Kousání

Diskuze o všem, co se týká činčil a nehodí se do kategorie strava, bydlení nebo nemoci a potíže.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Zolty
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 272
Registrován: Čt Ún 22, 2007 18:29
Místo/Bydliště: Praha 5

Re: Kousání

Příspěvekod Zolty » Čt Bře 13, 2008 19:09

mě Rozárka kousnula jenom jednou a to ještě mou chybou, když byla mladé telátko, tak jsem ji taky pouštěla, ale nebyla k chycení.. jednou jsem byla už tak vytočená, že jakmile vyběhla, chňapla jsem po ní, ale zachytila jen ocásek - to jij asi bolelo a uštědřila mi pěknej krvavej kousanec..

Disable adblock

Avatar uživatele
sllimer
Nový uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: Ne Ún 22, 2015 21:06

Re: Kousání

Příspěvekod sllimer » Stř Bře 18, 2015 17:56

chtel bych se zeptat co delam spatne kdyz davam julince prst přes pletivo do kleca at přijde, behem chvilky přijde cichne s k prstu a kousne nekdy az do krve a parkrat se uz i zlekla kvuli tomu že jsem řekl nahlas auu. jinak venku kdyz beha tak nic nebo kdyz mam otevřenou klec a dam ji celou ruku tak ji ocichava a vleze na ni. je to samicka mlade stare 3 mesice.

Avatar uživatele
Dantha
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 662
Registrován: Út Črc 14, 2009 15:03
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kousání

Příspěvekod Dantha » Čt Bře 19, 2015 9:51

Neděláte špatně nic, je to normální chování. Většina činčil je zvyklá, že dostává přes mříže pamlsky a tak co je prostrčeno mřížemi je "pamlsek". Pokud chcete odstranit toto chování, je třeba aby zvíře nebylo zvyklé "žrát přes mříže". Bohužel pokud už si na to činčila jednou zvykla, těžko se to odnaučuje.

Avatar uživatele
sllimer
Nový uživatel
Příspěvky: 10
Registrován: Ne Ún 22, 2015 21:06

Re: Kousání

Příspěvekod sllimer » Čt Bře 19, 2015 20:49

dekuji. to jsem rad že to neni nic hrozneho :)

Disable adblock


Vrátit se na “Ostatní”