Spíte s činčilkou ve stejném pokoji?

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Spíte s činčilkou ve stejném pokoji?

ano
121
59%
ne
83
41%
 
Celkový počet hlasů: 204

Kejmila
Nový uživatel
Příspěvky: 7
Registrován: Stř Zář 29, 2010 22:14

Příspěvekod Kejmila » Pá Srp 05, 2011 17:03

Taky spím s činčilkama v pokoji :D a zvládnout se to dá. Nejčastěji mě vzbudí Arčí, když začne brnkat.. to se naučil fakt výborně a je jedno v jaký kleci je :D ještě, že to Májinka od něj zatím neokoukala :D ..ale jsou to zlatíčka :P

Disable adblock

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Pá Srp 05, 2011 22:14

Tak to ja bych nedala, ponevadz ten rachot nejde neslyset a mam asi lehke spani.I se spuntama v usich ji slysim:-)

Avatar uživatele
Zrzka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 114
Registrován: Út Bře 22, 2011 22:36
Místo/Bydliště: Chomutov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Zrzka » Po Zář 05, 2011 22:18

chvíli jsem měla nového Tadeáška v ložnici, ale po 14 dnech nevyspání, jsem ho musela odstěhovat - a zbylí tři dělají bordel, že to slyším přes celý byt, takže spát s nimi opravdu nejde :-) lumpové... miláčkové...

Bodlinka-h
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 248
Registrován: Ne Kvě 08, 2011 15:36

Příspěvekod Bodlinka-h » Po Zář 05, 2011 22:50

Za ty 3 měsíce, co máme holky, se táta ještě nevyspal. Zato se ale po X letech vyspíme my ostatní... :-p

Disable adblock

fuk
Nový uživatel
Příspěvky: 17
Registrován: Ne Črv 03, 2007 22:14
Místo/Bydliště: Praha 6

nejlepší je obývák

Příspěvekod fuk » Út Zář 06, 2011 21:27

Jak jsme se stěhovali, stěhovali jsme i činčilky do dětského pokoje a na chodbu či do ložnice. Konečně bydlíme ve svém RD a tady jsme je měli v prázdném pokoji, ale já měla pocit, že se s nimi ani nepotkáme a navíc jsme tam nemohli uložit spát babičku, protože ti naši lumpové vyvádí celou noc. Obývák je nejlepší. Chvíli jsem se bála, aby jim nevadila televize, ale nevypadají, že by měli trauma. Dokonce jsou vchodu na terasu a tak se dostanou i ke sluníčku. Když koukáme na telku, pozorujeme i činčilky a podívaná to je náramná, ale stejně. Nejlepší je běhání po domě. Myslím, že činčilky by měly bydlet s námi, pokud tedy někdo nemá farmičku.

Avatar uživatele
mefoxinka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 219
Registrován: Ne Srp 14, 2011 14:40
Místo/Bydliště: Miletínky,Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod mefoxinka » Čt Zář 08, 2011 20:58

tak u nás šli myšky do samostatné místnosti.
než se dodělali nové voliery tak spali s náma,takže mě budily děti i činčilky :?
teď maj svůj prostor a já se k nim chodim zašívat a relaxovat a nemůžu si to vynachválit :P

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”