čtyřčata!!!

Zde pište, pokud se vám narodily mladé činčilky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Alice » Ne Ún 05, 2006 1:40

To som rada ze sa im dari:-)
Mne sa narodili pred par dnami 3 violetkovia.2 samci a jedna samica.Krasne rastu:-)
Vlocky kludne davaj taku 1 nie uplne plnu polievkovu lyzicu denne.A nezabudni jej davat denne 3hrozienka aby nemala zapchu z vlociek.

Drzim im palce aj mamine nech sa da trochu doporiadku.

Disable adblock

Avatar uživatele
Iva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1050
Registrován: So Říj 02, 2004 16:31
Místo/Bydliště: Kladno

Příspěvekod Iva » Ne Ún 05, 2006 7:55

Jančo, to musí být prostě paráda vidět tu kupu rarachů společně lumpačit :lol: :lol: :lol: Ne že bych je chtěla hlídat, to musí být makačka, ale když si je představím při hromadné demolici... :lol: :lol: :lol:
Přeji píďátkům, ať dál krásně prospívají, a mamině aby trochu zesílila a aby byla v pořádku :)

Avatar uživatele
Iva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1050
Registrován: So Říj 02, 2004 16:31
Místo/Bydliště: Kladno

Příspěvekod Iva » Ne Ún 05, 2006 7:56

Alice napsal:To som rada ze sa im dari:-)
Mne sa narodili pred par dnami 3 violetkovia.2 samci a jedna samica.Krasne rastu:-)


Hodně štěstí přejeme, ať prďolkové krásně prospívají :lol:

Myška =)

=)

Příspěvekod Myška =) » Ne Ún 05, 2006 17:40

Téééda jančo koukám, že pckové krásně rostou =)))) to je fajn =) už aby byla půlka března a Skypíček mohl ke své nové páničce =) nebo-li ke mně =)) :D už se fakt trašně těšim až budu mít toho drobečka doma =) mimínek můj malinkatej =) ... jo a nor. měla jsem zase chu´t přijet na návštěvu ale pak jsem jela s partou do německa na koupáníčko =) ale snad top ještě půjde =) Jo a Kikince posílám pusinku aby jí bylo lépe =) :wink:

Disable adblock

Avatar uživatele
Ivanka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Ne Črc 24, 2005 23:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Ivanka » So Ún 11, 2006 9:19

Já už se taky na mrňouse těším (Mikinek zatím taky, ještě mu nedošlo, o co všechno se bude muset dělit :wink: )!
Začala jsem už vyrábět všelijaký hlouposti do klece (třeba domeček z ruliček od toalet´áku - viděla jsem to tu někde na webu), aby se oba věnovali novotám v kleci a neměli tolik času se prát! :)

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Janča » Po Ún 27, 2006 10:55

tak jsem tu s novýma zprávičkama o dorostencích... v pátek jsem je vážila - Flíček 208g, Fifinka 192g, Honzík 186g a Šmudlík 172g, všichni se maj čile k světu, dlabou ostošest (v průměru naberou tak 25g za týden), milujou mlsání, písek a ze všeho nejvíc zbožňujou večerní běhání... jakmile se večer objevím v pokoji, už začnou lítat po kleci a cpát čumáky skrz pletivo na dvířkách, že už tam nechtěj být, a jakmile otevřu dvířka tak jsou všichni v trapu :lol: ... když se chtěj napít nebo vyčůrat, tak se vracej zpátky do klece, ale pak zase rychle ven... a když je to po takových třech čtyřech hodinách přestane bavit, tak se uveleběj v mý skříni za oblečením a spokojeně si chrupkaj, takže ani s chytáním většinou nejsu problémy :lol: . A řeknu vám, je to fakt sranda, když se po pokoji prohání šest chlupatejch koulí :lol: ... Jinak dala jsem včera do galerie nový fotky (foceno v sobotu), tak se můžete mrknout, jak jsou krásný :)... A budoucí majitelé (nebo spíš majitelky a jeden majitel - Míša, Ivanka, Markéta a Lubo) už se můžou těšit, protože za pár týdnů ty potvůrky poputujou k nim - Kikinka už si potřebuje nutně odpočinout, aby nám starostma nezšedivěla..... a sakra, ona už je šedivá :lol:

Majka

Příspěvekod Majka » Út Bře 07, 2006 18:12

To je super, ze jste to takhle skvele zvladly.Jste sikulky sikovny.Hlavne, ze jste vsichni v pohode.

Disable adblock


Vrátit se na “Máme miminka”