Názor na prtě...

Vše co se týká březosti a odchovu miminek

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

akrubek

Názor na prtě...

Příspěvekod akrubek » Stř Kvě 24, 2006 19:37

Ahojda...potřeboval bych jen poradit. Matýsek, který se narodil 19.5. čili před 5 dny, měl cca 22g, což je docela málo na to,že byl jedináček. Dneska jsem ho vážil a má 32g, myslíte že je to dost? Julča se o něj stará a malej pije, opticky taky roste,ale někde jsem četl, že kolem 30-40g by měli mít po porodu a on to má v pěti dnech...

Disable adblock

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Re: Názor na prtě...

Příspěvekod Alice » Stř Kvě 24, 2006 21:25

akrubek napsal:Ahojda...potřeboval bych jen poradit. Matýsek, který se narodil 19.5. čili před 5 dny, měl cca 22g, což je docela málo na to,že byl jedináček. Dneska jsem ho vážil a má 32g, myslíte že je to dost? Julča se o něj stará a malej pije, opticky taky roste,ale někde jsem četl, že kolem 30-40g by měli mít po porodu a on to má v pěti dnech...


Po porode mal 22g :shock: :shock: :shock: To prezije strasne malo mladat :!: A po 5 dnoch 32g je strasne malo.Ale bud rad ze rastie. Vaha je kriticka ale kedze pribera je to v poriadku. Hlavne aby mala matka vela mlieka. Sem tam jej daj ovsene vlocky a viac hrozienok.Sladke zvysi produkciu mlieka. Normalna porodna vaha je 45g.

Host

Příspěvekod Host » Čt Kvě 25, 2006 15:28

Ale ty rozinky kup jen nesirene a nekonzervovane, precti si to na obale. Bohuzel jich byva vetsina konzervovana i v oleji.Myslim, zue Sultanky jsou vpohode.

akrubek

Příspěvekod akrubek » Út Kvě 30, 2006 11:54

Tak jsem ho včera vážil a už máme 45g...i když mi přijde, že mi kecá pořád váha,protože už jak se narodil tak nevypadal nijak malej, když jsem koukal na fotky ostatních...no kdo ví, každopádně už má víc než dvoujnásobek hmotnosti a je mu 10 dní :wink: tak snad ok

Disable adblock

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Út Kvě 30, 2006 12:46

poroste, naše mrňata taky nerostla, dokonce sameček umřel, ale teď rostou jak z vody, je to úplně neuvěřitelný. Je jim 18 dní auž baštěj i okolo, ale jen málo, ale zaplaťpánbů. Držíme pacinky všichni...

Disable adblock


Vrátit se na “Březost a odchov mladých”