Cháním manžela (standart)

Vše co se týká březosti a odchovu miminek

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Girgen

Cháním manžela (standart)

Příspěvekod Girgen » Po Říj 16, 2006 16:09

Mám činčilku sněhurku White a už má rok a půl a chtěl bych jí nechat spářit, aby měla mladé. Jsem z Dvora Králové nad Labem, ale studuji v Ostravě takže byl byhc rád za možnost páření v okolí těchto dvou měst ;) a nějaká ta informace čeho se vyvarovat by se taky hodila :lol:

Disable adblock

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Po Říj 16, 2006 21:23

Tak to jsem strašně zvědav na reakce, tenhle způsob připouštění činčil tady valnej úspěch neslaví :roll:.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Po Říj 16, 2006 22:00

STYRO napsal:Tak to jsem strašně zvědav na reakce, tenhle způsob připouštění činčil tady valnej úspěch neslaví :roll:.


On je hlavně problém v tom, že to není šup šup a domů-chce to čas-třeba 14 dní tam samičku nechat a taky hodně záleží na tom, jak se budou snášet-když se budou rvát, tak stim nic neuděláme

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Út Říj 17, 2006 7:31

činčila není pes. Trvá to dlouho, než si na sebe pár zvykne, taky se to nemusí hned na poprvý povést a taky pak trvá strašně dlouho, než se činčila dostane z toho, že jí někdo sebral kamaráda. A pokud jde o mláďata, tak o ta se starají oba rodiče.
Nic proti, ale pokud chcete mladý, samce si pořiďte na stálo... ale hlavně se seznamte se skutečnostmi, co s mladými, pokud onemocní, s problémy, které mohou vzniknout při porodu, nebo po něm. A taky je důležitý ta mláďata potom udat....
Toť má rada :wink:

Disable adblock

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Alice » Út Říj 17, 2006 15:52

ja mam par co je spolu 2 roky a este z toho nieje ziaden potomok.Viem na 1000% ze obaja su plodni.

Avatar uživatele
domcha
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 714
Registrován: Po Črv 05, 2006 21:28
Místo/Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod domcha » Ne Lis 05, 2006 19:58

Alice souhlasím, i já měla prvně mladé až po 2,5 letech soužití páru činčil. Potom mi první mládě přišlo jako zázrak!!!!

Disable adblock


Vrátit se na “Březost a odchov mladých”