nová klec

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Jarka

nová klec

Příspěvekod Jarka » Čt Dub 06, 2006 13:45

Tak se naši myšáci dočkali a konečně mají novou klec.Dala jsem fotku do galerie.Ještě budou třeba nějaké úpravy poliček, ale v neděli jsme je již přestěhovali.Doufám, že se jim bude byteček líbit.
ahoj Jarka
http://fotogalerie.cincila.com/displayi ... =310&pos=0
Naposledy upravil(a) Jarka dne Čt Dub 06, 2006 16:12, celkem upraveno 6 x.

Disable adblock

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Čt Dub 06, 2006 13:58

je nádherná, jen by mě zajímali ty postranní dvířka po pravý straně (teda pokud to jsou dvířka)....
Já mám sice taky hezký klece, ale dvířka se mi celý rozjíždějí - jsou ze slabých políček a když se na to připevnilo pletivo, tak se celý zkroutily...

Ale tohle se fakt povedlo - kdo jí dělal a na kolik vyšla?

Jarka

Příspěvekod Jarka » Čt Dub 06, 2006 14:08

Nevím co máš na mysli za dvířka, z pravé strany tam mají něco jako padací most, ve stěně je kulatý otvor, který se dá zavřít na fotce je právě zavřený, a budeme je tudy pouštět ven a taky zpět, jinak klec vyráběl manžel a dost se s tím zapotil, dřevo nebylo úplně vyschlé tak se to nedařilo vyúhlovat, ve vnitř jsou kovová lanka která to nějak drží, já jsem se marně pokoušela dát odkat do fotogalerie a nejde mi to. nemůžu na to přijít a jsem v práci, tak už musím pracovat.Udělám lepší fotky klece a dám je sem. Z té klece máme radost.
ahoj Jarka :)

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Čt Dub 06, 2006 17:04

Super klec, myslim ze mysaci muzou byt spokojeni :wink:

Disable adblock

Avatar uživatele
PETE.cz
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 237
Registrován: Čt Zář 29, 2005 19:01
Místo/Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PETE.cz » Čt Dub 06, 2006 22:01

je to krásný :D :D :D .. taky něco takovýho chcu, ale mám strach, že se mi tam zmrzačí ... už v té kleci co mám, si občas namelou tlamičku, když blbě skočí ... třeba se něčeho leknou, tak skočí dolů z té vrchní poličky.. nebo špatně odhadnou vzdálenost na tu nižší poličku atd atd...
Nedokážu si představit, co by se stalo, kdyby zrovna byli v jednou tak větší výšce...
Mám už vše hotové, vybrané ... návrh, cenu, matroš
Nemohla bys to někdy vyfotit, když je to otevřené ? hledám inspiraci na zařízení interiéru :-)

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Čt Dub 06, 2006 22:27

Tak to sa stáva občas aj u nás. Miška si zle vypočíta skok a hodí držku na dno :o . Našťastie takéto rozmery moja klietka nedosahuje, takže problémy nevznikly. A zdá sa mi, že nepodarených skokov je stále menej, asi skáče skôr po pamäti ako podľa rozhladu.

Avatar uživatele
PETE.cz
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 237
Registrován: Čt Zář 29, 2005 19:01
Místo/Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PETE.cz » Čt Dub 06, 2006 22:42

rozměry by měly být 160 až 180 x 100 x 50

Avatar uživatele
ivik
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 735
Registrován: Pá Bře 24, 2006 10:38
Místo/Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ivik » Pá Dub 07, 2006 7:09

je nádherná myšáci budou určitě rádi :wink:

Avatar uživatele
Ketka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 330
Registrován: Čt Led 26, 2006 21:21
Místo/Bydliště: Pilníkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ketka » Pá Dub 07, 2006 14:14

Je moc hezká :P .

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Po Dub 10, 2006 19:15

Krásná klec a ten padací most je moc fajn nápad :D

Majka

Příspěvekod Majka » Stř Dub 19, 2006 14:56

Moc krasna klicka .....zavidim...

Avatar uživatele
ivik
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 735
Registrován: Pá Bře 24, 2006 10:38
Místo/Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ivik » Stř Dub 19, 2006 16:01

je nádherná a moooooooooc veliká :shock:

Ina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1057
Registrován: Po Črv 28, 2004 20:56

klec

Příspěvekod Ina » Stř Dub 19, 2006 19:55

moc pekna, akorat bych se chtela zeptat kdo s tim tady mate zkusenosti, cim pripenujete policky vevnitr a z ceho mate domecky? myslim tim ruzne hrebiky apod. coz se mi moc nelibi, ponevadz za chvili se k nim prokousou a bojim se, aby se neporanily. Cim teda a co pouzit na pripevneni policek a domku?

Avatar uživatele
Veronika
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 497
Registrován: Út Pro 07, 2004 13:17
Místo/Bydliště: Psáry
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Veronika » Čt Dub 20, 2006 8:28

Honzík má v kleci jen větve přišroubované ke stěnám klece (je to stará skříň) a ve vrchní části je přes celou plochu polička, přitlučená hřebíkama, ale nikde žádný nekouká ani nehrozí, že by se k nim prokousal, na to jsme si dali velký pozor. Domeček má z nenatřených palubek posazený na té poličce. Ze strany ho drží kus dřeva. Je to přesně na míru takže domeček tam hezky zapadne, něco jako šuplík nevím jak bych to popsala. Z vrchu je ještě jištěný šroubkem zavrtaným do stropu klece. Když chci domek vyčistit, jen vezmu šroubovák povolím šroub, vytáhnu domek a je to. Jinak Camillka má dobře vyřešený připevnění poliček...toho bych se vůbec nebála... http://fotogalerie.cincila.com/displayi ... =196&pos=2
nebo tady... http://fotogalerie.cincila.com/displayi ... 0057&pos=1

Ina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1057
Registrován: Po Črv 28, 2004 20:56

Příspěvekod Ina » Čt Dub 20, 2006 14:56

Tak to je vazne paradni klec, diky za foto, ja to mozna nekdy pouziju pro inspiraci.
Jinak me se ty moji termiti:-) prokousou naprosto ke kazdemu hrebiku behem jedne noci, novy domek kvuli tomu moc nevydrzi. Myslela jsem, ze me omejou, kdyz jsem rano prisla ke kleci a videla, jak uvnitr boudy trci ostry hrebik dlouhy asi 5cm presne z boku a oni tam v noci mezitim litaly do domku a ven, hrebik presne v urovni oci. podarilo se ho vytahnout klestema, ale vzapeti druhou noc se prokousaly k dalsimu.

Ina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1057
Registrován: Po Črv 28, 2004 20:56

Příspěvekod Ina » So Dub 22, 2006 15:36

to ja delam snad kazdej den, ze taham odnekud hrebiky klestema. Uz si pripadam jak zubar, co taha zuby:-)

dexik

kvalitní klec

Příspěvekod dexik » Út Dub 25, 2006 23:45

Koupila jsem super klec na www.azure.cz. Kdyby jste chtěli klec velice kvalitní a trvanlivou,a přitom za přijatelnou cenu oproti ostatním s nízkou kvalitou,na těchto stránkách najdete tuto klec.

Avatar uživatele
PETE.cz
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 237
Registrován: Čt Zář 29, 2005 19:01
Místo/Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Re: kvalitní klec

Příspěvekod PETE.cz » Stř Dub 26, 2006 0:16

dexik napsal:Koupila jsem super klec na www.azure.cz. Kdyby jste chtěli klec velice kvalitní a trvanlivou,a přitom za přijatelnou cenu oproti ostatním s nízkou kvalitou,na těchto stránkách najdete tuto klec.

až na tu BARVU, která škodí..a na ty rozměry..dobrý.. ale cena taky není nějak závratná ... 60 x 47x 55 za 1800 ? To už je lepší 100x80x55 za 1400 nebo i levnějí :-) Kdyby dělali 160 x 100x 50 tak za tři - čtyři tisíce .. a nenastříkaný, dalo by se o tom uvažovat :-)
Ale jinak díky za tip, zkusím tam zavolat, jestli dělají i větší :-)

Ina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1057
Registrován: Po Črv 28, 2004 20:56

Příspěvekod Ina » Pá Dub 28, 2006 14:20

Taky me zarazila ta barva. To vubec neni dobry, cincily nesmeji vubec kousat nic, co je barveno a lakovano!Prekvapuje me, ze to vubec takto vyrobili a prezentuji, jinak cena dobra i design, ale ta barva vubec ne!

Avatar uživatele
ivik
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 735
Registrován: Pá Bře 24, 2006 10:38
Místo/Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ivik » Po Kvě 01, 2006 19:43

no nic moc rozměry jsou docela dobrý ,ale ta barva se mi fakt nezamlouva :?

Ina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1057
Registrován: Po Črv 28, 2004 20:56

Příspěvekod Ina » Út Kvě 02, 2006 19:04

Az budu mit cas, tak jim to napisu. Prekvapuje me, ze tam pisou, ze vse je udelane pro bezpecnost a zdravi zviratka,ale tohle tomu moc neodpovida. Nemusely by se otravit hned, ale to spatne a jedovate se muze usazovat i delsi dobu v jatrech a projevit se dyl, jako postupna otrava toxinama.

Avatar uživatele
PETE.cz
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 237
Registrován: Čt Zář 29, 2005 19:01
Místo/Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PETE.cz » Út Kvě 02, 2006 19:10

Ina napsal:Az budu mit cas, tak jim to napisu. Prekvapuje me, ze tam pisou, ze vse je udelane pro bezpecnost a zdravi zviratka,ale tohle tomu moc neodpovida. Nemusely by se otravit hned, ale to spatne a jedovate se muze usazovat i delsi dobu v jatrech a projevit se dyl, jako postupna otrava toxinama.

Myslím, že je to ale zbytečný ..budou Ti tvrdit , že to není závadné ... jak je to přírodní atd atd .. stejně tak, když jsem viděl hračky pro hlodavce ve kšeftě a části těch hraček barvama jen hrály : -)
Myslím, že takhle to prodají lépe, když to má "hezkou" barvu, než kdyby to bylo jen pochromovaný
A stejně .. jak říkám, ta cena za tyhle rozměry ... nic moc .. spíš špatný

AZURE

Příspěvekod AZURE » Pá Kvě 05, 2006 0:32

Dobrý den, po přečtení několika odpovědí ohledně klece od firmy AZURE, bych Vám chtěl poděkovat za názory ohledně barvy. Tato prášková barva (KOMAXIT) nám byla doporučena jako zdravotně nezávadná, pokud tomu tak není a může se usazovat v játrech zvířat, nahradíme ji zinkováním. Pokud má někdo názor, že "budu tvrdit, že je to nezávadné", nemá pravdu.Sám mám několik zvířat a v žádném případě je nechci nijak ohrozit. Co se týká ceny - šufle je kovové pozinkované, takže cena je o dost vyšší než u plastového. Plastové šufle, si myslím, že je ještě nebezpečnější než práškové lakování. Větší klece vyrábíme také, více emailem.

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Pá Kvě 05, 2006 7:29

AZURE napsal:Dobrý den, po přečtení několika odpovědí ohledně klece od firmy AZURE, bych Vám chtěl poděkovat za názory ohledně barvy. Tato prášková barva (KOMAXIT) nám byla doporučena jako zdravotně nezávadná, pokud tomu tak není a může se usazovat v játrech zvířat, nahradíme ji zinkováním. Pokud má někdo názor, že "budu tvrdit, že je to nezávadné", nemá pravdu.Sám mám několik zvířat a v žádném případě je nechci nijak ohrozit. Co se týká ceny - šufle je kovové pozinkované, takže cena je o dost vyšší než u plastového. Plastové šufle, si myslím, že je ještě nebezpečnější než práškové lakování. Větší klece vyrábíme také, více emailem.


tak to koukám :shock: Konečně někdo, komu na tom i záleží.... tleskám... a děkuji...

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”