Zachod

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Haskinka99

Zachod

Příspěvekod Haskinka99 » Pá Črc 21, 2006 20:48

Neviete mi poradit co mam robit aby mi cincily nemocili kam chcu v klietke,lbeo je drevena a je to problem,,,hm,,, ????

Disable adblock

Avatar uživatele
Sharona
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 887
Registrován: Čt Kvě 18, 2006 11:46
Místo/Bydliště: Postřižín u Prahy

Příspěvekod Sharona » Pá Črc 21, 2006 20:55

Mě choděj čurat do hoblinek, většinou jinde nečurají. Teda kromě jedný - Bobinky ty je jedno, kde to pustí - říkmejí, že je to naše prsatko. :lol:

Haskinka99

Příspěvekod Haskinka99 » Pá Črc 21, 2006 21:00

Sharona napsal:Mě choděj čurat do hoblinek, většinou jinde nečurají. Teda kromě jedný - Bobinky ty je jedno, kde to pustí - říkmejí, že je to naše prsatko. :lol:

:D No tak ale neviem ci budu chodit do pilin ked maju seno pod sebou,,,hmmm to do nejakej nadobky asi by som mala dat tie piliny nie?

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Pá Črc 21, 2006 21:29

Haskinka99 napsal:
Sharona napsal:Mě choděj čurat do hoblinek, většinou jinde nečurají. Teda kromě jedný - Bobinky ty je jedno, kde to pustí - říkmejí, že je to naše prsatko. :lol:

:D No tak ale neviem ci budu chodit do pilin ked maju seno pod sebou,,,hmmm to do nejakej nadobky asi by som mala dat tie piliny nie?


Pokud ti chodí na určité místo (třeba do rohu) stačí tam dát bedničku s hoblinama nebo kuk.drtí. :wink:

Disable adblock

Haskinka99

Příspěvekod Haskinka99 » Pá Črc 21, 2006 21:30

Biffi napsal:
Haskinka99 napsal:
Sharona napsal:Mě choděj čurat do hoblinek, většinou jinde nečurají. Teda kromě jedný - Bobinky ty je jedno, kde to pustí - říkmejí, že je to naše prsatko. :lol:

:D No tak ale neviem ci budu chodit do pilin ked maju seno pod sebou,,,hmmm to do nejakej nadobky asi by som mala dat tie piliny nie?


Pokud ti chodí na určité místo (třeba do rohu) stačí tam dát bedničku s hoblinama nebo kuk.drtí. :wink:

Dakujem:) myslim, ze chodia na tri miesta,hmmmm :(

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Pá Črc 21, 2006 21:31

Haskinka99 napsal:
Biffi napsal:
Haskinka99 napsal:
Sharona napsal:Mě choděj čurat do hoblinek, většinou jinde nečurají. Teda kromě jedný - Bobinky ty je jedno, kde to pustí - říkmejí, že je to naše prsatko. :lol:

:D No tak ale neviem ci budu chodit do pilin ked maju seno pod sebou,,,hmmm to do nejakej nadobky asi by som mala dat tie piliny nie?


Pokud ti chodí na určité místo (třeba do rohu) stačí tam dát bedničku s hoblinama nebo kuk.drtí. :wink:

Dakujem:) myslim, ze chodia na tri miesta,hmmmm :(


Zkus to dát na jedno místo, možná to pomůže a začnou chodit jen tam :wink: .

Haskinka99

Příspěvekod Haskinka99 » Pá Črc 21, 2006 21:49

Zkus to dát na jedno místo, možná to pomůže a začnou chodit jen tam :wink: .[/quote]

No to aj vyskusam,,, lebo nechcem aby mi splesnivela klietka,,,,, :roll:

Avatar uživatele
vilverin
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: Pá Dub 21, 2006 19:55
Místo/Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod vilverin » So Črc 22, 2006 9:20

Haskinka99 napsal:Zkus to dát na jedno místo, možná to pomůže a začnou chodit jen tam :wink: .


No to aj vyskusam,,, lebo nechcem aby mi splesnivela klietka,,,,, :roll:[/quote]

Môj kým mal podstielku na celej podlahe, tak na nádobku v rohu akurát kašlal... teraz má podstielku len v rohu a chodí len tam..

Haskinka99

Příspěvekod Haskinka99 » So Črc 22, 2006 12:53

Môj kým mal podstielku na celej podlahe, tak na nádobku v rohu akurát kašlal... teraz má podstielku len v rohu a chodí len tam..[/quote]
No musim aj ja to tak urobit,,, a je to normalne ze tak malo piju? lebo mne sa zda ako keby ani nepili,,,akurat jablcka papaju a dost :roll:

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » So Črc 22, 2006 15:45

Haskinka99 napsal:Môj kým mal podstielku na celej podlahe, tak na nádobku v rohu akurát kašlal... teraz má podstielku len v rohu a chodí len tam..

No musim aj ja to tak urobit,,, a je to normalne ze tak malo piju? lebo mne sa zda ako keby ani nepili,,,akurat jablcka papaju a dost :roll:[/quote]

No tak v tomhle vedru mi činči pijí vcelku hodně. Jinak když se chladno tak toho moc nevypijí.

Haskinka99

Příspěvekod Haskinka99 » Ne Črc 23, 2006 18:08

No tak v tomhle vedru mi činči pijí vcelku hodně. Jinak když se chladno tak toho moc nevypijí.[/quote]
NO tak mne sa zda ako keby ani vobec nepili.... neviem ci im stacia tie jablcka na osviezenie,,,hm

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”