Dva kluci???

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Jaňule

Dva kluci???

Příspěvekod Jaňule » Pá Zář 22, 2006 19:21

Chtěla bych se zeptat, jestli můžu mít dva činčilí kluky pohromadě v jedné kleci??? A jestli ano,co se tím mění... Docela to spěchá...;) Díky za odpověď

Disable adblock

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Pá Zář 22, 2006 19:43

Je možné mít dva samečky spolu. Seznamování může být dramatičtější a může se stát, že se nespřátelí nikdy. V místnosti by neměla být jiná samička, protože by se kvůli ní rvali.

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » Pá Zář 22, 2006 20:01

hodně lidiček tu má jen kluky aby se vyhli miminkům např. Vlastička má 4kluky ve dvou klecích http://fotogalerie.cincila.com/index.php?cat=10149
a dobrý někdo zas má ze stejného důvodu 2ženský nebo Tuta = Martina aktuálně 3holky :wink: :P V začátku to chce být trochu opatrný a mít trpělivost.

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Pá Zář 22, 2006 20:15

my teď máme taky oba kluky spolu 8) A díky lwici nám na to stačil jeden večera trochu kousanců na prstech :lol: :lol:

Disable adblock

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » So Zář 23, 2006 18:08

souhlasim, ja mam 4 kluky, v kazde kleci 2. U Kuliska a Mysaka bylo seznamovani dramatictejsi, vsak se to tady nekde muzes docist, ale zanedlouho to bylo uplne v pohode a ted jsou radi ze maji jeden druheho. U Piskotka a Gugicka to bylo uplne v klidu.

Meni se tim akorat to, ze nebudes mit male cincilatka :lol:
Naposledy upravil(a) Vlasticka dne So Zář 23, 2006 22:31, celkem upraveno 1 x.

Avatar uživatele
Mišulka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 794
Registrován: Stř Kvě 17, 2006 9:33
Místo/Bydliště: západočeský kraj - Rokycany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mišulka » So Zář 23, 2006 20:06

taky si chystám pořídit ještě jednoho činčilýho kluka. Nebude jim vadit rozdíl 3 let?? a měl by mít v kleci svůj vlastní domeček??
Obrázek

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » So Zář 23, 2006 20:19

Nebude:-)Naši sou od sebe od dvou let a je to v pohodě:-))

Avatar uživatele
Mišulka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 794
Registrován: Stř Kvě 17, 2006 9:33
Místo/Bydliště: západočeský kraj - Rokycany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mišulka » So Zář 23, 2006 20:25

TAK TO JE PRÍÍÍMA! :P

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » So Zář 23, 2006 22:33

Sekyrkova napsal:taky si chystám pořídit ještě jednoho činčilýho kluka. Nebude jim vadit rozdíl 3 let?? a měl by mít v kleci svůj vlastní domeček??
Obrázek


Nebude, Mysak ma 4 a Kulich 10 a vyhovuji si :wink: Domecky mam dva, ale jeden nepouzivaji vubec (je to mimochodem ten od pani Hrusecke - asi poznali ze to je smejd a ani ho neokusuji, natoz aby v nem spali) a druhy pouziva Kulisek, ale jen obcas. Vetsinou spi spolu na nejvyssi policce pred domeckem.

A Piskotek s Gugickem maji taky dva domecky, ti pouzivaji kazdy svuj nebo jsou oba narvani v tom vetsim.

wormsik

Příspěvekod wormsik » Stř Zář 27, 2006 13:36

Ahojánek já mám taky dva kluky.Loni na Vánoce jsem si koupila Ferďáska,s manželem jsme mu postavili velikou klec.Ale přesto,že jsme se mu dost věnovali,pořád jen seděl na jedné z poliček,předními tlapkami se držel mžíží a koukal ven,jako malí nešťstný vězeň.Měla jsem dojem,že se nudí,navíc skoro nejedl a ani moc nepil.Stačilo ho uklízet tak jednou za měsíc...A tak jsem se rozhodla,že mu pořídím kamaráda....Chica jsem si koupila v červnu na narozeniny...Dali jsme ho do menší klece a začali je přes ní seznamovat.Ze začátku to bylo o nervy,protože se přes klec kousali,dělali rámus pištěli...a následkem toho začal Chico polehávat na boku a třepat se,vypadalo to že je po měm....přestali jsme je dávat k sobě a zjistili,že to Chico na nás jen hrál a hned druhý den zase běhal jako o život.....Nakonec jsme je oba pouštěli asi týden na večerní seznamování bez klecí.Ferda běhal za Chicem a vytrhával mu chloupky,byli dost hluční a my nešťasní,že se nikdy neskamarádí.Dokonce po Chicovi Ferda skákal jako by to byla samička a to se mu samozdřejmě nelíbilo a taky mu to oplácel....Ale jednoho večera jsem se naštvala a dala je do velké klece dohromady...chlupy lítali o 106....a ráno když jsme se probudili Chico spal ve velkém domečku místo Ferdy a nechtěl ho tam nešťastníka pustit...
Jejich vztah se začal pomalu a jistě měnit...Teď je září a myslime si,že z těch dvou jsou tak neuvěřitelní kamarádi...že to bere dech...Dlouho se jeden druhému v kleci vyhýbali a když se náhodou nechtíc jeden druhého dotkl,hned se začali prát...A teď sedí oba na jedné z poliček čistí si navzájem kožíšek,pokuskují tlapičky nosí jeden druhému jídlo,když je pustíme pořád jsou s polu během běhání tím jejich kňukáním v kontaktu.....No prostě mají se rádi.....A co je na tom nejlepší,Chico má neuvěřitelný apetit a vypije jednu napáječku za večer...No a Ferda jak ho pořád vidí jíst se opičí....Má to jen jednu nevýhodu a to,že je teď musím čistit min. jednou za týden...,ale dělám to ráda,jsou to moji miláčci...takže hodně štěstí při výběru kamaráda,pro toho tvojeho činčiláka.... :P
Naposledy upravil(a) wormsik dne Stř Zář 27, 2006 13:46, celkem upraveno 1 x.

wormsik

Příspěvekod wormsik » Stř Zář 27, 2006 13:41

Jo a omlouvám se za překlepy a tvrdé a měké i ý....jsem hrozná....dislektička...

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Stř Zář 27, 2006 13:47

Tak nevím, mně ty pravopisní chyby občas trhají žíly, ale tvůj článek jsem přečetl v pohodě, tak buď byl OK nebo stárnu...Obrázek

wormsik

Příspěvekod wormsik » Stř Zář 27, 2006 13:57

Hned co jsem dopsala o dislexii,jsem si všimla,že se dají články opravovat..... :wink:

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”