Jsem tu nový

Vložili jste do své fotogalerie nové fotky a chcete se o ně podělit i prostřednictvím diskuze?

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Jsem tu nový

Příspěvekod Wulfina » Ne Črc 18, 2010 19:07

Čáuky, zdravíme taky a co se týče zveráku, tak v něm pracuji... mám tu standardku a starám se o ní, jako o vlastní... Nicméně co se mi nelíbí, je v terárku... dříve nebyla, jenže lidi jí krmili zmrzlinou a sušenkama, tak nebylo zbytí :-( Lidi jsou holt dementi a nápis nesahat a nekrmit jim nic neříká... :-(
Mrzí mě, že lidi ve zveráčích neví nic o tom, co prodávaj, natož jak o to nebohé zvíře pečovat...

Disable adblock

Avatar uživatele
Kitty1a1
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 88
Registrován: Čt Led 20, 2011 20:45
Místo/Bydliště: Náchodsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Kitty1a1 » Pá Ún 04, 2011 22:58

ziggyA napsal:Když mi přítel koupil činčiláka jako dárek nic o nich nevěděl, prostě mi chtěl udělat radost. Ve zvěrimexu mu dali skleněné pajedlo(na konci skleněná tyčinka) jako nejlepší na pití pro činčilu, potom jsme se dozvěděli že se muže o to hodně ošklivě poranit! Dala mu to prodavačka která tvrdila že má taky činčilu doma, chudák!


Jj někdy prodavači tvrdí něco o čem nic nevědí, jen aby nevypadali hloupě, že to nevědí. Třeba u nás zverimex s živími zířaty není, krmivo kupuji v potřebách pro zvířata, kde je zároveň i květinka. Když jsem chtěla pro činču krmení, tak se mě prodavačka ptala, jestli chci granule nebo směs. No jasně že granule, řekla jsem. Ona mě začala přesvědčovat, že ta směs je lepší a že má doma činčilu taky a ta prý vůbec nechce granule, jen tu směs. A tím prý ji krmí. No to se ani nedivím, když jí cpe směsí, co by jedla granule, že. Tak jsem jí řekla, že to pro ni není zdraví. Ona jen pokrčila rameny a prej že to jsou jen takový řeči chovatelů. Tak jsem jí to vysvětlila v čem to není zdraví, jenže vypadala, že si myslí své. Njn některé lidi zkrátka nepřesvědčíte, chudáci ty zvířata.


Vrátit se na “Galerie”