činča a pejsan

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

maras

činča a pejsan

Příspěvekod maras » Út Srp 29, 2006 23:29

Zdravim,budeme mit psa (zlatého retrívra) a chtěl bych se zeptat jestli se snese s činčou.Ten pes bude štěne.Mate nějaké zkušenosti ?...Dik :roll:

Disable adblock

Chuck

Příspěvekod Chuck » Stř Srp 30, 2006 0:03

No nam ted vnikl do pokoje s veverkama zlatej retrivr skorosvagrove a i kdyz tam byl jen asi tri vteriny Cipik z toho byl pekne oprudenej. Ostatne osmaci taky. Mozna to bude jiny pokud to bude maly stene co neprileti jako spoust. Ale kazdopadne nebude vhodne setkani mimo klec.

Katka159

Příspěvekod Katka159 » Stř Srp 30, 2006 7:24

Ahoj,ja měla svyho Pištu na dovolenej a známý tam měli psa.Byl to teda knírač,ale u Pištovi klece seděl každou chvilku , zbožně na něj čuměl a jakmile se Pišta trochu pohnul,tak ten pes začal lítat jako šus,ale Pištovi to nevadilo.Dokonce když jsem ho pustila do stanu,tak se s tim pejskem očuchával přes síťku,takže si myslim,že záleží hodně na povaze činčilky.sousedi maj psa a činču a když tu činčilku pustí tak kvůli psovi nevyleze ze skrýše

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Stř Srp 30, 2006 8:08

mám v bytě 2 zaltý retrívry a s činčilkama se přes pletivo strašně rádi navzájem očuchávají. Jinak mimo klec nevím. Činčily pouštím v koupelně...

Disable adblock

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Stř Srp 30, 2006 8:23

Já mám labradora, měla jsem činčilu dřív a pes přišel do bytu jako štěně, takže se dal dobře vychovat. Terinka Ferdíka miluje, nejdřív ho jako štěně pronásledovala a chtěla si s ním hrát a dneska ho ochraňuje, má ho moc ráda a Ferdík po ní leze a okusuje jí. Je strašně skvělá. Vždycky když dám povel "kde je Ferdíček?", tak jde a vyčmuchá ho. Dobrá pomůcka, když ho nemůžeme najít :lol: .

Chuck

Příspěvekod Chuck » Stř Srp 30, 2006 10:58

Terezka napsal:Já mám labradora, měla jsem činčilu dřív a pes přišel do bytu jako štěně, takže se dal dobře vychovat. Terinka Ferdíka miluje, nejdřív ho jako štěně pronásledovala a chtěla si s ním hrát a dneska ho ochraňuje, má ho moc ráda a Ferdík po ní leze a okusuje jí. Je strašně skvělá. Vždycky když dám povel "kde je Ferdíček?", tak jde a vyčmuchá ho. Dobrá pomůcka, když ho nemůžeme najít :lol: .


No tak to je luxus :lol:

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Stř Srp 30, 2006 11:09

Náš labrador si činčilek nevšímá a stafordka si hraje s čnčilákama přes klec-vždycky se přitiskne na klec a kluci ji okousávaj a prskaj na ní a hrozně se jim to líbí :lol: :lol: ......................ale pokud budete mít malé štěňátko, tak mu dejte pelech ke kleci a pak pustě i činču a oni se na sebe zvyknou raz dva :wink:

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » Stř Srp 30, 2006 13:24

Terezka napsal:Já mám labradora, měla jsem činčilu dřív a pes přišel do bytu jako štěně, takže se dal dobře vychovat. Terinka Ferdíka miluje, nejdřív ho jako štěně pronásledovala a chtěla si s ním hrát a dneska ho ochraňuje, má ho moc ráda a Ferdík po ní leze a okusuje jí. Je strašně skvělá. Vždycky když dám povel "kde je Ferdíček?", tak jde a vyčmuchá ho. Dobrá pomůcka, když ho nemůžeme najít :lol: .

u mě je to podobné, ale naše pesana tu byla dřív než artur, vždycky za arurem všude běhá no a když náhodou uteče z pokoje tak je uplně snadné ho najít, prostě za ním všude běhá :D

Forty

Příspěvekod Forty » Pá Zář 01, 2006 11:01

No já mám u mě doma jen morče a psa, ale je to tak že pes žárlí a navíc ho to i zajímá, takže sedí a kouká na to morče a jak už tady někdo psal tak jak se morče pohne je pozdvižení. Ale myslím, že je důležité jakou povahu má pes i činčila.
Jo a abych to doplnil, tak když je pustím oba ksobě, tak se očuchávají a hrají si, teda spíše pes, ale kdyby se vněm probudil lovecký pud, tak to bude asi problém.
Ale jak říkám, je to asi případ od případu.

Ála

Příspěvekod Ála » Pá Zář 15, 2006 8:14

Máme jezevčíka a činčou jsou kamarádi. Pes se těší, až čicču pustím, leží na posteli, občas Matýska trochu prožene, ale ten si z toho nic nedělá. Je vidět, že se ho činča vůbec nebojí, občas mu přeběhne přes záda apod. Přes klec si taky "povídají" :D

Forty

Příspěvekod Forty » Stř Zář 20, 2006 9:23

Ála napsal:Máme jezevčíka a činčou jsou kamarádi. Pes se těší, až čicču pustím, leží na posteli, občas Matýska trochu prožene, ale ten si z toho nic nedělá. Je vidět, že se ho činča vůbec nebojí, občas mu přeběhne přes záda apod. Přes klec si taky "povídají" :D


tak to je roztomilé, a je fajn že jsou takoví kamarádi :D

Zuzka Š

Příspěvekod Zuzka Š » Stř Zář 20, 2006 16:44

Terezka napsal:Já mám labradora, měla jsem činčilu dřív a pes přišel do bytu jako štěně, takže se dal dobře vychovat. Terinka Ferdíka miluje, nejdřív ho jako štěně pronásledovala a chtěla si s ním hrát a dneska ho ochraňuje, má ho moc ráda a Ferdík po ní leze a okusuje jí. Je strašně skvělá. Vždycky když dám povel "kde je Ferdíček?", tak jde a vyčmuchá ho. Dobrá pomůcka, když ho nemůžeme najít :lol: .


Jsem na tom podobně jako ty. Máme doma labradorku Simbu, kterou dostala mamča k narozeninám a s mojí činčou jsou kamarádi, navzájem se očmuchávají a respektují jeden druhého (alespoň to tak vypadá). Teda přes klec, pustit je spolu do jednoho pokoje bych si prostě netroufla.

Forty

Příspěvekod Forty » Čt Zář 21, 2006 9:36

no tak to je moc fajn, že v podstatě se mají rádi, je pravda, že retrívři nejsou moc temperamentní, jsou spíše hodní a klidní, ale i tak se v nich může probudit lovecký instinkt a kdo by to chtěl zkoušet že? Ale je fajn že je to alespoň tak :wink:

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”