Filmy - jaké máte rádi?

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
PETE.cz
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 237
Registrován: Čt Zář 29, 2005 19:01
Místo/Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PETE.cz » So Srp 26, 2006 14:21

styro napsal:Nenachází se zde nějaký vymetač DVD půjčoven, nejlépe z Brna, Ostravy nebo okolí? Potřeboval bych sehnat jeden film, moc se mi nedaří a na nete jsem ho našel jen v půjčovnách v Praze, což mám trochu od ruky.

8) nachází :-)

Disable adblock

Avatar uživatele
PETE.cz
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 237
Registrován: Čt Zář 29, 2005 19:01
Místo/Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PETE.cz » So Srp 26, 2006 14:26

Radecka napsal:
PETE.cz napsal:teda holky, to jste mě překvapili, že koukáte na takové klasiky jako sou Terminátor. ale třeba Blade atd .. Já mám rád straší americké filmy, s Arnoldem, Silvestrem, Brucem Willisem, Gibsonem (ovšem než zmagořil)
Včera jsem se díval na perfektní film - ODPLATA s Gibsonem. Paráda. Mám rád klasiky, Smrtonosný Pasti a Zbraně, Ramba, Rockyho, Terminátory, Indyho, Tango a Cash, Predátory, Total Recall, trilogie MAD MAX (šílený max) , Hvězdné války , Vrána.. prostě těch starších klasik je moc, a asi bych mohl jmenovat dlouho.. Mám rád komedie s Jimem Carreym ikdyž asi nejlepší jeho film je Muž na měsíci.. To mě dostalo :-) Samosebou četníky, fantomasa atd.. Z těch bláznivejch teenegerskech se mi asi nejvíc líbilo Hele vole kde mám káru :-)
Ale aby jste si nemysleli, že čučím jen na ptákovinky, tak rád se podívám i na trošku "náročnejší" filmy, třeba Pianista, nebo Apocalipsa ( psycho drama z vietnamu- paráda), Lovec jelenů.bílé peklo
Taky mám hodně rád válečné, historické, a horory, jenže je problém najít horor, abych se u něj nesmál :-)
No a nakonec .. asi to nejlešpí .. Quentin Tarantino .. je třeba jmenovat ? :-) myslím, že ne :-)
No a ještě bych zapoměl .. dost se mi líbila ptákovinka s Vin Dieselem černočerná tma, a kronika temna .. správnej borec :-)


Tango a Cash, Terminátor, ale i Noční můry v Elm Street jsou super. Lovce jelenů mám na DVD a kouknu se o vikendu, tak jsem na to zvědavá. Snad to bude stát za to :wink:


tak jakej byl Lovec ? líbilo ? Tenhle film se ke mě dostal náhodou, vyšel v nějaké edici za kilopade .. těch edic je hafo a občas se tam objeví dost dobrý filmy, které stojí za to... třeba mám z časáku vránu, muže na měsíci atd , ale občas si udělám radost a taková šesti DVD disková sběratelská verze Terminátora za litr mě těší :-)

Renikbu

Příspěvekod Renikbu » So Srp 26, 2006 15:10

dnes jsem viděla super film jmenuje se Kerberos - je to s hororovým nádechem , perfektně udělanej :lol:

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » So Srp 26, 2006 17:11

ještě miluju Statečný srdce, Rambo, Patriota....

Ale statečný srdce bych mohla vidět 365x do roka - nebo radši ne, to by se mi okoukal... ale je suprově natočenej.

Jo a taky filmy se Segalem - ale spíš ty starší, ty novější, to už není ono

Disable adblock

Renikbu

Příspěvekod Renikbu » So Srp 26, 2006 19:34

Některé nové se Seagalem jsou také dobré.nebo filmy s V.Snipesem.

Avatar uživatele
Radecka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 405
Registrován: Po Lis 14, 2005 8:32
Místo/Bydliště: Boskovice

Příspěvekod Radecka » Po Srp 28, 2006 7:16

Bohužel jsem ty Lovce jelenů nakonec neviděla - měli jsme to půjčený a ségra to vrátila aniž by se mě zeptala :roll: Zkusím to ještě jednou půjčit časem :wink:

Forty

Příspěvekod Forty » Stř Srp 30, 2006 10:16

je to už dost let co koukám na většinu filmů z předstihem od kina, jelikož se to stahuje a půjčuje a tak. Ale mám rád strašnou spoustu filmů, no kdo ví, třeba vám to tady jednou napíšu :wink: :lol:

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Stř Srp 30, 2006 14:09

Taky jsem to tak dělal. Ale už mě přestalo bavit třikrát za film jít zvracet :cry:. Takže jsem musel věnovat pár hodin úpravě titulků a pak už mě to ani nebavilo sledovat. Raději si zajdu do kina nebo si počkám až to vyjde na dvd v půjčovnách.

Avatar uživatele
PETE.cz
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 237
Registrován: Čt Zář 29, 2005 19:01
Místo/Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PETE.cz » Ne Říj 01, 2006 1:47

Tak jsem si udělal pěkný sobotní večer ..... s HOSTELEM :-)
Kdo neví o co jde, tak at zajde do půjčovny, nedívá se na obal, na nic se neptá.... a užije si to :-)

Avatar uživatele
bobinka
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 185
Registrován: Pá Črv 23, 2006 20:27
Místo/Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod bobinka » Ne Říj 01, 2006 9:58

PETE.cz napsal:Tak jsem si udělal pěkný sobotní večer ..... s HOSTELEM :-)
Kdo neví o co jde, tak at zajde do půjčovny, nedívá se na obal, na nic se neptá.... a užije si to :-)


já jsem to teda viděla a přijde mi to jako kravina. většina filmu je o sexu a trvá strašně dlouho než se tam začne něco dít. a taky amíci tam ukazují, že Slovensko jsou největší socky a přitom to je natočený v Českým Krumlově. rozhodně to není film na který bych se ještě někdy podívala...

Avatar uživatele
PETE.cz
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 237
Registrován: Čt Zář 29, 2005 19:01
Místo/Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PETE.cz » Ne Říj 01, 2006 10:23

bobinka napsal:
PETE.cz napsal:Tak jsem si udělal pěkný sobotní večer ..... s HOSTELEM :-)
Kdo neví o co jde, tak at zajde do půjčovny, nedívá se na obal, na nic se neptá.... a užije si to :-)


já jsem to teda viděla a přijde mi to jako kravina. většina filmu je o sexu a trvá strašně dlouho než se tam začne něco dít. a taky amíci tam ukazují, že Slovensko jsou největší socky a přitom to je natočený v Českým Krumlově. rozhodně to není film na který bych se ještě někdy podívala...

mě to nepřišlo až tak hrozný, a čekal jsem to horší ..a to doporučení k půjčení a užití si ... je myšleno s nadsázkou :-)

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Ne Říj 01, 2006 14:55

Já viděla nedávno necenzurovanou verzi filmu Hory mají oči. Doporučuju jen chlapům se silnými žaludky, já šla zvracet už po dvaceti minutách. Pusťte si to o půlnoci a pak mi dejte vědět.
Takhle vypadají následky radioaktivního záření.

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Alice » Ne Říj 01, 2006 20:53

Terezka napsal:Já viděla nedávno necenzurovanou verzi filmu Hory mají oči. Doporučuju jen chlapům se silnými žaludky, já šla zvracet už po dvaceti minutách. Pusťte si to o půlnoci a pak mi dejte vědět.
Takhle vypadají následky radioaktivního záření.


To bol tak nudny horror.Ja som pri nom zjedla asi 2 baliky chipsov a to bolo jedine co ma udrziavalo od zaspatia.Totalna kravina.
:D

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Ne Říj 01, 2006 20:58

já si včera půjčila Účastníky zájezdu. čekala jsem od toho víc, ale na druhou stranu to nebylo zase až tak hrozný. co se mi poslední dobou líbilo, tak byl film Underworld. bitva mezi upíry a vlkodlaky...
Obrázek

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Ne Říj 01, 2006 21:22

PETE.cz napsal:Tak jsem si udělal pěkný sobotní večer ..... s HOSTELEM :-)
Kdo neví o co jde, tak at zajde do půjčovny, nedívá se na obal, na nic se neptá.... a užije si to :-)


Hostel jsme viděli už dávno, docela nás pobavilo to, že mluví o Slovensku a přesně, je to natočené v česku, všude český nápisy atd.. Zasmáli jsme se co z nás ti američani (myslím, že je to od nich) dělají :lol:

Avatar uživatele
PETE.cz
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 237
Registrován: Čt Zář 29, 2005 19:01
Místo/Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod PETE.cz » Ne Říj 01, 2006 22:02

Biffi napsal:
PETE.cz napsal:Tak jsem si udělal pěkný sobotní večer ..... s HOSTELEM :-)
Kdo neví o co jde, tak at zajde do půjčovny, nedívá se na obal, na nic se neptá.... a užije si to :-)


Hostel jsme viděli už dávno, docela nás pobavilo to, že mluví o Slovensku a přesně, je to natočené v česku, všude český nápisy atd.. Zasmáli jsme se co z nás ti američani (myslím, že je to od nich) dělají :lol:

jasně .. pod hlavičkou Tarantina , ale pochybuju, že to viděl, než to šlo do kin .. jinak ty kulisy, to "otřesný" prostředí je jak z nějakýho art. filmu :-))) Jinak další film, kde je sesměšněná česká republika američany, je XXX :-)

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Po Říj 02, 2006 2:29

PETE.cz napsal:Tak jsem si udělal pěkný sobotní večer ..... s HOSTELEM :-)
Kdo neví o co jde, tak at zajde do půjčovny, nedívá se na obal, na nic se neptá.... a užije si to :-)

Ale pesničky máme pekné :lol:...

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Po Říj 02, 2006 9:08

To Alice: máš silný žaludek :-D
A co není nudný horor?

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Po Říj 02, 2006 14:09

Dneska mi spolužák říkal ať si půjčím tu horu :lol: Tak jsem zvědavá :D

Avatar uživatele
Radecka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 405
Registrován: Po Lis 14, 2005 8:32
Místo/Bydliště: Boskovice

Příspěvekod Radecka » Út Říj 03, 2006 6:52

Terezka napsal:To Alice: máš silný žaludek :-D
A co není nudný horor?


Zkus Texaský masakr motorovou pilou, to byl dobrý horor :lol: :lol:

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Alice » Út Říj 03, 2006 7:20

Radecka napsal:
Terezka napsal:To Alice: máš silný žaludek :-D
A co není nudný horor?


Zkus Texaský masakr motorovou pilou, to byl dobrý horor :lol: :lol:

Ten bol celkom ok.aj stara aj nova verzia.Ale tiez nic moc :wink:

Avatar uživatele
Veronika
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 497
Registrován: Út Pro 07, 2004 13:17
Místo/Bydliště: Psáry
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Veronika » Út Říj 03, 2006 8:44

Alice napsal:
Radecka napsal:
Terezka napsal:To Alice: máš silný žaludek :-D
A co není nudný horor?


Zkus Texaský masakr motorovou pilou, to byl dobrý horor :lol: :lol:

Ten bol celkom ok.aj stara aj nova verzia.Ale tiez nic moc :wink:


Teda Alice, ty musíš mít silný žaludek, když je vše nic moc :) Jaký horor tě dostal?

Avatar uživatele
Alice
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1205
Registrován: Stř Srp 10, 2005 19:21
Místo/Bydliště: Oslo NORSKO!!!!!!!!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Alice » Út Říj 03, 2006 21:21

Za posledne roky ziaden.Ani si poriadne nespominam na ziaden poriadny :D
Ale nenecham si ujst ziaden horror.Pozriem si vsetky co sa natocia :D To je snad jediny zaner ktory si pozriem.Inac ma TV vobec nebavi.

Avatar uživatele
Veronika
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 497
Registrován: Út Pro 07, 2004 13:17
Místo/Bydliště: Psáry
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Veronika » Stř Říj 04, 2006 8:19

Alice napsal:Za posledne roky ziaden.Ani si poriadne nespominam na ziaden poriadny :D
Ale nenecham si ujst ziaden horror.Pozriem si vsetky co sa natocia :D To je snad jediny zaner ktory si pozriem.Inac ma TV vobec nebavi.


Taky mám ráda horory a nejlepší si je pouštět v noci :) Teď mi táta půjčil DVD Kanibalové, horor to není, ale je to prý nechutný, už ho mám doma asi měsíc a pořád jsem se neohodlala na to podívat.

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Stř Říj 04, 2006 9:13

Kriste pane, ty kanibaly, ty původní mám v kompu na disku. Bylo mi z toho zle, bylo to napínavý...jak se ty děti vypravily do džungle a dokumentovaly si to tou kamerou, ty záběry některý byly děsný. Hlavně ta ženská napíchlá rokrokem na kůl, až jí koukal z krku. :twisted:

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”