Fotkyyy

Vložili jste do své fotogalerie nové fotky a chcete se o ně podělit i prostřednictvím diskuze?

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

KarkulkaJK

Fotkyyy

Příspěvekod KarkulkaJK » Ne Říj 02, 2005 14:41

Ahoj založila jsem si album taky tak pokud budete chtít tak se kukněte . KarkulkaJK

Disable adblock

Zolty

Re: Fotkyyy

Příspěvekod Zolty » Ne Říj 02, 2005 21:06

fakt krásný.. máš nádhernou klec.. to mi připomnělo, že bych taky chtěla pro Sašu hezčí než v jaký je teď.. nevíte o někom, kdo by mi ji daroval nebo fakt levně prodal?.. jsem bohužel bez penízek, ale přece to nebude odnášek ten můj mazlik :cry: :cry:

KarkulkaJK

klec

Příspěvekod KarkulkaJK » Ne Říj 02, 2005 21:25

Mno ja sem spojila dvě nizké skříně a pletivo na zasunování a vyšlo do do 300kč (pletivo nak 265,- a kraje které ho drží okolo 30kč) . Není to moc máročné , a je to levnější než starší klec odkoupená pokud máš teda nake starší kousky nábytku.

Tak držím palečky at se ti to povede :wink:

Zolty

Re: klec

Příspěvekod Zolty » Ne Říj 02, 2005 21:38

[děkuju, hodná.. já jsem to tak taky myslela, ale mamka mi to nedovolila - abych zasahovala do "knihovny".. :lol: :lol: .. tak shánim klec no.. anebo si nákou stluču a to potom shánim hezký prkna.. :lol:

Disable adblock

nasa99

Příspěvekod nasa99 » Po Říj 03, 2005 12:48

taky jsem zkusil nejake ty fotky nahrat :-)))

Zolty

Re: klec

Příspěvekod Zolty » Po Říj 03, 2005 16:40

Liliana napsal:
Zolty napsal:.. já jsem to tak taky myslela, ale mamka mi to nedovolila - abych zasahovala do "knihovny"..


:lol: :lol: :lol:

to nëni vůbec vtipný.. holt bydlim ještě v "hnízdě" a tak nesmim dělat co mi mamka zakáže.. snad se to brzy už změní a pudu do svýho.. a Saša se mnou

Zolty

Příspěvekod Zolty » Po Říj 03, 2005 19:13

hodná, děkuju ale zatim si holt něco shánim.. budu muset bejt jako kutil Tim, aby se měl Saša trochu líp:)

KarkulkaJK

Pozoooor

Příspěvekod KarkulkaJK » So Říj 08, 2005 19:47

V moji galerii jsou přidány nové fotky a v podgalerii Bobíček je jedna fakt zajímavá fotka , a pokud má někdo vysvětlení jak se to tam mohlo vyfotit tak mi to pisněte fakt si to neumím vysvětlit :-/

Zolty

Re: Pozoooor

Příspěvekod Zolty » So Říj 08, 2005 22:04

KarkulkaJK napsal:a pokud má někdo vysvětlení jak se to tam mohlo vyfotit tak mi to pisněte fakt si to neumím vysvětlit :-/

činčiláččí duch :shock:

Avatar uživatele
Jaul
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 142
Registrován: Ne Črv 19, 2005 17:09
Místo/Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Jaul » Ne Říj 09, 2005 9:07

Pry dlouha doba expozice, tzn. staticke, nehybajici se veci jsou vyfoceny, veci pohybujici se (cincily :P ) - tam bud nejsou, nebo jsou z nich duchove :shock:

Zolty

Příspěvekod Zolty » Ne Říj 09, 2005 12:12

když už jsme u těch duchů, věříte na duchy?. ( lidské i zvířecí ) :)

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Ne Říj 09, 2005 14:51

Zolty napsal:když už jsme u těch duchů, věříte na duchy?. ( lidské i zvířecí ) :)


jo. mohla bych o strašení vyprávět ... vždycky, když se k tomu dostanu, tak ženský, který bydlej samy, spí s rozsvíceným světlem. :lol: teď už se topmu jenom směju, ale když jsem byla malá holka, tak jsem nikdy nezůstávala doma samotná... dokonce ani nikdo z příbuznejch u nás (tedy u rodičů) nechce spát...

Zolty

Příspěvekod Zolty » Ne Říj 09, 2005 16:52

doufám, že vás nezklamu, ale prozkoumala jsem tu fotku a duch tam neni... stín je od boty a to, jak to vypadá jako ouško je ta červená ( neiditifikovatelná ) věc na tý botě..

Avatar uživatele
Jaul
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 142
Registrován: Ne Črv 19, 2005 17:09
Místo/Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Jaul » Ne Říj 09, 2005 17:31

To pruhledny napravo je cincili stin, urcite ne stin boty! Proste jen spatne vyfoceny, proto vznikl tehnle efekt!

Avatar uživatele
Iva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1050
Registrován: So Říj 02, 2004 16:31
Místo/Bydliště: Kladno

Příspěvekod Iva » Ne Říj 09, 2005 18:38

Je to činča, určitě :lol: Vždyť má vidět i prstíky na nožičkách :lol:

Zolty

Příspěvekod Zolty » Ne Říj 09, 2005 19:44

tak to je v tom případě úplně drsný.. jak je možný, že se to takhle vyfotí?

KarkulkaJK

Příspěvekod KarkulkaJK » Ne Říj 09, 2005 19:46

Zolty napsal:tak to je v tom případě úplně drsný.. jak je možný, že se to takhle vyfotí?
To ja pravě nevim :roll:

Avatar uživatele
Iva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1050
Registrován: So Říj 02, 2004 16:31
Místo/Bydliště: Kladno

Příspěvekod Iva » Ne Říj 09, 2005 19:48

Činča je prostě rychlejší než světlo :wink:

KarkulkaJK

Příspěvekod KarkulkaJK » Ne Říj 09, 2005 19:51

Iva napsal:Činča je prostě rychlejší než světlo :wink:
asi jo

Luke

Příspěvekod Luke » Ne Říj 09, 2005 20:10

Píšu od Jaul: Už Vám to i vysvětlovala, jenže asi nečtete příspěvky - duch vznikl tak, že fotka se exponovala dlouho (u focení je dlouho i 1/4s - u tohoto snímku to byla dokonce 1s- viz exif) ...činčila v průběhu expozice - focení zdrhla, nebo naopak přiběhla, focení skončilo, ale informace o změně scény, díky krátkému prodlení činčily, byla malá, tudíž nestačila přeexponovat scénu okolo. kapišto...a už z toho nedělejte záhadu :lol:

KarkulkaJK

Příspěvekod KarkulkaJK » Ne Říj 09, 2005 20:16

Luke napsal:Píšu od Jaul: Už Vám to i vysvětlovala, jenže asi nečtete příspěvky - duch vznikl tak, že fotka se exponovala dlouho (u focení je dlouho i 1/4s - u tohoto snímku to byla dokonce 1s- viz exif) ...činčila v průběhu expozice - focení zdrhla, nebo naopak přiběhla, focení skončilo, ale informace o změně scény, díky krátkému prodlení činčily, byla malá, tudíž nestačila přeexponovat scénu okolo. kapišto...a už z toho nedělejte záhadu :lol:
Klidek aspon se o něčem psalo :!:

Luke

Příspěvekod Luke » Ne Říj 09, 2005 20:23

Jasný - jen mě štve, že Zolty nečte o pár řádků výš kde má vysvětlení a vůbec, že se to nepročítá...jinak to bylo v pohodě...nic proti Vám :-)

Host

Příspěvekod Host » Ne Říj 09, 2005 20:47

Luke napsal:Jasný - jen mě štve, že Zolty nečte o pár řádků výš kde má vysvětlení a vůbec, že se to nepročítá...jinak to bylo v pohodě...nic proti Vám :-)

četla jsem to, jinak bych se vůbec nepouštěla do debaty, ale prostě jsem to nepochopila.. potom jsi to vysvětlil podrobněji - chápu to.. taky nic proti,.. :wink:

Disable adblock


Vrátit se na “Galerie”