dočkala jsem se....

Vše co se týká březosti a odchovu miminek

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

dočkala jsem se....

Příspěvekod camilla » So Kvě 06, 2006 12:42

6. 5. 2006 - rodiče Casy a Lucky - vypadá to na dva kluky, ale ještě se raději podívám později a důkladněji... Alice prosím, ten černobílej, to je jaká barevná mutace? Dark Ebony White ?

Obrázek

Obrázek

Disable adblock

Avatar uživatele
Ketka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 330
Registrován: Čt Led 26, 2006 21:21
Místo/Bydliště: Pilníkov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Ketka » So Kvě 06, 2006 16:33

JéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééTo je super :D .ty jsou roztomiloučcí :lol: ,super...Jak jse budou jmenovat?V kolik se narodili :D ?...Tak ti přeji vše nej,nej nejlepší a at te moc nezlobí,sladouši :lol: ...

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » So Kvě 06, 2006 18:15

ještě nevím, jak se budou jmenovat. Narodili se dneska ráno asi kolem 6 hodiny. Stávala jsem v půl osmý a byli ještě trochu mokří...

Avatar uživatele
ivik
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 735
Registrován: Pá Bře 24, 2006 10:38
Místo/Bydliště: Hranice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ivik » So Kvě 06, 2006 18:44

gratulujiiiiiiiiiiii ti jsou moc moc krásňoučcí hned bych je asi umačkala :oops:

Disable adblock

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » So Kvě 06, 2006 20:42

Camillo, posílám moc a moc gratulací tobě i rodičům za ty jejich nááádherné drobečky. Přeju jim krásný život a za pár měsíců hodné nové páníčky. Jsou nádherné!!!

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » So Kvě 06, 2006 20:49

děkuji, děkuji.

za 10 týdnů budou k mání... :lol:

ještě pořád nevím, zda jsou to opravdu kluci, Casy toho chudák dneska moc nenaspala, tak se podívám až zítra. Stačí, že jí nedá pokoj Lucky, ještě, abych jí otravovala život po porodu já... :roll: :wink:

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Alice » So Kvě 06, 2006 21:08

camilla napsal:děkuji, děkuji.

za 10 týdnů budou k mání... :lol:

ještě pořád nevím, zda jsou to opravdu kluci, Casy toho chudák dneska moc nenaspala, tak se podívám až zítra. Stačí, že jí nedá pokoj Lucky, ještě, abych jí otravovala život po porodu já... :roll: :wink:


Akej farby su rodicia?Vyzera to na nejaky silver mozaic alebo white ebony ale odfot ho za par dni ked obschne a trochu podrastie.Potom ti budem urcte vediet viac povedat.

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » So Kvě 06, 2006 21:44

vlevo mamina, vpravo tatík

http://cincilavdome.wz.cz/black%20&%20w ... 4.2006.jpg

musela jsem dát maminu do vedlejší klece - konečně usnula - Lucky jí totiž nedal vůbec pokoj, už po něm hrůzostrašně prskala... Teď už spinká jako ti prckové :)

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Alice » Ne Kvě 07, 2006 0:28

Bude to zrejme white ebony.Ale pockaj az podrastie, potom s pozriem este raz.Ono tie 3 farby ako Black and white, white ebony a silver mosaic sa velmi podobaju. Ale podla rodicov to bude najskor white ebony. Tak ako mama toho samceka cierneho.

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Janča » Ne Kvě 07, 2006 19:06

tak já gratuluju za celou svou rodinu, a samozřejmě i za Kikinku a Bonýska, maj z Luckyho moc velkou radost a posílaj prckům velikánskou pusu od babičky a dědečka... mimochodem, Kikinka vypadá na babičku dost mladě, co myslíte? :wink: :lol: Máme fakt všichni radost, tak ať hezky rostou... a Kamčo, asi někdy přijedu na návštěvu, až budu mít po písemkách, co říkáš? :wink:

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Ne Kvě 07, 2006 19:27

Jsou klááásníííí :-) gratuluji

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Ne Kvě 07, 2006 19:33

Janča napsal:tak já gratuluju za celou svou rodinu, a samozřejmě i za Kikinku a Bonýska, maj z Luckyho moc velkou radost a posílaj prckům velikánskou pusu od babičky a dědečka... mimochodem, Kikinka vypadá na babičku dost mladě, co myslíte? :wink: :lol: Máme fakt všichni radost, tak ať hezky rostou... a Kamčo, asi někdy přijedu na návštěvu, až budu mít po písemkách, co říkáš? :wink:


klíďo píďo, budu ráda...

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Ne Kvě 07, 2006 22:10

co říkáte na jména Tom (šedivej) a Jerry (strakatej) ?

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Ne Kvě 07, 2006 22:24

bohužel nevím přesně, o jaké jde barvy. Měla jsem za to, že Tom je standard, ale Janča mě vyvedla z omylu, že má bílou špičku ocásku, takže by mělo jít o tmavého white silver :shock: Že by to Lucky přenesl z Kikiny na Toma? A u Jerryho taky vlastně nevíme, snad pomůže Alice, až Jerry trochu povyroste....

Máte už někdo zájem? K mání budou ale nejdříve 16. července... :wink: to asi zase obrečím :cry: :lol:

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Janča » Ne Kvě 07, 2006 22:53

camilla napsal:bohužel nevím přesně, o jaké jde barvy. Měla jsem za to, že Tom je standard, ale Janča mě vyvedla z omylu, že má bílou špičku ocásku, takže by mělo jít o tmavého white silver :shock: Že by to Lucky přenesl z Kikiny na Toma? A u Jerryho taky vlastně nevíme, snad pomůže Alice, až Jerry trochu povyroste....

Máte už někdo zájem? K mání budou ale nejdříve 16. července... :wink: to asi zase obrečím :cry: :lol:


no, s tím Tomem, buhví co z toho ještě vyleze... jestli je ta špička ocasu fakt bílá, tak ti určitě zesvětlá, teď nemůžeš říct, jak bude vypadat dospělej... takže to klidně může být mozaika po Casyně... koukni třeba na mou Ájinku... takhle vypadala asi dva dny po narození...
Obrázek

ve třech týdnech to pořád ještě vypadalo, že bude věrná kopie Kikinky... Obrázek

ale když jsem pak dostávala další fotky od její nový majitelky, nestačila jsem se divit, Ája je už skoro celá bílá...
Obrázek

tím chci říct, že buhví, co z toho bude... jo, a Jerry bude podle mě opravdu white ebony, u těch je totiž docela typický že jsou flekatý... Ale samozřejmě nemám tolik zkušeností jako Alice, většinu toho jsem jen pochytila na cizích webech, takže to není na 100% :wink:

Avatar uživatele
Ivanka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Ne Črc 24, 2005 23:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Ivanka » Ne Kvě 07, 2006 23:02

Já jsem si teda jistá akorát zbarvením standard (můj Miki) a tím, že jsem zatoužila po ebonkovi, kterého teď taky mám (Ebon od Janči), ale každopádně GRATULUJI k píďatům, ať hezky a hlavně zdravě rostou!!! :lol:

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Janča » Ne Kvě 07, 2006 23:08

to se mi ale rozrůstá rodinka, hihi :D

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Alice » Ne Kvě 07, 2006 23:20

camilla napsal:bohužel nevím přesně, o jaké jde barvy. Měla jsem za to, že Tom je standard, ale Janča mě vyvedla z omylu, že má bílou špičku ocásku, takže by mělo jít o tmavého white silver :shock: Že by to Lucky přenesl z Kikiny na Toma? A u Jerryho taky vlastně nevíme, snad pomůže Alice, až Jerry trochu povyroste....

Máte už někdo zájem? K mání budou ale nejdříve 16. července... :wink: to asi zase obrečím :cry: :lol:


To jedno mlada som si pomerne ista ze je to white ebony a to druhe s bielym chvostom moze byt tiez white ebony kedze maju tendenciu zosvetliet. Na silver mozaic by som to netypovala pretoze geneticky je tam vacsia sanca na ebony od otca.

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Janča » Ne Kvě 07, 2006 23:29

tak co, přijímáme sázky? :lol: :lol: :lol: já to tipuju na white ebony (Jerry) a silver nebo mozaika u Tomíka... zatím to stejně asi nikdo nepozná na 100%, tak aspoň bude sranda... :lol:

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Po Kvě 08, 2006 15:55

sama jsem zvědavá :P

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Po Kvě 08, 2006 17:00

nové fotky....
http://cincilavdome.wz.cz/Ml%E1%EFata%206.5.2006.html
špunti. Oni jsou tak rychlí, že je dost těžký je fotit. Hlavně Tom,ten je tak strašně zvědavej. Zato Jerry, ten bude asi máminej mazel... Jakmile přijdu ke kleci, už je pod bříškem. Ale Tom, ten vždycky přijde, koukne na mě a pak zdrhne rychlostí dospělé činčilky.. :wink:

Avatar uživatele
catherine
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 409
Registrován: Út Led 31, 2006 10:34
Místo/Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod catherine » Po Kvě 08, 2006 17:07

No teda Camilka GRATULUJEM, konecne si sa teda dockala malickych cinciliatok a tvojim obrovskym klitkam uz nic nechyba :wink: Su uplne rozkosni, ja by som ich brala hned, len neviem kam by som ich dala :cry: No ale ja myslim, ze zaujemci budu, hlavne nech to je niekto normalni :D

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Janča » Po Kvě 08, 2006 18:02

náádherňoučký pusinky... jen bych možná pro jistotu něco položila na to pletivo na zemi, aby se jim do toho nezasekla nožička... jsou to troubové a tlapky maj malinký... :wink:

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Po Kvě 08, 2006 18:41

dala jsem jim tam karton od krabice, ale to se asi rodičům nelíbilo, protože to rozcupovali (nebo se jim to líbilo až moc :lol: ) Dala jsem jim tam jednu dlaždici, ještě zkusím noviny...

Disable adblock


Vrátit se na “Březost a odchov mladých”