záchvat kočky

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

záchvat kočky

Příspěvekod Lenca » Út Ún 22, 2011 21:22

Potřebovala bych poradit, jestli nevíte,co s kočkou, která před chvílí prý nějak spadla za skříň a nechce ven, jakoby bručí a naříká a když se k ní někdo přiblíží,tak začne histericky syčet a mnoukat.Přítel odtahl skřín,ona začla sekat,tak ji vyhnal koštětem a ona skočila za jinou skříň a strašně dlouze bručí.

Disable adblock

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: záchvat kočky

Příspěvekod Wulfina » Út Ún 22, 2011 21:28

Něco jí bolí, to mi dělají kočky, když jim něco je, tak se stáhnou pod postel, za skříň a když jim chce člověk pomoct, tak se tak chová, ulovit, narvat do přepravky a k vetovi...

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Út Ún 22, 2011 21:34

ona nechce ven,to je řev,to musí slyše i sousedi,jako my se ji bojíme

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Út Ún 22, 2011 21:35

koštetem se nedá vyhnat

Disable adblock

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Út Ún 22, 2011 21:36

i to tam smrdí,jakoby se tam posrajdila

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » Út Ún 22, 2011 21:38

Hele, přesně tak se u našeho peršana projevilo ochrnutí... :cry:

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Út Ún 22, 2011 21:41

No ona je ta kočka nějak psychicky i nemocná,ona si trhá kožich do krve už delší dobu,že brala prašky na uklidnění.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Út Ún 22, 2011 23:56

hodte přes ni deku a dejte ji do přenosky...to že ji vyštourate koštětem nic neziskate....odsunout skřín a dekou ji přikrít, tak vas nepokouše.

Ivissek1985
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: Út Led 26, 2010 13:07
Místo/Bydliště: Volanice

Příspěvekod Ivissek1985 » Stř Ún 23, 2011 15:32

Jak to nakonec dopadlo?

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Stř Ún 23, 2011 15:50

Zhasli jsme a odešli z mistnosti,asi 2 hodiny ještě bručela,pak ztichla,tak sme se šli podívat,jestli vůbec žije a začala zase bručet,tak sme ji nechali v klidu a ráno nás přišla vzbudit,vrněla a nechala se hladit. Ona je fakt nějaká pošahaná.

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » Stř Ún 23, 2011 15:54

Jděte k vetovi.. ono to může být nějaký zkrat nervů na páteři...

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Stř Ún 23, 2011 16:06

Být to moje kočka,tak neváhám a jela jsem hned včera večer,jenže to je kočka tchyně a ta řekne,že za tu kočku nebude utrácet :evil: Tady v okolí není pořádný vet,to by chtělo za odborníkem.Tady to její trhání srsti vyřešili nějakýma praškama na uklidnění.Já bych nikdy nedovolila todle dát svymu zvířeti a nechala ji pořadně vyšetřit :( je mi ji fakt líto,když sem řekla,že ji to klidně zaplatim a pojedu s ní někam,ale to mi tchyně nedovolila,že to neni potřeba a že ji veme sama k vetovi (je mi jasný,že k ostrovskýmu,levnýmu,kterej v ordinaci kouří a chlastá a umí tak možná naočkovat ovci, o těch zastaralých metodách prohlídky nemluvim )

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » Stř Ún 23, 2011 17:31

:roll: a pro takovýhle lidi maj zvířata? :cry:

Avatar uživatele
tarja666
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1519
Registrován: Čt Lis 11, 2010 13:31
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tarja666 » Stř Ún 23, 2011 17:41

já být tebou, tak tchýni asi něco řeknu. když má člověk zvířátko, tak přece musí počítat s tím, že do něj bude muset něco investovat...jinak ale nechápu, proč ti ji nedovolila vzít na veterinu, když bys to zaplatila :(

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Stř Ún 23, 2011 18:08

Tak kočka je tu chudák..Nechtějte vědět,čím ji krmí...ty úúplně nejlevnější granule,nejlépe prošlý ve slevě a ještě 3 druhy "značek" míchá a říká,jak dělá pro kočičku hodně,že má 3 druhy!Aby měla víc vitamínů..ale o poměrech složek krmiva asi nikdy nic neslyšela,dává ji denně kravské mléko,ikdyž jsem ji řikala,že to kočkám škodí,pak ji slyšim jak kočka žebrá o mlíko a ona řekne: nooo to ty prej nemůžeš..no ale tak jooo,ale jenom trošku a to mlíko jí dává pořád.Jakmile se do něčeho zapojím,je zle...Přemýšlím,že až se v létě budeme stěhovat,tak ji vemu bez ptání s sebou a nazdar!Mě napadlo,že ta kočka je nemocná z ní...Taky mě napadlo včera,jestli neměla nějaké bolesti právě kvůli tomu krmivu...Fakt chudák kočka.

Avatar uživatele
tarja666
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1519
Registrován: Čt Lis 11, 2010 13:31
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tarja666 » Stř Ún 23, 2011 18:21

tak, že má potíže kvůli krmivu je docela dost možný. Já když jsem ještě bydlela u rodičů, tak té mojí kupovali taky jenom ty levné a pak začla mít zažívací potíže. Od té doby jí kupuju PRO PLAN po kočky s citlivým zažíváním a všechno se spravilo a čičinka je v pohodě :) Sice se to trochu prodraží, ale stojí to za to. A zkus nějak té kočičce pomoct, chuďátko malý :(

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Stř Ún 23, 2011 18:29

Ta kočka potřebuje hlavně víc lásky,pozornosti,aby se nenudila a netrhala si tu srst a kvalitní krmivo.Já si ji v červenci vemu do Plzně a budu dělat vše pro to,aby se dala dokupy a přestala mít tydle záchvaty :( včera to bylo hrozný.

Avatar uživatele
tarja666
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1519
Registrován: Čt Lis 11, 2010 13:31
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tarja666 » Stř Ún 23, 2011 18:35

ty jo no...aby ale v červenci nebylo pozdě, je to přece jenom docela za dlouho. aspon na tu veterinu by to chtělo :(

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Stř Ún 23, 2011 18:38

To rozhodně,já se jí na nic ptát nebudu,až nebude doma,tak šoupnu kočku do přepravky a mažu k vetovi.Ta kočka v pořádku neni,ikdyž se ráno lísala.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Stř Ún 23, 2011 19:08

Tak s takovou silenou babou tcyni bych nebyly pod jednou strechou ani minutu, takovyhle lidi fakt miluju:-(.Porizuji si zvirata jen kvuli tomu, aby je trapili a snad jim to dela i dobre.
Pokud krmi takovejma srackama, tak at se nedivi, ze je kocce blbe, jsou to jen samy chemicky obarveny hnusy.Nejlepsi je kocce davat syrove premrazene hovezi, nebo i varene, obcas jatra, rybu a pokud konzervy a ty kapsicky, tak radeji drazsi,nez nejaky humus, co ji znici jatra a ledviny.To drbani a zachvaty muze mit klidne z toho, ze ma poskozene ledviny a jatra.Je to stejne, jako u cincil, kdyz je bude nekdo krmit nezdrave, take maji problemy s jatrama.Apropo granule bych kocce ani nedavala, neni to pro ni prirozene, kocky jsou typicky masozravci.
Dobre si prohledne slozeni vsech krmiv i pro kocky, psy co obsahuji a nekdy byste se divily, co i nektere drazsi a reklamni krmiva obsahuji za sajrajty plne chemie

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Stř Ún 23, 2011 19:10

Ja bych Leni na nic necekala a narvala misto kocky tychyni do prepravky a vyhodila nekde v lese na mraz,aby se ji rozsvitilo.
A kravske mleko pro kocky opravdu neni vhodne, ikdyz se jim drive pry davalo.To mozna ale jeste bylo to mleko domaci a kvalitni.

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Stř Ún 23, 2011 19:16

to ale fakt nevím co bude jednou dávat tvým dětem když čtu co dělá kočce :cry:
holt se nadarmo neříká tchýně a uzený je nejlepší studený :lol:

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Stř Ún 23, 2011 19:39

No to ani nevíš jak moc je hrozná,todle je takovej menší poblem,ono toho tu je mnohem víc,víš...Jí nikdo nepochopí. Já když toho mám dost,tak začínám mít takové hnusné agresivní představy,že se musím jít projít a musím se uklidnit a říkám si: Bože,čemu mě má todle naučit, vždyť jsem trpělivá už dost :D proč? :D :D Kamarádka mi už říkala,že by ty představy neměla,ona už by to dávno udělala.Obzvlášť todle s tou kočkou mě štve,protože jde o zvířátko a na to jsem obzvlášť alergická.

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Stř Ún 23, 2011 19:43

Jako vyzní to divně,ale já kvůli ní nechci děti :D protože by musely mít takovoudle babičku :D ona vychovává svoji vnučku, kterou přítelovo sestra chtěla šoupnout do děcáku ( jsem si říkala,bože,do jaký rodiny jsem se to dostala!! :D ) a jako vidím,co cpe té holce za jídllo a hlavně jak se k tomu dítěti chová :roll: že si říkám,ne!! Moje děti tudle ženskou nikdy nepoznaj!

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Stř Ún 23, 2011 19:47

nějak mi to připomíná mojí bývalou tchýni, zabít málo :lol:
taky bych nechtěla aby jí moje děti znali,holt příbuzenstvo si nevybereš- hlavně že tvůj přítel je normální
a nevěš hlavu, všude je něco :wink:

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”