opravdu podivna spravedlnost

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

jáša
Nový uživatel
Příspěvky: 9
Registrován: Po Črv 16, 2008 20:23

opravdu podivna spravedlnost

Příspěvekod jáša » Po Črv 16, 2008 20:57

Sice timto krokem zase urcite lidicky nastvu, ale musela jsem. Vim, ze budu za chvili stejne smazana, jako to bylo minule proti vsem pravidlum, ze.Jen proto, ze jsem nemohla nechat bez komentare nechutne pripominky Bibiny vuci mym zemrelym cincilam.Jeji provokace byly ponechany, muj komentar a obrana byla okamzite smazana.
Potvrdilo se mi pouze a jsem rada, ze je tech lidi cim dal vic, jak to tady funguje a co se tady deje.
Je zajimave, ze kdyz se potrebuji obhajit slavne a zpacifikovane moderatorky, neni problem.Jen, kdyz jsem se chtela nekdy obhajit proti lzim a stvani ja, okamzite jsem v nejlepsim pripade byla napomenuta, vyhozena a dokonce muj prispevek smazan.To same by se delo i ted, pokud bych zde byla nadale a chtela se proti nekomu obhajit.Ze vam neni tady ze sebe zle.Muzete si zato sami, ze forum jde k sipku a ze jste odsud vystvali schopne lidi, kterym slo skutecne o cincily a chteli pro ne neco udelat.Takovy clovek byl okamzite urcen k sikanovani a postupne odepsan, protoze chtel byt nekdo dulezitejsi a mel tady skvele kamaradicky a admina, ktery na to tady kasle, jen dokaze zbabele davat prikazy svym moderatorkam, koho potrestat a vyhodit a koho ne.
Stojim za lidma, kteri dokazali vystoupit a poukazat na problemy tady a dokonce za nima i stojim a verim jim a vsemu, co zde napsali.
Je tady totiz uz jen mala hrstka lidi, kterych si vazim a kteri za neco stoji.Bohuzel se ukazalo i to, ze at se k moderovani dostal kdokoliv, najel na stejnou vlnu, mimo jedne, ktera se nato ale radeji vykaslala.
Jsou tady take i vlezdoprdelkove, kteri me velmi zklamali, jako treba Paris, ted uz to sem napsat muzu.
To, co jsi mi udelala se neda zapomenout. Ja spravedlivej a ferovej blbec jsem se Te zastala a dostala jsem od Tebe odmenou kopanec a to dost hnusnej.Tady se delas, jako velka milovnice cincil, brecis nad mladatama ve zveraku a chtela bys je vykoupit a na jinem foru se jako jedina zastanes cloveka, ktery se cincil zbavoval jen kvuli tomu, ze mu uz prekazely a v chovu kraliku se mu darilo lip.Tím jsi u me teda klesla totalne.A potom, co jsi ho obhajovala tim, ze neco podobneho snad i muzes udelat Ty, kdyz budes chtit rozsirit chov papousku a na cincili nebudes mit misto, nebo, ze kvuli diteti, to jsem teda cumela.
No nic, tady bys neco podobneho asi neudelala, abys neztratila svuj image.
Jasne se ponekolikete ukazalo, ze je uplne jedno, jestli tu jsem, nebo ne a problemy tady budou porad, protoze tu nenavist jste tady zaseli sami at uz stupidnimi pravidly a tresty, ale jen pro nekoho a dle sympatii a kdo je ci kamos.Takze si ty keci milej admine a Tvoji kamaradickove, ci kamaradky, ze problemy delam jen ja strc nekam.
Tady uz nejde totiz hlavne o cincily, ale o neco uplne jineho.Hnus hnus a jeste jednou hnus.
Nemusim se urcite predstavovat, vite, kdo to napsal.
A netajim se tim, ze mam svym zpusobem i radost, kam to speje tady za ty vsechny krivdy a svinarny, co jste mi kdy udelali.

Disable adblock

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Po Črv 16, 2008 21:18

ja nevim Ino, ale ja sem ti nic neudělala...sama víš, že sem tě pořád branila. Jinak tady nejde o kamaradstvi, nevim jak ty, ale asi těžko by sis zamkla tema, kdyby ti někdo nadaval...to uznej sama. Bohužel nevim co ti mam dal na to říct...taky mě zklamalo jak tu o mě mluviš!

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » Po Črv 16, 2008 21:20

=D> =D> =D> tleskám Ino :wink: obcas se taky necham strhnout davem, ale pravda stejne vzdycky vypluje na povrch, jsem rada ze jsem nazor nezmenila jen ja na tuhle osubku, i kdyz ho jinak neventiluju 8)

Avatar uživatele
parisse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1483
Registrován: Po Srp 27, 2007 20:23
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod parisse » Po Črv 16, 2008 21:50

Jen si kopněte,když vás to baví.
INO:Já jsem se ho jen snažila pochopit,maucta!!!!!

Disable adblock

ondroj
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 306
Registrován: Ne Dub 20, 2008 9:52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ondroj » Po Črv 16, 2008 21:50

Může te mi někdo prosím prozradit oč tu jde?? Děkuju Ondra

Avatar uživatele
parisse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1483
Registrován: Po Srp 27, 2007 20:23
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod parisse » Po Črv 16, 2008 21:51

ondroj napsal:Může te mi někdo prosím prozradit oč tu jde?? Děkuju Ondra
To je kvůli jednomu člověku z fóra Činčily na Lidé.cz

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » Po Črv 16, 2008 22:32

Ted uz s tim stejne nic nenadelame ani nezmenime, pochopit cloveka co se zbavi cincil proto ze v chovu kraliku se mu dari...ja na tom nic nechapu a mrzel by me kazdy kdo by ho chapal...nebudem virit dalsi tema.. :roll: :wink:

WINNOWING
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 83
Registrován: Stř Kvě 28, 2008 15:05
Místo/Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod WINNOWING » Út Črv 17, 2008 6:59

Hmm, uz vam niekedy doslo, ze toto je len Forum? Tam vonku je realny zivot a vase zive cincily. Je absolutne jedno, kto je tu moderator, a ako je spravodlivy/nespravodlivy pretoze to v realy ma NULOVÝ efekt.

To ci ma niekto forum, post moderatora je vyhladom na chov cincil irelevantne. Navyse si za to nikto auto ani barak nekupi.

A ked to nedokazete, nemozete sa prosim proste ignorovat? Toto forum urcite taku funkciu v nastaveni ma alebo schopnz administrator ju vie doinstalovat.

Avatar uživatele
Vaclav
ADMINISTRÁTOR
ADMINISTRÁTOR
Příspěvky: 278
Registrován: Po Kvě 24, 2004 1:46
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Vaclav » Út Črv 17, 2008 11:27

Tohle forum je pro lidi:), zamykam (existuji i fora, kde se jenom hada, nebo si zaplat hodinu hadani jako v Monty Python:)

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”