Návod na rychlé vystavení fotek ve fotogalerii

Jak se co dělá.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Vaclav
ADMINISTRÁTOR
ADMINISTRÁTOR
Příspěvky: 278
Registrován: Po Kvě 24, 2004 1:46
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Návod na rychlé vystavení fotek ve fotogalerii

Příspěvekod Vaclav » Stř Srp 18, 2004 0:20

Jednoduchý návod na vystavení fotek ve fotogalerii

Fotogalerie není nijak propojena s databází diskuze a naopak, je proto potřeba se v obojím zaregistrovat. Můžete použít stejnou přezdívku i heslo (pokud už není přezdívka zabrána).

Návod:

1. Nejdříve je potřeba se zaregistrovat. To provedete jednoduše tak, že ve fotogalerii kliknete na "Registrovat se" (nahoře). Objeví se podmínky a pravidla, dáte souhlasím. Objeví se formulář. Do kolonky "Jméno" zadejte buď svoje jméno nebo přezdívku. Do kolonek "Heslo" a "Heslo (potvrzení)" zadejte heslo a do "Emailu" zadejte svůj email (na ten vám pak bude odeslána potvrzovací zpráva - nezbytná k registraci). Budu rád když vyplníte i nepovinné údaje. Po přijmutí potvrzovacího emailu klikněte na odkaz a účet se stane aktivním. Dejte Pokračovat. Nyní se přihlaste pomocí odkazu "Přihlásit"(nahoře).

2.Pokud jste se přihlásili, pokračujete takto:
Nejdříve si musíte vytvořit galerii (můžete si vytvořit i více galerií(pokud máte např. více činčil a chcete, aby měla každá svoji galerii)). Galerii vytvoříte tak, že zmáčknete tlačítko "Vytvořit / organizovat moje galerie" (nad tabulkou). Objeví se okno se seznamem galerií (vy tam zatím žádnou nemáte). klikněte na tlačítko "Nový/á" a text "Nová galerie" přepište na název vaší galerie. Klikněte na tlačítko "Potvrdit změny".

3. Pokud je Galerie vytvořena, můžete do ní Uploadovat (nahrát) fotky. To uděláte tlačítkem "Upload obrázku". Objeví se rámečky do kterých pomocí Browse zadáte cesty k vašim obrázkům. Pokud chcete uploadovat více obrázků, než je tam políček, musíte akci zopakovat. (POZOR, je možné vkládat pouze obrázky o maximální velikosti 700x700 obrazových bodů. Návod na zmenšení obrázku naleznete ZDE.) Dáte pokračovat, pokračovat a objeví se informační formulář pro obrázek/ky zadejte galerii, kde se má obrázek vyskytovat, nadpis obrázku, popis obrázku a Pokračovat. Pokud vše proběhlo bez problémů, je/jsou váš/vaše obrázek/ky úspěšně umístěn/y ve fotogalerii.

S problémy se obracejte do fóra, pomocí soukromé zprávy(tlačítko "sz") nebo emailem.

S pozdravem Admin

Disable adblock

Vrátit se na “Návody”