Apetit

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » Stř Zář 22, 2010 17:18

Reňaaa napsal:
Wulfina napsal:


Ale počítat do 10 umíš, ne? To taky uklidňuje. Věř mi, ve škole mám psychologii.


Hm, taky mám diplom z psychologie a mělas bys vědět, že počítáním do 10 cholerika ještě nabudíš... :D Tím pádem mně to fákt neuklidňuje...[/quote]

Ehm...tak diplom fakt nemám a ani mít nebudu :D nám učitel na psychologii říkal že to pomáhá :lol:[/quote]

tak je učitel trubka... protože to pomáhá, pouze, když jsi flegmatik či sangvinik, Melancholika spíš rozbrečíš a Cholerika víc nas... :D

Disable adblock

Avatar uživatele
monisska
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 172
Registrován: Pá Ún 05, 2010 19:59
Místo/Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod monisska » Stř Zář 22, 2010 18:31

Proč se takhle hádat? není to zbytečný? :wink: .. navíc je to uplně mimo téma....

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Stř Zář 22, 2010 21:05

Nechápu, proč se tu zase rozjelo toto :-/ Je mi lito, ale musím ti dát Wulfino napomenutí. Opravdu tvoje reakce byla velmi nepřiměřena a souhlasím se všema, že to nadávka je. Když se koukneš do pravidel, tak nadavka nemusí být vulgární. Chápu, že tě některé věci vytáčejí ale jsme dospělí lidé a myslim, že se dá vše vyřešit jinou cestou než nadávkami. Takže příště je lepší zavřit prohlížeč a odpovědět až za hodinu ;-)

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » Stř Zář 22, 2010 21:12

Martej napsal:Nechápu, proč se tu zase rozjelo toto :-/ Je mi lito, ale musím ti dát Wulfino napomenutí. Opravdu tvoje reakce byla velmi nepřiměřena a souhlasím se všema, že to nadávka je. Když se koukneš do pravidel, tak nadavka nemusí být vulgární. Chápu, že tě některé věci vytáčejí ale jsme dospělí lidé a myslim, že se dá vše vyřešit jinou cestou než nadávkami. Takže příště je lepší zavřit prohlížeč a odpovědět až za hodinu ;-)


Ano, svou chybu uznávám, ale nechápu, že vy, jako správci jste to nechali zajet až tak daleko...

Disable adblock

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Stř Zář 22, 2010 21:19

bohužel jsme si toho nevšimli a myslim, že je trochu hloupé dávat za vinu nám moderátorům, že se ostatni pohadaji, nemyslíš? A hlavně by sis měla pročíst pravidla fora, je tam napsano, že člen fora ma povinnost případnou hadku nahlasit.

Avatar uživatele
romana
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 483
Registrován: Ne Kvě 06, 2007 12:52
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod romana » Stř Zář 22, 2010 21:25

Nezlob se, ale opravdu není v našich silách sedět na fóru non-stop a hlídat, jestli se tady náhodou někdo nepohádá. Hledat zde vinu u moderátorů je už vážně trochu moc.

Jste doufám všichni dost rozumní na to, abyste pochopili, že komunikace na fórech je trochu složitější než v "reálu" a že je zde potřeba větší dávka tolerance. Pokud někoho rozčiluje odpovídat uživatelům, kteří něco nechápou - neodpovídejte, nikdo vás přeci nenutí.

Avatar uživatele
Dantha
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 662
Registrován: Út Črc 14, 2009 15:03
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Dantha » Stř Zář 22, 2010 21:40

Myslím si, že například tato hádka nebo co se to tu odehrálo byla naprsto zbytečná a bezpředmětná. Napadat někoho jen proto, že si udělá věci po svém? No pardón, ale tak kde jsme...

Dle mého názoru moderátorky opravdu nemají čas ani náladu sedět u počítače 24 hodin denně a nedělat nic jiného než sledovat fórum a číst si, o čem si tu píšeme. Takže myslím, že jejich vina za tuto rozepři je nulová.

Nikdo nikoho neutí si příspěvky zde číst a odpovídat na ně, tak pokud se chcete někdo dohadovat a nadávat si nabo se jakkoli urážet nechcete si pro to najít nějaké jiné místo? Na fórum chodím ráda číat si o činčilkách a psát si s činčiláři ale takovéto chování (napadání, urážení, ponižování a další) mě opravdu rozhořčuje a kazí mi den.

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » Čt Zář 23, 2010 8:52

Martej napsal:bohužel jsme si toho nevšimli a myslim, že je trochu hloupé dávat za vinu nám moderátorům, že se ostatni pohadaji, nemyslíš? A hlavně by sis měla pročíst pravidla fora, je tam napsano, že člen fora ma povinnost případnou hadku nahlasit.


Né, nedávám vinu vinu, vám, jen nechápu, že jste toto téma ihned nezamkli - téma apetit tu byl již několikrát, několikrát jsem psala, jak to objednávám a jak to dovážim... A buch a je to tu znova...
V pravidlech je zákaz tvoření duplicitního tématu...

ps: projela jsem pár stránek dozadu - našla jsme 8 témat, ve kterých se tohle řeší taky...

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Čt Zář 23, 2010 10:05

Téma jsme nezamkli, protože jsme si nevšimli, že jich tu je 8. Myslím, že to není až takový hrozný prohřešek. Jinak jestli sis všimla, tak ostatní uživatelé dělaji to, že když si všimnou duplicitního tematu, tak to tam napíšou a my to pak jen zamkneme.

Neni to psané pravidlo, ale asi to tam taky dáme. My moderátoři jsme jenom lidi a všeho si všimnout nemůžeme. Chápu, že se chceš bránit tak, že nám budeš vyčítat co sme mohli udělat a neudělali, ale ty sama sis ani nepřečetla pravidla fora a vyčítat nám co mame za povinnost, je trochu moc.

Nemyslim to nějak špatně, ale myslim, že pokud je člověk tolerantni a trochu empatický, tak snim problem neni.

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » Čt Zář 23, 2010 10:07

Martej napsal:Téma jsme nezamkli, protože jsme si nevšimli, že jich tu je 8. Myslím, že to není až takový hrozný prohřešek. Jinak jestli sis všimla, tak ostatní uživatelé dělaji to, že když si všimnou duplicitního tematu, tak to tam napíšou a my to pak jen zamkneme.

Neni to psané pravidlo, ale asi to tam taky dáme. My moderátoři jsme jenom lidi a všeho si všimnout nemůžeme. Chápu, že se chceš bránit tak, že nám budeš vyčítat co sme mohli udělat a neudělali, ale ty sama sis ani nepřečetla pravidla fora a vyčítat nám co mame za povinnost, je trochu moc.

Nemyslim to nějak špatně, ale myslim, že pokud je člověk tolerantni a trochu empatický, tak snim problem neni.


To špatně chápeš, já nikomu nic nevyčítám... a pravidla fóra jsem si přečetla.. už dávno...

Avatar uživatele
rendys1989
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 40
Registrován: Pá Zář 10, 2010 17:34
Místo/Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod rendys1989 » Čt Zář 23, 2010 11:23

Tak ono by se dalo to vse vyresit staci to vse sloucit do jednoho tematu


Jinak tohle uz radsi neresme a venujme se tematu

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » Čt Zář 23, 2010 12:25

rendys1989 napsal:Tak ono by se dalo to vse vyresit staci to vse sloucit do jednoho tematu


Jinak tohle uz radsi neresme a venujme se tematu


Já jsem pro tohle úplně zavřít a najít další téma... Mě už tohle nebaví...

Avatar uživatele
romana
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 483
Registrován: Ne Kvě 06, 2007 12:52
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod romana » Čt Zář 23, 2010 12:32

Také si myslím, že už se diskutuje mimo téma. Zamykám.

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”