Nabízená klec ve zverimexu specialně pro činčily

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Forty

Příspěvekod Forty » Stř Zář 20, 2006 8:23

Terezka napsal:Ješkovy voči :shock: , to je tedy sumička!
Pořád se chystám, že vybuduju svépomocí nějakou klícku a už je to rok, co jsem o tom začala mluvit a ne a ne se k tomu dokopat.


No to já mám od druhé klece už celou kostru hotovou i slepená je, ale nějak se nemůžu dostat k další práci, no je to taky tím, že není zatím tak potřebná, tak kolem toho chodím skoro jako kolem horké kaše. Ale byffinka chce další činču, jak ji znám tak neskončí asi u jedné a tak se do toho stejně dříve nebo později budu muset pustit :D

Disable adblock

Forty

Příspěvekod Forty » Stř Zář 20, 2006 8:36

boruvka311 napsal:Ach jo a ja mela takovou radost :( !Koupila jsem cincam klicku krasnouckou za 2000kc! pomerne i velkou-rozhodne vetsi nez byla ta puvodni! A ted se tady dozvim ze plastovy spodek je spatny :cry: ! No uvidim jestli ji cinci okusujou a kdyz tak pujdou do stare klicky a pokusim se taky vyrobit nejakou novou sama-az zase uskudlim penizky :) . nebo udelam mensi a propojim ji s puvodni :) . Ale je fakt hezka :( !


Ale ne to není problém s tou plastovou vaničkou, jen koukni aby ti ji neokusovaly, a kdyby náhodou tak tam dáš třeba nějakou dřevěnou lištu aby se nedostaly k těm krajům. Je škoda ji dávat pryč když byla vcelku drahá a navíc je jinak pěkná, to by byla škoda přece

Avatar uživatele
bobinka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 185
Registrován: Pá Črv 23, 2006 20:27
Místo/Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod bobinka » Stř Zář 20, 2006 16:59

boruvka311 napsal:Ach jo a ja mela takovou radost :( !Koupila jsem cincam klicku krasnouckou za 2000kc! pomerne i velkou-rozhodne vetsi nez byla ta puvodni! A ted se tady dozvim ze plastovy spodek je spatny :cry: ! No uvidim jestli ji cinci okusujou a kdyz tak pujdou do stare klicky a pokusim se taky vyrobit nejakou novou sama-az zase uskudlim penizky :) . nebo udelam mensi a propojim ji s puvodni :) . Ale je fakt hezka :( !


Já mám taky klec s plastovým spodkem a nijak to nevadí, protože nikde nemají přístup k hraně, takže ho neokousávají.
Obrázek

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Stř Zář 20, 2006 17:46

já kdybych měla dělat další klec, tak si raději skočím někam do bazaru, koupím skříň a udělám klec z ní. Vyndala bydh skleněný výplně dvířek a dala tam pletiva, do poliček bych udělala díry a bylo by. Jako to má Alice v galerie Nordrealice - tam má taky skříň... Mám sice klece super, ale když bych je měla dělat znovu, tak už jedině takhle... jako kus nábytku...

Disable adblock

Avatar uživatele
Monika
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 343
Registrován: Út Črc 25, 2006 10:33
Místo/Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Monika » Stř Zář 20, 2006 19:14

boruvka311 napsal:Ach jo a ja mela takovou radost :( !Koupila jsem cincam klicku krasnouckou za 2000kc! pomerne i velkou-rozhodne vetsi nez byla ta puvodni! A ted se tady dozvim ze plastovy spodek je spatny :cry: ! No uvidim jestli ji cinci okusujou a kdyz tak pujdou do stare klicky a pokusim se taky vyrobit nejakou novou sama-az zase uskudlim penizky :) . nebo udelam mensi a propojim ji s puvodni :) . Ale je fakt hezka :( !


Já mám taky klec s plastovým spodkem a je to bez problémů. Takže to vůbec nevadí. Pokud nemá přístup k hranám, jak už tady bylo psáno......Ale moje činča k nim přístup má, když má výběh a ani jednou ju nenapadlo si jít do toho hryznout....To spíš takovou kuchyňskou linku, židli, stůl, stoličku...apod :wink:

Forty

Příspěvekod Forty » Čt Zář 21, 2006 9:11

camilla napsal:já kdybych měla dělat další klec, tak si raději skočím někam do bazaru, koupím skříň a udělám klec z ní. Vyndala bydh skleněný výplně dvířek a dala tam pletiva, do poliček bych udělala díry a bylo by. Jako to má Alice v galerie Nordrealice - tam má taky skříň... Mám sice klece super, ale když bych je měla dělat znovu, tak už jedině takhle... jako kus nábytku...


ale já i když to dělám taky to bude jako kus nábytku, ale máš pravdu úplně spokojený stím nebudu, přece jenom to bude trochu vypadat jako klec, ale až budeme mít vlastní byt chystám se udělat celou stěnu a tu udělám jako nábytek tak aby to prostě pěkně vypadalo

Ale jinak s tou skříní jak říkáš je to asi nejjednodužší, ale já nerad dělám věci jednoduše, nemám z toho ten dobrý pocit že jsem to udělal já :wink:

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » Čt Zář 21, 2006 14:24

Prave ze pristup k hranam tam je ale ani se toho nedotkly maji tam vetvicky na okus a hryzou jen do nich takze je to v pohode:-) jo a ta drevena karin z bazaru taky neni spatny napad, i kdyz me b yse to urcite nepovedlosked sem pribijela dvirka ke kotci pro kralika a jsou nejen na krivo ale hybou se a to co to puvodne zaviralo mi odpadlo :oops: :lol: takze radeji to asi necham na nekom jinem :lol: ,ale urcite to stoji za to a nebude to ani tak nakladne...

Forty

Příspěvekod Forty » Pá Zář 22, 2006 7:28

boruvka311 napsal:Prave ze pristup k hranam tam je ale ani se toho nedotkly maji tam vetvicky na okus a hryzou jen do nich takze je to v pohode:-) jo a ta drevena karin z bazaru taky neni spatny napad, i kdyz me b yse to urcite nepovedlosked sem pribijela dvirka ke kotci pro kralika a jsou nejen na krivo ale hybou se a to co to puvodne zaviralo mi odpadlo :oops: :lol: takze radeji to asi necham na nekom jinem :lol: ,ale urcite to stoji za to a nebude to ani tak nakladne...


to chce nějakýho šikovnýho chlapa :lol:

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Pá Zář 22, 2006 7:32

boruvka311 napsal:Prave ze pristup k hranam tam je ale ani se toho nedotkly maji tam vetvicky na okus a hryzou jen do nich takze je to v pohode:-) jo a ta drevena karin z bazaru taky neni spatny napad, i kdyz me b yse to urcite nepovedlosked sem pribijela dvirka ke kotci pro kralika a jsou nejen na krivo ale hybou se a to co to puvodne zaviralo mi odpadlo :oops: :lol: takze radeji to asi necham na nekom jinem :lol: ,ale urcite to stoji za to a nebude to ani tak nakladne...


no přítel taky dělal klece, protože nechtěl nic jednoduchýho, ale teď sám uznal, že skříň by byla lepší... Pořád přemýšlíme, že předěláme klec, kde je Casy s Luckym, nebo jí úplně zrušíme a koupíme právě skříň... A taky přemýšlím, že udělám na klece kolečka - už třeba kvůli malování nebo tak, aby se s nimi dalo lehce manipulovat...

Forty

Příspěvekod Forty » Pá Zář 22, 2006 7:34

no ono urcite pokud se k te hrane dostanou tak ji zkusi, ale pokud maji větývky a jiné věci na hlodání tak jen ze zvědavosti, jestli to náhodou není k snědku :wink: jsou moc zvědavé, ale i tak bych na to dával bacha, je to přecejenom nestravitelné a ostré :?

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Pá Zář 22, 2006 7:36

a taky pokud se ta činčila nejmenuje Chico - ten ať má v kleci na okus kubík dřeva, tak to odnese hračka, polička, dvířka u klece, venku, ač jim tam dávám větev na podlahu, tak skříň, květináč, rifle, náramek, koš na prádlo, dveře....
říkám o něm, že je hlodavec na 230 %.

Forty

Příspěvekod Forty » Pá Zář 22, 2006 7:46

camilla napsal:a taky pokud se ta činčila nejmenuje Chico - ten ať má v kleci na okus kubík dřeva, tak to odnese hračka, polička, dvířka u klece, venku, ač jim tam dávám větev na podlahu, tak skříň, květináč, rifle, náramek, koš na prádlo, dveře....
říkám o něm, že je hlodavec na 230 %.


no jak říkám rády zkusí úplně dokoli, co kdyby jim to zrovna zachutnalo, a my musíme doufat že to teda zrovna bude jedlé :wink:

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Pá Zář 22, 2006 15:08

camilla napsal:a taky pokud se ta činčila nejmenuje Chico - ten ať má v kleci na okus kubík dřeva, tak to odnese hračka, polička, dvířka u klece, venku, ač jim tam dávám větev na podlahu, tak skříň, květináč, rifle, náramek, koš na prádlo, dveře....
říkám o něm, že je hlodavec na 230 %.


:lol: :lol: :lol:

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » Pá Zář 22, 2006 15:43

camilla napsal:a taky pokud se ta činčila nejmenuje Chico - ten ať má v kleci na okus kubík dřeva, tak to odnese hračka, polička, dvířka u klece, venku, ač jim tam dávám větev na podlahu, tak skříň, květináč, rifle, náramek, koš na prádlo, dveře....
říkám o něm, že je hlodavec na 230 %.

Přesně tak, co kdyby to náááhodouuu bylo k jídlu :lol: naši zkouší i ty plastový kolečka co máme jako větrání ve dveřích koupelny, taky je ztrašně baví škvírama v prádelním koši to tahat ven :evil: :twisted: a jen co je napomenu tak to zkouší znovu.

SantatheLoTR
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 74
Registrován: Út Říj 03, 2006 10:34
Místo/Bydliště: Puškinova 2661/20

Příspěvekod SantatheLoTR » Pá Říj 06, 2006 11:43

boruvka311 napsal:
Ach jo a ja mela takovou radost !Koupila jsem cincam klicku krasnouckou za 2000kc! pomerne i velkou-rozhodne vetsi nez byla ta puvodni! A ted se tady dozvim ze plastovy spodek je spatny ! No uvidim jestli ji cinci okusujou a kdyz tak pujdou do stare klicky a pokusim se taky vyrobit nejakou novou sama-az zase uskudlim penizky . nebo udelam mensi a propojim ji s puvodni . Ale je fakt hezka !


Já mám taky klec s plastovým spodkem a je to bez problémů. Takže to vůbec nevadí. Pokud nemá přístup k hranám, jak už tady bylo psáno......Ale moje činča k nim přístup má, když má výběh a ani jednou ju nenapadlo si jít do toho hryznout....To spíš takovou kuchyňskou linku, židli, stůl, stoličku...apod



Jo taky jsem míval klec s plastovým spodkem, ale ty časy jsou fuč a spodek je vlastně taky fuč :lol:
Teď mám voliéru z dřevoštěpky a zevnitř na dvířkách mám síť na králíkárny, takže můj krysoun nemá žadnej přístup k hranám a kdyby náhodou se mu to povedlo tak by mu to stejně nejelo. Vždyť neokusuje ani poličky uvnitř. :lol: :lol:

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”