mladata za tisicovku

Vše co se týká březosti a odchovu miminek

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Ina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1057
Registrován: Po Črv 28, 2004 20:56

mladata za tisicovku

Příspěvekod Ina » Stř Črv 07, 2006 12:46

Psal jste nekdo tem dotycnym, co inzeruji mladata za tisicovku, ze se jim rychle mnozi a chteji je prodat uz ve 4tydnech? Je mi z takovych lidi nanic.Npsala jsem jim mail, ale pochybuju, ze to pomuze, pokud jim jde jen o ty penize a maji je jako vydelecnou fabricku.

Disable adblock

Ina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1057
Registrován: Po Črv 28, 2004 20:56

Příspěvekod Ina » Stř Črv 07, 2006 13:23

Tak jsem dotycnemu napsala a nechtejte radeji cist odpoved. Cincily chova uz 8let, nepotrebuje zadne rady, krmi je jabkama, travou a zrnim a pry je u nich na Mostecku lide do zveraku nosi bezne ty mladata tak stara, tak je to asi normalka a on nehodla ten smrad z mladat dal tolerovat. Na tohle se snad ani neda reagovat.

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Stř Črv 07, 2006 13:28

Ina napsal:Tak jsem dotycnemu napsala a nechtejte radeji cist odpoved. Cincily chova uz 8let, nepotrebuje zadne rady, krmi je jabkama, travou a zrnim a pry je u nich na Mostecku lide do zveraku nosi bezne ty mladata tak stara, tak je to asi normalka a on nehodla ten smrad z mladat dal tolerovat. Na tohle se snad ani neda reagovat.


já mám z Mostu ze zverimexu 2 činčily. Je jich tam vždycky strašně moc. Sotva jednu odvezou, dvě tam přivezou.... :evil: :evil: :evil:

Ina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1057
Registrován: Po Črv 28, 2004 20:56

Příspěvekod Ina » Stř Črv 07, 2006 15:03

no je to hruza, ale hlavne ten pristup toho dotycneho a ta sokujici odpoved. Pochybuju, ze je chova 8let, dopis byl sama chyba a napsany stylem nekoho, kdo nema zadne vychovani a snad ani vzdelani, podle te gramatiky.
Proste nehodla ten smrad z mladat dal tolerovat kdyz se mu tak mnozi, tak pujdou pryc uz takhle malicke, hrozne.

Disable adblock

Avatar uživatele
ivik
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 735
Registrován: Pá Bře 24, 2006 10:38
Místo/Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ivik » Stř Črv 07, 2006 15:06

je to strašné někteří lidé jsou fakt zvířata

Ina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1057
Registrován: Po Črv 28, 2004 20:56

Příspěvekod Ina » Stř Črv 07, 2006 15:14

To spis urazis ty zviratka, ktera se nikdy takto nechovaji a ani by se tak chovat nemohla.:-), jsou vhodnejsi a trefnejsi terminy.

Avatar uživatele
Ivanka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Ne Črc 24, 2005 23:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Ivanka » Stř Črv 07, 2006 15:15

ivik napsal:je to strašné někteří lidé jsou fakt zvířata


tak tos te´dka urazila všechna zvířata!!!!! :wink:

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Stř Črv 07, 2006 15:16

byla jsem v neděli v Kladně na výstavě zvířat. Byli tam hlavně ptáci, ale byla tam i paní s křečky, morčaty a činčilami. Činčily byly ještě mladý. A o těch podmínkách, ve kterých tam byli ty ptáčci.... Byla to první a poslední mnou navštívená výstava. Kdyby jim tam přišla ČOI, tak by platili pokutu. :evil: Musela jsem odejít a vynadala jsem příteli, že mě tam vzal...

Ina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1057
Registrován: Po Črv 28, 2004 20:56

Příspěvekod Ina » Stř Črv 07, 2006 15:19

no je to hruza, nektery lidi nejsou ani lidi a vidi jen penize. Je mi tech cincilek ktere jsou v peci takovych lidi, jako u toho zmineneho cloveka nahore hrozne lito, ale samozrejme se nejedna jen o cincilky. Kdyby jim slo nejak pomoci, ale jak.:-(

Avatar uživatele
ivik
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 735
Registrován: Pá Bře 24, 2006 10:38
Místo/Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ivik » Stř Črv 07, 2006 15:41

Ivanka napsal:
ivik napsal:je to strašné někteří lidé jsou fakt zvířata


tak tos te´dka urazila všechna zvířata!!!!! :wink:



no to vlastně jo tak se chovají jak s prominutím jak hovada

Míša

Příspěvekod Míša » Stř Črv 07, 2006 17:09

camilla napsal:byla jsem v neděli v Kladně na výstavě zvířat. Byli tam hlavně ptáci, ale byla tam i paní s křečky, morčaty a činčilami. Činčily byly ještě mladý. A o těch podmínkách, ve kterých tam byli ty ptáčci.... Byla to první a poslední mnou navštívená výstava. Kdyby jim tam přišla ČOI, tak by platili pokutu. :evil: Musela jsem odejít a vynadala jsem příteli, že mě tam vzal...


Znám ten pocit Kamčo, Michal ještě když pracoval jako svářeč u soukromníka, vystavovali své práce na různých výstavách. Jednou mě vzal do myslím že to byla Lysá nad Labem výstaviště, kde se pořádala výstava koníčků a mnoha dalších zvířat a byly tam i chovatelské potřeby. Chudáci zvířata, nedalo se kolem nich ani projít.Všichni civěli s prominutím, jako by se nic nedělo. Zvířata odřená a zničená z malých prostor...Michal mě tehdy už moc dobře znal jak jsem tak trochu přecitlivělá a vzal mě tam stejně, chvástal se jak to bude hezký. Houby, byla itálie tam a ještě pár dnů na to i doma.

Míša

Příspěvekod Míša » Stř Črv 07, 2006 17:10

Proto už na žádné výstavy zvířat nejezdím. Stačilo mi to. :evil:

Avatar uživatele
catherine
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 409
Registrován: Út Led 31, 2006 10:34
Místo/Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod catherine » Stř Črv 07, 2006 18:16

Ina napsal:Tak jsem dotycnemu napsala a nechtejte radeji cist odpoved. Cincily chova uz 8let, nepotrebuje zadne rady, krmi je jabkama, travou a zrnim a pry je u nich na Mostecku lide do zveraku nosi bezne ty mladata tak stara, tak je to asi normalka a on nehodla ten smrad z mladat dal tolerovat. Na tohle se snad ani neda reagovat.

Fuuuuu, tak to je zase nejaký typický kretén, ktorý myslí iba na seba a na peniaze. Načo potom tie činčilky vôbec chová a rozmnožuje, keď mu vadí smrad z mladých?????Totálny .... však činča nesmrdí, ale to že už v 4 týždňoch ich dáva preč - no comment. :evil:

Lena

Příspěvekod Lena » Stř Črv 07, 2006 21:13

Chová je právě jen kvůli těm blbým penězům!!! To já nikdy nepochopím!

Danka

Příspěvekod Danka » Čt Črv 08, 2006 20:04

To se opravdu nedá jinak komentovat, že lidi jak to už tady někdo napsal, jsou ksindl :evil: ale...Možná lepší že je dá do zverimexu, než aby zkončili někde odložené, co myslíte?

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Pá Črv 09, 2006 11:16

Podle toho kde odlozene.... jasne ze ve zveraku je to lepsi nez nekde na skladce nebo vyhozene na ulici, ale ve zverimexu to nemaji zrovna super, ale je pravda, ze maji aspon nadeji ze si je nekdo vezme...

Ina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1057
Registrován: Po Črv 28, 2004 20:56

Příspěvekod Ina » Pá Črv 09, 2006 11:29

no, on je do zverimexu neda, jak psal, ze se mu je tam davat moc nechce, proc, protoze by za ne tam nedostal tu tisicovku.
Akorat psal, ze je tam lidi do zveraku nosi take takhle mlady a ze u mamy byt nemusi, kdyz je ty lidi nosi do zveraku a ze mu je to jedno, ze nehodla dal tolerovat jejich smrad. Hlavne, ze je zase samice urcite v tom a cincilky se tam mozna parej i mezi sebou.Nechtela bych to tam videt, nebude to asi peknej pohled, chudaci cincilky.

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Pá Črv 09, 2006 11:42

jenze normalni clovek mu tu tisicovku taky neda. Vzdyt na internetu je tolik inzeratu a da se koupit mlade za 300 Kc...

Ina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1057
Registrován: Po Črv 28, 2004 20:56

Příspěvekod Ina » Pá Črv 09, 2006 11:49

jak mi psal, tak pry je ochotny obe dve za 700Kc, ale hlavne, aby uz byly co nejdriv pryc kvuli tomu smradu. V jakych to maji asi podminkach, kdyz jim smrdi, cincili prece vubec nesmrdi. Kdovi, jestli jim vubec vymenujou podestylku a utiraji klec od moce. Aby to nebylo, jako v te vymene manzelek a potom se to svadi na cincilu, ze smrdi, ale za vsim jsou jen lidi.

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Pá Črv 09, 2006 11:53

kdyby se o ne poradne staral, tak nesmrdi. Mi treba rikaji ze u cincil je to trosku citit, ale ne cincilama, ale granulema, fungistopem v pisku...

Avatar uživatele
lwici
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1462
Registrován: So Črc 29, 2006 16:45
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lwici » Út Srp 22, 2006 19:57

ivik napsal:je to strašné někteří lidé jsou fakt zvířata


kdyby byli zvířata tak se takhle nechovají. Problém je v tom, že lidé se chovají jako... h***** (lidé). Zvíře by něco takového neudělalo.

Avatar uživatele
Sharona
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 887
Registrován: Čt Kvě 18, 2006 11:46
Místo/Bydliště: Postřižín u Prahy

Příspěvekod Sharona » Út Srp 22, 2006 22:02

Jo to máš pracdu , zvíře v přírodě si uloví něco jenom, když má hlad, jinak neutočí. Ale ty lidi, co tu o nich čtu tak to je děs.

kovbojicek

Příspěvekod kovbojicek » Út Srp 22, 2006 22:54

Míša napsal:Proto už na žádné výstavy zvířat nejezdím. Stačilo mi to. :evil:


no zkus nekdy zajet do Pardubic na konicky (ted je to prvni tyden v zari tusim) jmenuje se to kone v akci a ze mam koniky rada tady se maji jako "prasata v zite! vsichni maji krasny boxy (treba ponici maji postaveny obri stan a v nem boxy (nikoli stani) a je tam mnoho k videni:-)

Disable adblock


Vrátit se na “Březost a odchov mladých”