malá činčilka ve zverimexu?

Vše co se týká březosti a odchovu miminek

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
mis.sniper
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 60
Registrován: Út Kvě 01, 2007 14:18
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod mis.sniper » Út Kvě 08, 2007 12:41

A co na to řekne malá činčilka no přece pííííííííííísk :D

Disable adblock

Host

Příspěvekod Host » Stř Kvě 16, 2007 11:49

Ahojte činčiláři,

shodou okolností jsem včera v tomto zverimexu byla kupovat krmení pro moje dva satanáše :P a viděla jsem tam toho krásnýho mumíška. Je nadherný a opravdu hodně malinkatý. Dnes jsem tam byla znovu, přemýšlela jsem, že si činču koupím. Velice neochotná slečna mě přesvědčovala, že je to samička a že má 3 měsíce-nevěřím.
Navíc mi slečna při dotazu, jestli mají nějaký přepravní box na půjčení při odvozu řekla, že nějakou krabičku určitě najde!!!
Moc jsem uvažovala, že si ji koupím, ale mám doma dva kluky-říkám jim satanáši, protože jsou to potvůrky veliký. Jenže když je to samička tak mě to moc zamrzelo. Nechci mladý a nevím jak by se tyto mutace snášely.

Tak teď nevím co mám dělat, kdyby to byl kluk, už ho mám doma, ale co s holčičkou??

Avatar uživatele
yanka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 426
Registrován: Út Říj 31, 2006 18:29
Místo/Bydliště: Liberec

Příspěvekod yanka » Stř Kvě 16, 2007 12:15

já už bych se ani nedivila, kdyby ta činča byla pětitýdenní, když jsem takhle staré taky ve zveráku viděla.. to je demence chovetele, dát je pryč tak brzo..

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » Stř Kvě 16, 2007 12:41

Tak bylo by treba se podivat jestli jde skutecne o holciciku...jestli se divala pani prodavacka sama tak si nejspise jen tipla..ale treba to ma od toho chovatele potvrzene..no nevim...ja kdyz byl ave zveraci pro krecka- samicku tak jsme po par mesicich zjistila ze ma obrovske varlatka :roll: :wink:

Disable adblock

čaky
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 276
Registrován: Ne Ún 25, 2007 15:02

Příspěvekod čaky » Stř Kvě 16, 2007 13:18

ahojky,ja sem tam byla uz dvakrat,ale pokazde byli cinci zalezli v domecku.klec maji moc peknou,ale ochota prodavacek moc dobra neni chtela jsem koupit granule a nabidla mi smesku,ze je pry strasne kvalitni :lol: rekla jsem ji,ze jsem tam nechavala letacky u kolegy tak at si to precte,ze smesky nejsou zrovna dobry [-X :roll:

Avatar uživatele
nikolka135
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 579
Registrován: Stř Ún 28, 2007 15:26
Místo/Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod nikolka135 » Stř Kvě 16, 2007 17:21

Ahojky,mám prosbu hlavně na ty z Brna,prsím Vás někdo kdo chodí do toho zverimexu je tm ještě ta činča a kolik stojí?Ta bílá?Mohl by mi ji někdo dovézt někde blížý jezdíte někdo na směr třeba do ostravy?jestli jo tak mi prosím vás dejte vědět na soukromku já se ještě ozvu... :wink:

Host

Příspěvekod Host » Pá Kvě 18, 2007 11:31

Ahojte,

tak jsem dnes byla znovu v tom zverimexu. Mumíšek je pryč, prý ho prodali včera večer. Doufejme, že bude mít skvělého majitele a bude se mít k světu. Mrzí mě to, chtěla jsem si ji dnes koupit................no co už

Avatar uživatele
nikolka135
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 579
Registrován: Stř Ún 28, 2007 15:26
Místo/Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod nikolka135 » Pá Kvě 18, 2007 11:36

Tak to by mě teda pořádně naštval :roll: kdybych si ji chtěla koupit nikdo eměl zájem a jak tbych ta šla tak by ju tam neměli.No určitě bude ještě plno dalších činčili o které by si mohla mít zájem:)

Avatar uživatele
hani
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 400
Registrován: Po Kvě 08, 2006 15:31
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod hani » Pá Kvě 18, 2007 16:46

Ajajaj, ze jsem si tohle tema neprecetla driv. :oops: Vcera jsem byly s maminou ve vankovce, skocily jsem pro granule a tam jsme ji videly.No a protoze Bony shanime dalsi kamosku, tak jsem ji koupily.Doufam, ze se na me nezlobite. ja jsem to opravdu nevedela, ze se ji nekdo chysta koupit.Jinak musim ale rict, ze pan prodavac byl velice ochotny.Opravdu se jedna o samicku.Vek bych odhadla na tri mesice, mozna kapku starsi.Opravdu neni zadnej drobek, vazi 310g.Jinak je hodnoucka, jeste trochu lekava, Bonuska je z ni nadsena, uz se mazli v domecku. :lol:

Avatar uživatele
nikolka135
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 579
Registrován: Stř Ún 28, 2007 15:26
Místo/Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod nikolka135 » Pá Kvě 18, 2007 18:04

a jaké je vlastně barvy?Tak tomu říkám fakt náhoda :D no tak aspon víme že je v dobrých rukou :)

Avatar uživatele
hani
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 400
Registrován: Po Kvě 08, 2006 15:31
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod hani » Pá Kvě 18, 2007 20:28

Je skoro cela bila, ma sedivej koren ocasku a hlavicku.Tipla bych to na hodne svetlou silver mosaic.Je to nahoda, i kdyz je nas tech cincilaru tady uz tolik, ze se vlastne ani nedivim. :lol: Jenom me trochu nastvalo, ze ackoli to byl zverokruh, krmili je smeskama.Ja jsem se ptala, jakyma granulema je krmena, ze ji je koupime nez si zvykne na ty nase.Donesl nam Sluis a Pestige.Krmili je tim Prestige, byl nacatej takze nekecal.Mozna to neni tak hrozny jako smeska, kazdopadne je v tom plno barviv.Rekla jsem mu, ze timhle ji rozhodne krmit nebudu.Tak dostala narazove granule, nic jineho nam nezbyva.Doufam ze sez toho nepos***.Jinak seno uz papka, dokonce se uz umi valet v pisku, je to sikulka :D

Avatar uživatele
nikolka135
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 579
Registrován: Stř Ún 28, 2007 15:26
Místo/Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod nikolka135 » Pá Kvě 18, 2007 20:32

jejda ,Taková barvička by se mi líbila v klučičím rodě :D a máš nějakou fotečku tak jak je teda přibližně stará ?ty 3 měsíce?Není tak mladá jo jak se tu psalo? :shock:

Avatar uživatele
hani
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 400
Registrován: Po Kvě 08, 2006 15:31
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod hani » Pá Kvě 18, 2007 20:38

Fotecky snad budou co nejdriv, mozna zitra.Ted jsem cetla, jak se tu psalo, ze je desne malinka.Neni, uz jsem psala, ma 310g, to je podle me dost, rekla bych opravdu tak ty tri mesice.Mladata pri odstavu musi mit minimalne 200g.Byla ze vsech nejvetsi, jeste jsou tam, tusim, dva mali standardci.Achjo ja uz radsi ani do zverimexu nebudu chodit, vzdycky to dopadne takhle :oops: .Ale jsme radi, ze ji mame. :lol:

Avatar uživatele
silva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1353
Registrován: Čt Srp 31, 2006 22:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod silva » Pá Kvě 18, 2007 20:49

Nikolko, koukni na SZ. :D

Avatar uživatele
nikolka135
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 579
Registrován: Stř Ún 28, 2007 15:26
Místo/Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod nikolka135 » Pá Kvě 18, 2007 20:52

jojo koukám se :)týjo dnes mám osobní rekord odeslaných odpovědí na činčila.com,říkala jsem si že furt nic nepíšu tak jsem se dnes plně věnovala pouze činčilám :lol: :D a už jsem stříbrný uživatel :lol: no silvi ted ty mrkni na soukromku :D :D =D> \:D/

Disable adblock


Vrátit se na “Březost a odchov mladých”