varovani pred Bibinou

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

secreet
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 126
Registrován: Pá Bře 07, 2008 19:18

varovani pred Bibinou

Příspěvekod secreet » Stř Bře 26, 2008 19:38

Uz jsem nechtela tohle nacinat, ale protoze jsem pred chvili obdrzela, da se rici vyhruzny mail od Bibiny, tak bych zde chtela napsat, co v nem bylo.
Jen by me zajimalo, kdo ji dal muj mail a navic i telefonni cislo.Zrejme tusim, kdo to byl a nenecham to byt jen tak, ponevadz vim zase ja, s kym se skamaradila, kdo tady byl driv a odesel a kdo tady proti me stval.
V tom mailu pise, ze ma muj mail i telefon a ze se ji jen tak nezbavim a ze moji mailovou schranku zahlti spamem, ze se z toho poseru.
No, mila Bibino, jestli to ctes a ja vim, ze jo. Tohle uz je vyhrozovani a pokud mas neco takoveho v umyslu, tak ses v tom mailu sama prozradila a bude jasny, od koho to jde.
Nebo, jeste lepe, udelam Ti vetsi radost.Tuto e-mailovou adresu si smazu a zalozim novou.A co se tyce telefonu, tak to Te asi zklamu i ty Tve kamosky na jejichz stranky chodis, ale mam uz novou simku s jinym cislem, takze se muzes snazit, jak chces.
Jasne jsi ale predvedla, co jsi zac a je to krajne ubohe.
Omlouvam se, ze to pisu sem, ale myslim, ze to sem patri, protoze to uz o necem vypovida.
Nechci delat zase vyznamne gesto, ale nebyl to dobry napad se sem vracet, protoze se vzdy nasel a najde nekdo, kdo me nemuze vydejchat a skodi a stve, jak muze.
Jsem uz tim zase pekne otravena a nemam chut se sem uz trvale vracet, protoze se vzdy najde nejaka Bibina, ktera bude jen s radosti skodit.
Vlastne jsem to dulezite zde uverejnila ohledne problemu zdravotnich a kdyz bude neco noveho, duleziteho, tak se jeste ozvu.

Disable adblock

Avatar uživatele
KAKTUS1010
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 532
Registrován: Stř Bře 28, 2007 16:10
Místo/Bydliště: Povazska Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod KAKTUS1010 » Stř Bře 26, 2008 19:49

začina to byt zaujimave a uz to nechaj tak vies aka je ... (zla) milo povedane a nech si len chodi na tie v uvodzovkach dobre stranky nech jej radia som zvedavi kolko jej ta chuderka vydrzi

secreet
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 126
Registrován: Pá Bře 07, 2008 19:18

Příspěvekod secreet » Stř Bře 26, 2008 19:56

KAKTUS1010 napsal:začina to byt zaujimave a uz to nechaj tak vies aka je ... (zla) milo povedane a nech si len chodi na tie v uvodzovkach dobre stranky nech jej radia som zvedavi kolko jej ta chuderka vydrzi

mas pravdu. Asi tusim, kdo ji proti me navadi, abych se tady zase vytocila a byla opet vyhozena, jako to bylo kolikrat predtim.
Me je to ale celkem jedno.

Avatar uživatele
parisse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1483
Registrován: Po Srp 27, 2007 20:23
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod parisse » Stř Bře 26, 2008 20:14

Mě už taky napsala SZ,tady je.
parisse však co jsem napsla Ině byl můj názor a proto jsem to řešila přes SZ, protože celá tahle situace už tady jednou byla. začalo to tak že Ina prodávala bílou samici a standard samce s klecí a já je chtěla koupit. Mám doma bílého samce a už nevím proč si Ina začala myslet, že chci kopit jen bílou samici k mému bílému samci a já ji prostě nedokázala přesvědčit že to tak není a tak jsem ji napsala sms že je teda nechci a a´t mě nechá na pokoji,ale ona mi začla psát SZ a na mobil a když jsem neodpovídala tak mi začala psát na mejl, to už jsem nevydržela a řekla jí něco sprostě a´t me nechá na pokoji a svoje rady si strčí někam. Chápeš? radila mi že nemám dávat bílou samici k bílému samci ale to já udělat nechtěla!!!!!!!!!takže proto jsem její rady nechtěla, protože me obtěžovali, když to vím a ona mi porád dokola píše to samé.....ale ona se nedala a jen to špatné co jsem jí napsala zkopírovala a vytvořila diskuzi, ostatní se seběhli jako psi a všechno jí sežrali, že jsem na ni byla sprostá,ale proč? protože už mi lezla krkem jak mě porád obtěžovala.....já beru rady,ale ne takovéhle rady a to jsem ji taky napsala,jenže nikdo to nepochopil a začli mi nadávat že jsem hloupá a neposlouchám její rady....proč nikdo nechápe že já tu bílou samici nechtěla dát k tomu bílému samci????? vždy´t už ji mám doma a jsou každý sám,...prostě mám jen ráda bílé činčily tak co je na tom???? a to se takhle táhne celou dobu a teď když se Ina vrátila,tak cokoliv jsem napsala tak si šla do mě rýpnout, už mě to nebaví, kdyby tenkrát nezačla dělat humbuk a nechala mě na pokoji, nic z tohohle by nemuselo být, proč jednou nenechá ty lidi a´t dělaj co uváží za vhodé a její radu si jen přečtou, nemusí ji hned všem vnucovat... ona ani neví kolikrát jsem se řídila jejími radami,ale prostě vy tady nazory jiných lidí neřešíte, vy je jen pomlouváte, a hlavně vůbec nic nepochopíte a začnete hned nadávat, jako ty, ani nevíš že ta moje činčila je v podobné přechodné kleci pro králka jako jsi dala do diskuze ty, nevím jak si přišla že je ve skle???? ve skle byl samec,ale to je velká skříň,větší než klec kterou kupuji a je tam sám a jak jsem psala tak je většinu času puštěnej a skla jsou v té době oddělaný a možná tam dám brzo pletivo,ale furt mě budete psát že chytne plíseň... já nevim,ale je tam už asi 3 roky a plíseň nemá...to je divný co? a furt mě lidi psali že ta klec s mou malou 5ti měsíční činčou je malá a furt, tak když to nepochopili že je přechodná tak jsem ji smazala.....ta činča je totiž afro violetka a já ji sehnala úplnou náhodou a tak jsem neměla nic připravenýho. taková nabídka se přece bere hned....kdyby ti teď někdo nabídl že ti dá za 500 kč extra tmavýho eboka, tak ho taky vezmeš a dáš ho do přechodné klece a pak se budeš snažit sehnat větší nebo ne??? tak proč mě všichni napadaj že jsem hloupá když ji mám v té kleci???mám ji dát do papírové krabice??Pro člověka co studuje to prostě chvílu trvá než nahrabe prachy na klec.....ach jo ale porád mi někdo bude nadávat,už se to semnou prostě táhne, tak fajn....já vim že reaguju prostě víc agresivně než ostatní a proto mě všichni nemají rádi, ale je pravda že nemám ráda když se někdo otírá o moji osobu... Za poslední, že jsem napsala že se tam vejdou 4 činčily je jen takový to zveličovaní, jako když řekneš že se jich tam vejde milion,....to jsi taky nepochopila ale hlavně žes kroutila vočima.....tohle na Vás ženských tady fakt miluju, vůbec u toho co někdo napíše nepřemýšlíte....a co bylo hnusný na tom co jsem napsala Ině? že by raděj půjčila chlapa než činčilu??? měla by se stydět!!! a že se Alice ohání tím že činčila nepotřebuje mláďáta tak jako ženská a podkládá to tím že je sama sterilizovaná,....asi vůbec nechápe jaký to je držet v rukách vlastní miminko,....můj názor je že každá ženská zatouží mít miminko a když ho ona nechce tak ať mi nevnucuje že ženská miminko nechce, to je lež!!!!! na by se nikdy činčilých mláďátek neměla dočkat s takovýmhle názorem,....o vlastní dítě se starat nechce a o činčilý ano??? no nic....myslím že už toho bylo dost.....jediný co vám vzkazuju je, přemýšlejte.....a už nezakládejte diskuze o mě, mám toho plný zuby....nechte mě všichni na pokoji....já mám činčily zdravý, mají skvělou váhu a srst a prostoru mají taky dost, mají pro sebe vlastní celej pokoj a můžou si tam běkat jak chtějí...dostávají jen seno a granulky a jednou za tři dni nějakou mlsku..každá má svou klec a každá dostane svého přítele... samec mosaic dostane beige samičku, bílá samice ebonka a afro violet samička-black velvet s violet genem.... tak už toho vážně nechte mě to stačilo, myslím že se o činči starám dobře a když budu chtít nějakou radu tak už se budu ptát na jiným serveru, protože tady to dopadne tak jako minule když jste mě poslali na veterinu a pak jste zjistili že jsem šla omylem do jiné a ještě jste mě za to nadali, že neumte přesně popsat kde to je.... tak se měj.

Tak jsem zvědavá,jak se k tomu Bibinka vyjádří teď veřejně.Měla jsem pravdu,její jednání k Ině je hnus a ještě jí pomlouvá u ostatních
SZ jsem nijak nezkrátila ani neupravila.
Ino nedej se.


Bibinko,proč si tedy Ina vybrala právě tebe?Proč se nenaváží i do ostatních?Mezi několika stovkami zde registrovaných uživatelů si Ina zasedla právě na tebe.Hmmmmmmmm,divné.Na tom asi něco bude,nemyslíš?
Jo a kdyby tě zajímalo,proč jsem sem překopírovala tu soukromku,tady máš odpověď:Aby i ostatní věděli jako opravdu jsi a jak napadáš lidi a pomlouváš je.Jinak nějakou odpověď na SZ fakt nečekej.
(Ino,doufám,že chápeš jak to myslím.)

Disable adblock

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod žanda » Stř Bře 26, 2008 20:21

Holky, nechte Bibinku Bibinkou, nemá cenu se s ní hádat a pak tady zakládat témata, kde se akorát všichni spiknou a hází na druhé špínu.
Nechci to zamykat, ale pokud se budete hádat a dohadovat, tak to udělám!

Avatar uživatele
Plačková Kamila
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2350
Registrován: Pá Lis 02, 2007 12:21
Místo/Bydliště: Želetava, Bítovánky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Plačková Kamila » Stř Bře 26, 2008 20:21

Ahoj Ino nech ji bejt je to strasny co dela je to hnus ale neodchazej kuli ni :) mas hodne zkusenosti a hodne sem se tady z tech prispevku poucila tohle vyhrozovani bych tak nebrala bibina uz nevi co by dyt si videla co dala sem na forum za stranky ale neřešte to dál protože zamčenych temat je tu už hodně a přece to kuli jedny bibině nebudeme zneprehlednovat:) nestoji za to aby tu bylo dusno hádek bylo už dost vubec si jeji řeči neber :)

Avatar uživatele
parisse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1483
Registrován: Po Srp 27, 2007 20:23
Místo/Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod parisse » Stř Bře 26, 2008 20:24

žanda napsal:Holky, nechte Bibinku Bibinkou, nemá cenu se s ní hádat a pak tady zakládat témata, kde se akorát všichni spiknou a hází na druhé špínu.
Nechci to zamykat, ale pokud se budete hádat a dohadovat, tak to udělám!
Žando,ale tady se přece nikdo nespikává.Jen se hromadně bráníme před jejím napadáním a to je rozdíl

Avatar uživatele
OkoTygra
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 548
Registrován: Čt Říj 04, 2007 20:51
Místo/Bydliště: Semily-Jičín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod OkoTygra » Stř Bře 26, 2008 20:26

nic mě potom není,tak to nenačínejte,jsou to jen hádky :wink: když to tu pozoruji stejně je polovina na tý straně a druhá na jiný,akorát se rozrýpou další lidi :wink:

Kač
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 215
Registrován: Ne Lis 25, 2007 17:40
Místo/Bydliště: Praha

Příspěvekod Kač » Stř Bře 26, 2008 20:29

Ja myslím, že spousta toho vzniká tím, jak si Bibinka protiřečí. Jednou sem dá fotky bílého samce v te kleci se sklem, potom sem da fotky te bile samice v te same kleci a tvrdi, ze nejsou spolu. Ted zase napsala, ze maji pro sebe cely pokoj a muzou si behat jak chteji... takze muze dojit ke kontaktu?
Pak napise, ze sve cincilky vodi na prochazky ke kamaradum a ze je bere i na dovolenou a kdyz ji napisu, ze to asi neni dobre, protoze cincily maji pres den spat, tak napise, ze ona je samozrejme vodi ven jen po vecerech.. a podobne jine nesmysly. Proste z tech jejich prispevky jde videt, ze lze a to asi vsechny stve.

Avatar uživatele
Vaclav
ADMINISTRÁTOR
ADMINISTRÁTOR
Příspěvky: 278
Registrován: Po Kvě 24, 2004 1:46
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Vaclav » Stř Bře 26, 2008 20:32

Omlouvam se, ze to pisu sem, ale myslim, ze to sem patri, protoze to uz o necem vypovida.


Ino, to sem nepatri. Osobni veci se zde resit nebudou at se jedna o kohokoliv. Jako stary uzivatel by jsi mela jit prikladem. Davam napomenuti.

Rozhodl jsem se dat napomenuti i KAKTUS1010 a secreet ze stejnych duvodu. Holky, jste zkuseni uzivatele, tak me urcite pochopite. Uz o zadnych osobnich antipatiich nechci slyset nebo budu rozdavat bany a to klidne i zlatym uzivatelum. Sorry, ale takhle to nejde...

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”