Ochočování

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Maruška
Nový uživatel
Příspěvky: 13
Registrován: So Led 21, 2006 16:03
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Maruška » Čt Lis 23, 2006 19:59

Ale do tý klece zaleze jen když nejsem v pokoji. Když sem přítomna, tak si zaleze do kouta a ani se nehýbe.

Disable adblock

Airgosh

Příspěvekod Airgosh » Út Lis 28, 2006 18:51

No holky ja ji musim vzdycky tak hrozne nahanet.... :(

petuskad
Nový uživatel
Příspěvky: 25
Registrován: Stř Pro 23, 2009 10:21

Příspěvekod petuskad » Pá Pro 25, 2009 19:54

ahojte. moja shellynka robi bordel ked ju chceme vybrat z klietky. Ked este nemala domcek tak nemala problem, normalne sme ju vybrali ale teraz ako dostala domcek tak na nas vrci ked ju vyberame. V klietke nsa necha aj pohladit aj poskrabkat pod krkom, uplne v pohode aj pamlsky papa. ked jej davame hrozienko tak sa aj vystrci z klietky von aj si da predne packy na ruky ale potom si uchmatne hrozienko a hned sa stiahne dnu. nechceme ju vyberat nasilu ale uz nevieme ako ju dostat von aby si pobehala pretoze sama vyliezt nechce.

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Pá Pro 25, 2009 20:39

Daj jej čas, nech si zvykne. Ak sa nehrnie von sama, tak jej to asi nechýba.

Disable adblock

deni111
Nový uživatel
Příspěvky: 24
Registrován: Po Lis 30, 2009 11:13

Příspěvekod deni111 » Po Led 11, 2010 11:41

Maruška napsal:Mojí činčile nevadí, když jí sahám do klece, spíš když ji chci vyndat a pochovat. to potom utíká a snaží se schovat. Musím ji jet doochočit. :lol:

Tak to porad ako, ja si neviem trúfnuť ju vytiahnuť z klietky-voliery, bojím sa,že sa vyšmykne a padne. Ona je nevyspytateľná potvora jedna :D
Možno by som ju mala dlhšie púšťať po izbe a potom po hodine behania príde aj sama ku mne

LeniM
Nový uživatel
Příspěvky: 1
Registrován: Po Ún 27, 2012 21:17

Re: OCHOCOVANI

Příspěvekod LeniM » Út Bře 06, 2012 16:54

Ahoj! Já svoji činčilu Václava :D chytám tak, že když je chvilku v klidu, tak na něj jemně hodím nějakou lehkou deku. On ztratí orientaci a já si ho chytím. Zatím to vždy fungovalo, tak to vyzkoušej. ;)

Avatar uživatele
jejula
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 302
Registrován: So Led 07, 2012 17:46
Místo/Bydliště: Sobotín
Kontaktovat uživatele:

Re: Ochočování

Příspěvekod jejula » Út Bře 06, 2012 17:14

Tak já si Chlupika chytnu v pohodě,když ho pouštím.Buď si sedne na židli a podeberu ho obouma rukama a nebo někde kde se sklidní ho normálně veznu do ruk a nechá se. :)

Avatar uživatele
jituška
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 91
Registrován: Čt Bře 22, 2012 13:11

Re: Ochočování

Příspěvekod jituška » So Bře 31, 2012 8:44

:P jé jak to tak čtu,tak já mám Matouška 14 dní a je zlatý,když otevřu klec,tak mě vleze na ruku,mám od něj dovoleno ho pomazlit a potom si hopsá v mém dohledu po místnostech,ale když mu zmizím,tak mě hledá a přiběhne mě k nohám :lol: když ho potřebuji dát do klece,tak ho zavolám a teď mu dám většinou 1-3 ovesné vločky,pomazlím ho a šup do klícky =D> za to ale musím poděkovat chovatelce Jarušce,protože byl už od malinka ochočovan,tak já s mým zlatíčkem Matouškem nemám žádný problém =D> =D> =D>

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”