Písek Witte molen - váha

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Magda
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 248
Registrován: So Črc 16, 2005 13:21
Místo/Bydliště: Brno

Písek Witte molen - váha

Příspěvekod Magda » Pá Říj 13, 2006 20:46

Nevíte někdo, kolik váží písek Witte molen v té krabičce ? Od Vitakraftu má 1 kg, molen má údajně 600 g. Pokud ho máte někdo doma, dejte to , prosím, na váhu. Díkec.

Disable adblock

Host

Re: Písek Witte molen - váha

Příspěvekod Host » Pá Říj 13, 2006 23:28

Magda napsal:Nevíte někdo, kolik váží písek Witte molen v té krabičce ? Od Vitakraftu má 1 kg, molen má údajně 600 g. Pokud ho máte někdo doma, dejte to , prosím, na váhu. Díkec.


ahoj, ted jsem molen zrovna dosypala, ale myslim, ze jeho spotreba je rychlejsi (vitakraft mi vydfrzi doela dlouho a molen jsem splacala za 14 dni ,takze je ho asi min... mimochodem, vyhovuje vam (nebo spis vasim cincam molen vic nez vitakraft? protoze mymu osmakovi (no ja vim...) vyhovuje vic vitakraft..

Avatar uživatele
Magda
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 248
Registrován: So Črc 16, 2005 13:21
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Magda » So Říj 14, 2006 20:51

On je ten písek úplně stejnej. Aspoň tak vypadá :lol: . Jen cena je rozdílná, tak by mě zajímala ta váha.

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Janča » Ne Říj 15, 2006 15:17

tak já vám určitě neporadím, já ho mám doma dvacet kilo :lol:

Disable adblock

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Po Říj 16, 2006 0:57

Janča napsal:tak já vám určitě neporadím, já ho mám doma dvacet kilo :lol:

To se v něm můžeš koupat sama. Obrázek

Avatar uživatele
CincaPH
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 63
Registrován: Ne Zář 24, 2006 20:30
Místo/Bydliště: Borová 1697, Rožnov p. Radhoštěm
Kontaktovat uživatele:

písek WM

Příspěvekod CincaPH » Po Říj 16, 2006 10:46

Písek váží 1,5 kg a je super. POZOR na trhu je ještě jeden ve stejném balení, jen se trochu liší popis a není od VW, má název CHINCHILA BADZAND a ten má váhu 1,9kg a je velmi jemný a prašný - něco jak sonnenland.
Dala bych sem fotku ale nevím jak :?

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Re: písek WM

Příspěvekod Vlasticka » Po Říj 16, 2006 10:50

CincaPH napsal:Písek váží 1,5 kg a je super. POZOR na trhu je ještě jeden ve stejném balení, jen se trochu liší popis a není od VW, má název CHINCHILA BADZAND a ten má váhu 1,9kg a je velmi jemný a prašný - něco jak sonnenland.
Dala bych sem fotku ale nevím jak :?


Pokud je obrazek nekde na internetu klikne se na nej pravym tlacitkem mysi, pak vlastnosti - zkopiruje se adresa. Ta se pak vlozi tady jak se pise prispevek, pak se to oznaci a klikne se na Img. a melo by to tady byt. A pokud je to fotka, tak se nejdriv musi umistit nekam na internet, treba tady do fotogalerie a pak dal je postup stejny :wink:

Avatar uživatele
CincaPH
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 63
Registrován: Ne Zář 24, 2006 20:30
Místo/Bydliště: Borová 1697, Rožnov p. Radhoštěm
Kontaktovat uživatele:

pisek

Příspěvekod CincaPH » Po Říj 16, 2006 12:25

Obrázek Obrázek
zkouška obrázku těch písků

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Po Říj 16, 2006 13:07

Tak to je divný. Ten Puik jsem koupil naposledy v Brně a taky Sluis ve stejném obalu a nezdaly se mi jemné. Spíš mi připomínaly Vitakraft. Witte Molen jsem ještě neviděl tak nemůžu porovnat. Ale jemný jsem měl od Apetitu v sáčku.
Nemohl by někdo přivézt na sraz vzorku písku a granulí od Janči? Rád bych to viděl naživo, popř. dal otestovat potvůrkám :wink:.

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » Po Říj 16, 2006 13:09

STYRO napsal:Tak to je divný. Ten Puik jsem koupil naposledy v Brně a taky Sluis ve stejném obalu a nezdaly se mi jemné. Spíš mi připomínaly Vitakraft. Witte Molen jsem ještě neviděl tak nemůžu porovnat. Ale jemný jsem měl od Apetitu v sáčku.
Nemohl by někdo přivézt na sraz vzorku písku a granulí od Janči? Rád bych to viděl naživo, popř. dal otestovat potvůrkám :wink:.

ráda bych ale sama na to čekám.... zkusím Janče napsat s.o.s jestli to může co nejdřív poslat...

Avatar uživatele
CincaPH
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 63
Registrován: Ne Zář 24, 2006 20:30
Místo/Bydliště: Borová 1697, Rožnov p. Radhoštěm
Kontaktovat uživatele:

pisek

Příspěvekod CincaPH » Po Říj 16, 2006 13:35

SLUIS taky mívám, opravdu vypadá jak Sandy nebo WM ale ten druhý teď mám doma a jak říkám jemný jak sonnenland. Taky tomu odpovídá ta vyšší váha.

Co půjde vezmu vzorky na sraz, písků, krmiv, směsí, podestýlek atd.
Aspoň to někdo rovnou zhodnotí naživo a hezky od plic :D

Avatar uživatele
CincaPH
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 63
Registrován: Ne Zář 24, 2006 20:30
Místo/Bydliště: Borová 1697, Rožnov p. Radhoštěm
Kontaktovat uživatele:

janča

Příspěvekod CincaPH » Po Říj 16, 2006 13:37

Co má Janča za písek, ve 20kg pytli si brávám já písek z velkochovu Žďárská nebo Berger, je fakt super. Perfektně vyvážený poměr prachových částic a zrna

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: pisek

Příspěvekod Radka.o » Po Říj 16, 2006 13:39

CincaPH napsal:SLUIS taky mívám, opravdu vypadá jak Sandy nebo WM ale ten druhý teď mám doma a jak říkám jemný jak sonnenland. Taky tomu odpovídá ta vyšší váha.

Co půjde vezmu vzorky na sraz, písků, krmiv, směsí, podestýlek atd.
Aspoň to někdo rovnou zhodnotí naživo a hezky od plic :D

místo vzorků vem sebou plný auto = obchod na kolečkách :lol: a můžeš ušetřit na službách pošty... to je fakt drahý monopol...či jak to slušně nazvat?

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Re: janča

Příspěvekod camilla » Po Říj 16, 2006 13:46

CincaPH napsal:Co má Janča za písek, ve 20kg pytli si brávám já písek z velkochovu Žďárská nebo Berger, je fakt super. Perfektně vyvážený poměr prachových částic a zrna


paní Žďárská bydlí v Lounech, což je od nás nějakých 22km - byla jsem u ní 2x, že něco potřebuju a vždycky byla nepříjemná, tak si to radši objednám u tebe... :wink:

Avatar uživatele
CincaPH
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 63
Registrován: Ne Zář 24, 2006 20:30
Místo/Bydliště: Borová 1697, Rožnov p. Radhoštěm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod CincaPH » Po Říj 16, 2006 14:14

Mám podobné zkušenosti, ona není moc na malý prodej. Už mi víc lidí volalo, že jim neposlala ani fungistop nebo to museli urgovat. Já ho dostanu rychle, neboť objednávám po kilech a víc věcí. Ale ještě někdo mi volal a byl na ni naštvaný. Ona se hodně zabývá spíše chovem, divím se že se zapojila do maloobchodu a nebo to měla lépe upřesnit na stránkách, že dělá jen velkoobchod a dodává na živnosťát.

Avatar uživatele
Magda
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 248
Registrován: So Črc 16, 2005 13:21
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod Magda » Po Říj 16, 2006 14:19

Já si právě objednala ten 20ti kg pytel. Přišlo mi však jenom 15 kg( 5x3 kg ) a cena vyšla strašně draho 57kč bez poštovného. Ani nebyli schopni zavolat, že balení je jiné za jinou cenu ( AKVATERAEXO ). TAk jsem jim volala, jak to teda je, že jsem si to za ty prachy mohla koupit rovnou někde ve zveráku, že to vyjde úplně na stejno. Pan Jedlička mi sdělil, že tentokrát nedostali balení 20 kg ale tohle. A že 1kg vyjde určitě levněji, protože v krabičkách je prý 600g. Takže proto mě to tak zajímá. Na krabičce totiž není uvedena váha ale litry.Tuším, že 1,5 litru, což by bylo asi 1,2 kg. Tak nevím. Docela dost mě to nas.....

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Po Říj 16, 2006 14:58

CincaPH napsal:Mám podobné zkušenosti, ona není moc na malý prodej. Už mi víc lidí volalo, že jim neposlala ani fungistop nebo to museli urgovat. Já ho dostanu rychle, neboť objednávám po kilech a víc věcí. Ale ještě někdo mi volal a byl na ni naštvaný. Ona se hodně zabývá spíše chovem, divím se že se zapojila do maloobchodu a nebo to měla lépe upřesnit na stránkách, že dělá jen velkoobchod a dodává na živnosťát.


Ja jsem si u ni objednala fungistop ten velky (1kg) a do tydne jsem to mela doma.

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Po Říj 16, 2006 15:03

Vlasticka napsal:
CincaPH napsal:Mám podobné zkušenosti, ona není moc na malý prodej. Už mi víc lidí volalo, že jim neposlala ani fungistop nebo to museli urgovat. Já ho dostanu rychle, neboť objednávám po kilech a víc věcí. Ale ještě někdo mi volal a byl na ni naštvaný. Ona se hodně zabývá spíše chovem, divím se že se zapojila do maloobchodu a nebo to měla lépe upřesnit na stránkách, že dělá jen velkoobchod a dodává na živnosťát.


Ja jsem si u ni objednala fungistop ten velky (1kg) a do tydne jsem to mela doma.

Když jsi ji napsala o svých činčilkách, tak tě brala jako velkochov :lol:.

Avatar uživatele
CincaPH
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 63
Registrován: Ne Zář 24, 2006 20:30
Místo/Bydliště: Borová 1697, Rožnov p. Radhoštěm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod CincaPH » Po Říj 16, 2006 15:12

Magdi, tak to máš rozvažovaný písek White Molen. Většinou byl v 10kg balení nebo po 2-3kg pytle. V plastové láhvi je 1,2kg ( omlouvám se za chybu, to 1,5 jsou litry, mám to špatně na stránkách.... ) Nevím zda pan Jedlička má i nějaké poloviční balení v krabičkách po 600g. A 15kg ti poslal zřejmě schválně, protože pošta vezne obch. balík jen do 15kg a musel by to posílat ve dvou, což se prodraží, nebo by musel hledat jiný způsob, což je asi problém. Já větší balíky ( nad 15kg) posílám bez dobírky a modlím se, ať zákazník zaplatí :lol:

Avatar uživatele
CincaPH
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 63
Registrován: Ne Zář 24, 2006 20:30
Místo/Bydliště: Borová 1697, Rožnov p. Radhoštěm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod CincaPH » Po Říj 16, 2006 15:19

Já ji o činčilkách psát nemusela, poslala jsem živnosťák, obeznámila jsem jí, že jsem specializovaný internetový obchod pro činči a požádala o zboží, případně nějaké rady. Taky jsem jela do Klimkovic, kde každoročně vystavuje. Je fakt, že dříve mívala fungi stop v pěkných lahvičkách, teď prý už nemá a posílá ve velkém a rozvažuji si to sama, a v létě se musím trefit aby neměla frmol nebo dovolenou, jinak jsem vez zboží. Ale zbytek roku je to v pohodě.

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Po Říj 16, 2006 21:21

Já to myslel na Vlastičku, ten velkochov :lol:.

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: pisek

Příspěvekod Terezka » Po Říj 16, 2006 21:43

CincaPH napsal:Obrázek Obrázek
zkouška obrázku těch písků

Poslední dva roky už písek v tomto balení nekupuji, respektive už je to balení nové, v papírové krabičce(1,5 litru) a je zpracováno graficky jinak. Nicméně tyhle trubky mám schované a z krabičky ho do toho vždycky přesypu.

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » Út Říj 17, 2006 6:10

Tak v Olomouci když už tento písek mají tak jedině v této pixle...

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Janča » Út Říj 17, 2006 11:27

CincaPH napsal:Magdi, tak to máš rozvažovaný písek White Molen. Většinou byl v 10kg balení nebo po 2-3kg pytle. V plastové láhvi je 1,2kg ( omlouvám se za chybu, to 1,5 jsou litry, mám to špatně na stránkách.... ) Nevím zda pan Jedlička má i nějaké poloviční balení v krabičkách po 600g. A 15kg ti poslal zřejmě schválně, protože pošta vezne obch. balík jen do 15kg a musel by to posílat ve dvou, což se prodraží, nebo by musel hledat jiný způsob, což je asi problém. Já větší balíky ( nad 15kg) posílám bez dobírky a modlím se, ať zákazník zaplatí :lol:


No nevím, mě poslali z akvateraexa ten správný - 20kg Witte Molen, takže si nemůžu stěžovat... a poslali mi to normálně najednou v jednom balíku s dobírkou, a těch 25kg granulí taky...

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Út Říj 17, 2006 11:28

STYRO napsal:
Vlasticka napsal:
CincaPH napsal:Mám podobné zkušenosti, ona není moc na malý prodej. Už mi víc lidí volalo, že jim neposlala ani fungistop nebo to museli urgovat. Já ho dostanu rychle, neboť objednávám po kilech a víc věcí. Ale ještě někdo mi volal a byl na ni naštvaný. Ona se hodně zabývá spíše chovem, divím se že se zapojila do maloobchodu a nebo to měla lépe upřesnit na stránkách, že dělá jen velkoobchod a dodává na živnosťát.


Ja jsem si u ni objednala fungistop ten velky (1kg) a do tydne jsem to mela doma.

Když jsi ji napsala o svých činčilkách, tak tě brala jako velkochov :lol:.


Ja jsem ji o nich nepsala, jen jsem ji napsala mail, jestli by mi ten fungistop mohla poslat na dobirku, ona napsala ze jo a hned to prislo....

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”