jedna z nasich modelek propaguje noseni kozichu:-(

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
tarja666
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1519
Registrován: Čt Lis 11, 2010 13:31
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tarja666 » So Pro 18, 2010 21:10

wow, tak takovou levnou a velkou jsem jeste nikde ve zverimexu neviděla. popravde receno ve vetsine zverimexech ani nemaji klec vhodnou pro cincily, a kdyz uz tak hodne hodne drahou :-/

Disable adblock

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » So Pro 18, 2010 21:42

Já bych blesku moc nevěřila....članek je napsaný velmi amatersky a jde vidět, že autor vařil z vody ...kdyby se o to zajimal více a pídil se opravdu po faktech, tak třeba nenapíše, že na kožich se použije méně veverek, než činčil.

Jinak ta česka modelka je vyfocena na modní přehlídce a tam si nemůže moc vybírat, co si na sebe veme. A hlavně ten kožich je umělý !!!

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » So Pro 18, 2010 22:11

Neni umely.Vcera byl clanek i s fotkou na novinkach na netu dole v bulvarnich zpravach.Ten kozich byl pravy a z cincil:-( a ona sama prohlasovalatak to tam psali,ze ji vubec nevadi nosit prave kozesiny i za tuhle cenu:-(
A neni zas tak moc pravda, ze kazda modelka musi kozich predvadet.Myslim, ze ta nase Houdova, te jedine si snad vazim prave kozesiny odmitala predvadet a jeste jsou i dalsi modelky.Pokud to je uz hodne znama modelka a osobnost, muze si vybrat,co bude predvadet.A, nez predvadet prave kozesiny, tak to bych jim s tim modelingem radeji sekla, kdybych ja byla modelka.

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » So Pro 18, 2010 22:13

Kdyby tě to živilo a měla jsi smlouvu pod velkou pokutou asi by ti nic jiného nezbylo.

Disable adblock

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » So Pro 18, 2010 23:08

Nezivilo, ponevadz bych to ani delat nechtela, tyhle veci jdou mimo me.:-)
A uz oprvadu znama modelka si muze vybrat, pro koho bude predvadet modely.

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Ne Pro 19, 2010 8:51

To ano,ale když podepisuje smlouvu tak jí asi neřeknou že bude předvádět ten a ten kožich.Nebo to ví a to je pak jiná :wink:

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Ne Pro 19, 2010 10:38

pod obrazkem je napsano, že kožich je ze syntetického materialu...ja si fakt myslím, že blesk, kde se články dělají doma u skleničky viina, není dobrej zdroj onformaci :-)

Jinak když máš nějakou práci, tak nemůžeš říct, tohle dělat nebudu..by si rychle letěla na dlažbu s holým zadkem :-)

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Ne Pro 19, 2010 11:22

cože? tak velkou klec za 750?! :shock: tak to jsi opravdu šťastlivec :lol: to bych si hned u nich objednala další :D já viděla v baumaxu,opravdu velikánskou suprovou klec,sice s plastovým dnem za 4500,- :D ted jezdím na burzy,někdy se tam objeví klece za par kaček sice to jsou kradené věci,ale já si je tam poctiě koupím :D kamaradka tam sehnala velkou metrovou klec za 100 :D Ono to zboží je někde nakradené a tací ti snědí prodejci ani netuší ceny,tak jsou rádi,že to prodaj :lol: jenže klece nemají vždy,takže to hlídame, každou neděli v 6 ráno na burzu :D

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Ne Pro 19, 2010 12:23

Ale ty svetove zname modelky si vybirat muzou a take, koho predvadeni odreknou.Nemela jsem na mysli ty zacinajici, nebo malo zname.Za nima sami navrhari chodi s prosikem defakto, zda by pro ne neudelaly prehlidku a rozhodnou si to sami.Nase Houdova to tak delala, ze odmitala predvadet kozesiny prave, byla navic a je vegetarianka.
Blesk Martino, jak kdy, ale jsou tam veci pravdive, jako, co se tyce tyrani zvirat i jine.Pokud to pisi i ve zpravach a jinde, tak se tomu verit da a jak rikam, nektere veci sleduju uz dlouho, ze to tak je.
A bavime se asi kazda o jinem kozichu.Ten, ktery mela ta nase modelka na Netu na sobe a psali o tom dole pod zpravama v bulvaru, tak ten pravy a z cincil skutecne byl a ona tam uvadela, ze ji to nevadi a prave kozesiny nosi a nosit bude i za tuto cenu.Neco takoveho podobneho tam psane bylo a ten kozich byl fakt pravy.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Ne Pro 19, 2010 12:36

Tak konec dohadu, tady je odkaz na tu modelku, co ma ten pravej kozich z cincil na sobe.
Byt chlap, tak se mi nelibi v cemkoliv a po tomhle uz vubec ne.
Spravne se v diskusi vyjadrili nekteri chlapi, ze se jim zenska, co ma na sobe natazene mrtvoly zvirat spis hnusej a pusobi to naopak dost odpudive a antisexulane, nez oni si myslej.
Ja to mam nastavene tak, ze veskere zpevacky, herecky, ktere by se mi treba ty filmy i hudba libila, ale uvidela jsem je v pravych kozesinach, tak si od nich nekoupim zadny film, ani CD
Libila se mi Lopez, nez jsem ji videla v pravych kozesinach, to same zpevacka Beyonce, asi jsem to nenapsala spravne.Jeji jedna pisnicka se mi strasne moc libi,chtela jsem si jeji CD koupit, ale, jak jsem ji videla v pravych kozesinach, tak si ho nekoupim.U me jsou inn pouze celebrity a ty povazuju za opravdove ja, ktere proti tomuto vystupuji a angazuji se, jako treba P.Anderson.To je u me prava dama, stejne, jako B.Bardote a dalsi

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Ne Pro 19, 2010 12:38


Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Ne Pro 19, 2010 12:45

Nošení kožešin a kožených kabelek a jiných doplňků je hnus. Nicméně u některého oblečení/bot kůži syntetikou nahradit nelze pro její jedinečné a nenapodobitelné vlastnosti.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Ne Pro 19, 2010 12:45

Uz jsem to tady mozna psala.Nechci byt za pokrytce, i ja mam doma dva prave kozisky a v opravdovych mrazech, jako jsou tyhle je nosim.Ovsem jsou to kozisky, ktere plni opravdu pouze svuj ucel ohrevu, ne parady a zabijeni zvirat jen pro paradu, jsou z veluru a hrozne stare.Tato kuze a kozesina je vyuzita pouze, jako odpad, ponevadz se ovce chovaji pro maso.Jinou bych na sebe nikdy nevzala a tyhle jsou navic koupene v bazaru pred nekolika lety za par stovek.A jako 15leta holka jsem touzila po velurovem kozichu panence bile, nebo modre, tenkrat se tomu tak rikalo.Ovsem, pokud by tento kozich, nebo kozesina byla z Ciny, tak ji na sebe v zadnem pripade nevezmu.Je to jeste z Kary a druhy z Jugoslavie.Ale i tak nemam moc dobry pocit stejne, ikdyz kozene boty a veci nosim take.Uz bych si ani tento kozisek asi nikdy nekoupila znovu.Jo, a pred vic, jak 10lety jsem jeste mela a nosila hrozne dlouho kozisek z kralika, take z Kary od nas,ne z Asie, kde jsou pry i kralici stahovani kvuli kozesine zaziva:-(.Ale z kralika bych uz dnes na sebe nevzala, byt je to tez odpad ta kuze a chova se hlavne na maso, ale pripomina mi trosku cincilu.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Ne Pro 19, 2010 12:51

No, ja nosim kozene boty vetsinu, nektere jsou synteticke, ale dlouho nevydrzi a proste boty jsou fakt lepsi i zdravejsi kozene.Tam to beru, jako odpadova surovina, ponevadz ty zvirata stejne zemrela pro maso:-(
Kabelky mam jak ktere, nektere tez kozene a je to stejny pripad, odpad.Bundy kozene mam asi 3, ale delsi dobu, tam mi vic vyhovuje kozenka, da se prat.
bylo mi doporuceno byt vegetarian lecitelem a vyhodit i ty velurove kozisky.To ale neudelam, ponevadz ty ovce uz stejne umrely kdysi tenkrat, ty kozisky jsou stare, tak at ted poslouzi aspon na teplo v te krute zime, nenosim je kvuli parade, na to ani nejsou urcene a nevypadaji.A s tim masem jsem se rozhodla, ze ho nebudu jist jen 3mesice, jako letos pres leto na vycisteni organismu a jako gesto i kvuli zviratum.Muzu rict, ze jsem se letos fakt perfektne vycistila, kdyz jsem ho nejedla, mohla jsem jen ryby a bylo me desne fajn.Pres leto se to da vpohode, kdyz jsou tepla, tak na maso ani neni chut a presvedcila jsem se, ze je pravda, co rikaji vegetariani, ze maso je jen o chuti, nic vic.Prvni tyden byl krusnej, dalsi jeste taky, kdyz jsem to maso citila uvarene, ale pak uz me i smrdelo.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Ne Pro 19, 2010 13:20

Jinak vam vsem preju krasnou adventni nedeli, pohodu, klidek a radosti s nasima chlupacema.

Avatar uživatele
tarja666
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1519
Registrován: Čt Lis 11, 2010 13:31
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tarja666 » Ne Pro 19, 2010 14:18

tobě taky:-) kdyz tak jukni na moje stranky, vyrobila jsem tam prani, pro vsechny cincilare a milovníky zvířátek.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Ne Pro 19, 2010 16:11

Moc pekne stranky a krasne vanocni pranicko, diky.

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”