Oslabená samička po porodu

Vše co se týká březosti a odchovu miminek

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

misa.vod
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 98
Registrován: Čt Lis 27, 2008 20:54
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Oslabená samička po porodu

Příspěvekod misa.vod » Pá Bře 08, 2013 8:28

Dnes na mě čekalo v klci překvapení, trojčátka :) nýbrž byli dost mokří, takže čekám až se trochu zaklimatizují a půjdeme na vážení. Bohužel se mi samička zdá být divná....dost vysílená, propadlé boky, zadek a bříško tahá téměř po zemi. Vůbec nepije, tak jsem jí dala kousek jablka, které zhtla jak nic, plnou misku a čerstvé seno. Celkem s chutí se do toho pustila....
Nevíte, co by jí mohlo být? Kdyby to bylo vysílení, furt by se to snad dalo nějak zachránit. Snad ne nic horšího...
Děkuji za odpovědi

Disable adblock

misa.vod
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 98
Registrován: Čt Lis 27, 2008 20:54
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Oslabená samička po porodu

Příspěvekod misa.vod » Pá Bře 08, 2013 8:44

Ted koukám, samička v druhé kleci mi přichystala taky překvápko a má jedno miminko :)
Nýbrž tedy jedno z trojčátek je takové menší, myslím, že po zvážení bude mít opravdu málo. Tak mě napadlo, dat jedno mimčo k samiččce, která má jen jedináčka, aby ho skusila odchovat a ulevila bych tím samičce s trojčátky...co myslíte?
Děkuji za každou radu :)

Avatar uživatele
genca
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Po Črv 08, 2009 0:10
Místo/Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Oslabená samička po porodu

Příspěvekod genca » Ne Bře 10, 2013 23:48

Když to uděláš hned, tak by to jít mělo. Prcka otři té náhradní mamině o zadeček, aby měl její pach, pak by ho měla přijmout.
Ta s trojčátkama, kontroluj ji, snad je to jen únava, to by se měla vzpamatovat rychle... Hlavně aby neměla vevnitř ještě mimino anebo nechytla zánět dělohy...

Disable adblock


Vrátit se na “Březost a odchov mladých”