bibinka

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Bes
Nový uživatel
Příspěvky: 6
Registrován: Po Črv 14, 2010 13:51

Příspěvekod Bes » Pá Črc 09, 2010 5:23

sameček je zamluvený :)

Disable adblock

Host

Příspěvekod Host » Ne Črc 11, 2010 18:05

Prosím slečnu která si zamluvila Aurelia aby už jen volala na moje telefonní číslo,protože mě odsud moderátorky vyhodily. Nebo prosím kohokoliv aby to uživatelce misa.vod napsal jako SZ aby o krásného Aurelia nepřišla.

Moderátorkám: můžu se sem přihlásit odkudkoliv,takže vám ban moc nepomůže a jediné čeho docilujete je to že mi kazíte odběr mláďat. Jen jsem zde inzerovala a do diskuze nenapsala ani písmeno tak nevím co vás opět chytlo. Nechápu jak Vás Václav mohl udělat moderátorkami a doufám že všichni co jsou tady časem zjistí,že sice máte prestižní chovy činčil a umíte poradit s chovem,ale jako lidi se chovat neumíte.Sbohem

Avatar uživatele
Reňaaa
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1090
Registrován: Čt Črc 30, 2009 11:04
Místo/Bydliště: Ostrava!!!

Příspěvekod Reňaaa » Ne Črc 11, 2010 19:59

Bet napsal:Prosím slečnu která si zamluvila Aurelia aby už jen volala na moje telefonní číslo,protože mě odsud moderátorky vyhodily. Nebo prosím kohokoliv aby to uživatelce misa.vod napsal jako SZ aby o krásného Aurelia nepřišla.

Moderátorkám: můžu se sem přihlásit odkudkoliv,takže vám ban moc nepomůže a jediné čeho docilujete je to že mi kazíte odběr mláďat. Jen jsem zde inzerovala a do diskuze nenapsala ani písmeno tak nevím co vás opět chytlo. Nechápu jak Vás Václav mohl udělat moderátorkami a doufám že všichni co jsou tady časem zjistí,že sice máte prestižní chovy činčil a umíte poradit s chovem,ale jako lidi se chovat neumíte.Sbohem


proč jsi dostala ban? protože jsi činčilu.com pomlouvala na cincila.eu že web upadá kvůli vedení či co tak se zamysli...

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”