:-(

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

:-(

Příspěvekod jasmin » Stř Zář 01, 2010 17:10

v dnesnich zpravach, uplne mi to zkazilo den.
http://www.novinky.cz/zahranicni/210205 ... -reky.html
A predevcirem bylo ve zpravach na Prime, jak nejakej bezdomovec ukopal k smrti ani ne rocni fenku maleho krizence.Pry ji tyral bestialne cely rok, byla jen privazana k necemu a celou dobu ji jen mlatil a kopal do ni, jidlo skoro zadne.Kdyz ji ukazovali mrtvou a dobitou, tak jsem brecela.:-(
Od te chvile bych nepomohla zadnemu bezdomovci, ponevadz se mi ani nestalo, aby prijmuli jidlo, jen chteji penize na chlast a nekteri i na fet a automaty:-(

Disable adblock

Avatar uživatele
Reňaaa
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1090
Registrován: Čt Črc 30, 2009 11:04
Místo/Bydliště: Ostrava!!!

Příspěvekod Reňaaa » Stř Zář 01, 2010 17:11

jj četla jsem to, je to hnus!!! Chudáci pejsci :cry:

Avatar uživatele
Janulle
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 220
Registrován: So Led 09, 2010 20:26
Místo/Bydliště: Kunčice pod Ondřejníkem
Kontaktovat uživatele:

štěnata

Příspěvekod Janulle » Stř Zář 01, 2010 18:00

Ježiši :-( Mi až zabylo špatně :((

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Stř Zář 01, 2010 18:21

Co se to uz na tom svete deje, kdyz uz se timhle dokazou bavit i holky a natacet si to jeste jako ohromnou zabavu na video a umistovat na net:-(.Takovi zmetci nemaji na svete co pohledavat.Ja osobne bych zavedla tresty smrti a nejen kvuli zabiti cloveka, ale i zvirete, jako je tento pripad.

Disable adblock

Avatar uživatele
katchenqua
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 623
Registrován: Út Lis 04, 2008 19:57
Místo/Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod katchenqua » Stř Zář 01, 2010 18:21

Je to svině, nic víc...Nemám na to slov a je fakt, že už na tyhle videa koukat nebudu...Můžu si u toho rvát vlasy, brečet, smutnit,ale nepomůže to...Tohle je prostě beztrestný...a pokud s tím nikdo co nejdřív něco neudělá, bude ještě hůř...nebude trvat dlouho a přesně takhle se totiž budou do řeky házet batolata, lidi atd...

Avatar uživatele
Nefertiti
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 648
Registrován: Ne Ún 07, 2010 8:57

Příspěvekod Nefertiti » Stř Zář 01, 2010 18:46

ja som to račej ani nekukala....žiaľ som videla toho dosť a stačilo.
Ja pokiaľ viem tak pomôžem bezbranným zvieratkám...už sa mi stalo, že som videla jak detská zo zábavy dusili mačky v slame...no ja som ten typ, že poviem čo mi na srdci leží..a je mi jedno koľko to má rokov...zasa mali toľko aby si uvedomili čo robia, veď tie mačky mňavkali o život...som rýchlo zobrala mačiatka od nich, povedala som im naozaj toho dosť...a dúfam, že si z toho niečo zobrali :?: Mačiatka sa majú k svetu ...takže aspoň to.
Nikdy som nevedela a ani nechcela pochopiť takých ľudí čo dokážu niečo také...keď ich baví ako kňučí zviera o život...tak kto vie či ich po čase nezačne lákať žalostný ľudský hlas...prosto taký ľudia by sa mali dať liečiť. :!:

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Stř Zář 01, 2010 21:47

Ja si spis myslim, ze takovy zmetci, kteri maji tyraji zvirata a jeste z toho maji radost tady jen zbytecne dejchaji vzduch, to by lecebny nepojaly.Ja bych byla pro zavedeni trestu smrti i za tyhle veci, nebo stredoveke tresty, jako useknuti pazoury by bylo na miste.Vetsina techto bestii zacina u zvirat a konci taranim, ci zabijenim lidi.

Avatar uživatele
monisska
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 172
Registrován: Pá Ún 05, 2010 19:59
Místo/Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod monisska » Stř Zář 01, 2010 22:16

Jak tohle může někdo udělat? :cry: :cry: to nejsou lidi, protože nemaj srdce, takový bych klidně nechala mučit v somálským vězení..

ondroj
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 306
Registrován: Ne Dub 20, 2008 9:52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ondroj » Čt Zář 02, 2010 9:51

Je to hrozné co dokáží lidi udělat. Tady si také dovolím přidat jedno video které se ke mě dostalo přes FB. http://www.machovideo.com/video/Idiot_t ... dge_16953/[url]

ondroj
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 306
Registrován: Ne Dub 20, 2008 9:52
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ondroj » Čt Zář 02, 2010 9:52


jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Čt Zář 02, 2010 11:12

to uz si netroufam ani otevrit.Zarekla jsem se, ze uz tyhle veci nebudu cist, ani se na ne divat, ponevadz mi je z toho akorat zle a clouma mnou hroznej vztek a beznadej:-(, ale vim, o co v tom videu jde, uz jsem o tom slysela a tech videii tam je bohuzel vic.Znovu opakuju, co nejprisnejsi tresty za tohle.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

a mame dalsi

Příspěvekod jasmin » Čt Zář 02, 2010 20:25

Tak,ac jsem se zarekla, ze uz telku nezapnu, tak se tomu stejne clovek nevyhne.Dnes pred hodkou zase v radiu rikali, ze objevili na netu dalsi otresny video, jako to bylo vcera, jen s tim rozdilem, ze dnes ta holka byla ceska a hazela ze skaly do vody uz stenata nekolikatydenni a nechala se take natacet a strasne se tomu chlamala.Co s takovymi spratky?Sekat pazoury malo:-(, to uz fakt nejde, to je kazdej den:-(

Avatar uživatele
elis2121
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 78
Registrován: Čt Říj 08, 2009 16:56
Místo/Bydliště: Brno, Černovice

Příspěvekod elis2121 » Pá Zář 03, 2010 19:28

Na to video jsem se dívala dneska ráno.:( Nepochopím jak se může narodit někdo tak bezcitnej. Takovej člověk to nemůže mít v hlavě v pořádku a měl by být zavřenej někde v ústavu. Nechápu jak někdo může ublížit člověku a stejně nechápu, jak někdo může ubližovat zvířatům. Nepochopím ty "páníčky" který už zvíře přestane bavit a místo toho, aby ho teda dali do útulku, tak se radši baví tím, že ho utýrají k smrti. Je hrozný co na tomhle světě děje.

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: :-(

Příspěvekod Wulfina » So Zář 04, 2010 22:11

Prej jí už chytli a dostala pokutu 100 000,-- Já bych jí fenu zabavila a utrhala jí ruce! Svině jedna!!! :twisted:

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Ne Zář 05, 2010 10:37

Coze?Ona dostala jen pokutu?Doufam, ze si to s ni vyridej sousedi, nebo jini a fenu ji vemou.
A byly ty pripydy teda dva, nebo to je ten jeden a ten samej a byl z te Bosny?A kde to psali, ze ji nasli?

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”