bacha na karmy

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

saskie
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1515
Registrován: So Lis 27, 2010 23:32
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

bacha na karmy

Příspěvekod saskie » Út Črv 28, 2011 13:08

Lidi dávejte si pozor na oxid uhelnatý, nemuseli byste vy nebo vaše činči mít tolik štěstí jako já :|
Bacha, jestli na vašem baráku probíhá nástavba, oni totiž moc neřešej již fungující vývody komínů..

Disable adblock

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Út Črv 28, 2011 19:02

Co se vám stalo? :shock: Já mam hruzu z karmy, nevybrala bych si byt s karmou. Přítele mamka měla štěstí a "jen" se přiotrávila. Od té doby se nesmíme úplně zavírat v koupelně.

Avatar uživatele
tarja666
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1519
Registrován: Čt Lis 11, 2010 13:31
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tarja666 » Út Črv 28, 2011 19:07

copak se stalo? my máme byt s karmou a je to tu zatim v pohodě. jednou už nám karma zhasla, ale naštěstí jsem na to přišla za chvilku... :)

saskie
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1515
Registrován: So Lis 27, 2010 23:32
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod saskie » Út Črv 28, 2011 19:27

My jsme s přítelem v podnájmu a bojim se jí už od prvního dne, takže asi rok a půl. Já bych ji dobrovolně nikdy nechtěla. No a kdyby Míša v pátek nebyl doma a nezareagoval, už bych byla pod drnem. Takže taky "jen" přiotrávení. Druhej den, když jsem se probrala na aru, říkali takový ty divný věci o druhym narození. Naštěstí si z toho nic nepamatuju, prej jsem s nima bojovala :oops: . Teď jsem pořád trochu šejdrem, ale snad to bude bez trvalejch následků.
No frajeři dělaj nástavbu na baráku a zadělali tam komíny, navíc odvětranou koupelnu nemáme. Vždycky mi to tam tak divně smrdělo a protože činči jsou v místnosti, kam vedou dveře z koupelny, furt jsem nadávala, že je musíme zavírat, aby to nečichaly. Dneska nám dveře zespoda podřízli. Činči jsme přestěhovali do jiné místnosti. Zejtra budou řešit komín. Pak ji zas zapnem, tak se bojim, že se budu bát :(

Disable adblock

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Út Črv 28, 2011 19:36

:shock: Tak ještě že to dopadlo takhle! Tak vítej zpátky :lol:

saskie
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1515
Registrován: So Lis 27, 2010 23:32
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod saskie » Út Črv 28, 2011 19:36

Jinak ona zhasínla docela často. Měli jsme tu samozřejmě kontroly, ale ty jsou v tomhle ohledu na houby. Jediný, co prej funguje, říkal nám pak doktor v tý nemocnici, je nějaký čidlo na CO, což stojí kolem pětikila, takže rozhodně všem doporučuju. Míšánek to teď vybíral na netu a nakonec vybral něco celkem drahýho, co je přenosný a umí nevim co všechno, ale chce mít už všechno vošéfovaný. No člověka by to nenapadlo, když tady byl nedavno technik a zkoumal to. Fakt doporučuju to čidlo všem. Pak už je pozdě. Kdyžtak sem dám odkaz, co našel Michal.

saskie
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1515
Registrován: So Lis 27, 2010 23:32
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod saskie » Út Črv 28, 2011 19:38

LenkaKarlovyVary napsal::shock: Tak ještě že to dopadlo takhle! Tak vítej zpátky :lol:

To je milý, dík :D
No vtipný trochu bylo, že si mysleli, že jsem se chtěla otrávit, ale já ani nevim, jak bych tomu mohla pomoct v tomhle případě :lol:

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Út Črv 28, 2011 19:40

Jojo, určitě dej, já to teda doporučim k přítelovi. Já furt řikam,že se toho bojim! Skoro vždycky když se koupu já,tak to zhasne :roll:

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Út Črv 28, 2011 19:41

Takže jsi v očích ostatních ještě za sebevraha :D super :D

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Wulfina » Út Črv 28, 2011 19:45

:roll: ty bláho...

Avatar uživatele
tarja666
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1519
Registrován: Čt Lis 11, 2010 13:31
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tarja666 » Út Črv 28, 2011 19:47

ježiš, tak tos měla štěstí. jeden můj známej takhle zemřel :(
nám zatím zhasla jen jednou, prý je máme docela nové ty karmy a domácí to tu nechává docela často kontrolovat naštěstí.
Pokud vám to ale zhasíná tak často, tak by se s tím mělo něco dělat ne? :shock:

saskie
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1515
Registrován: So Lis 27, 2010 23:32
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod saskie » Út Črv 28, 2011 20:07

No teď budou vylepšovat aspoň ten komín.
K tomu čidlu, Míša to zkoumal a prej se lišej citlivostí a snášením vlhkosti a je jich hromada, dám sem zatim odkaz na ten, kde maj i jiný zajímavý věci ohledně bezpečnosti a kdyžtak prohledávejte dál :D
http://cip.inshop.cz/inshop/zabezpecova ... 1045B.html

Jo a Míša objednal tohle http://www.vo.gme.cz/cz/index.php?product=759-434 ale to neni ten na stálo přidělanej (důležitej), to spíš když se něco instaluje a když je člověk paranoidní :lol: no měli to ti hasiči, co sem taky přijeli.

Avatar uživatele
tarja666
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1519
Registrován: Čt Lis 11, 2010 13:31
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod tarja666 » Út Črv 28, 2011 20:24

tohleto jsme taky měli na začátku v plánu...co jsme se přistěhovali. ale nakonec jsme se na to nějak vykašlali, když nám to tu tak pěkně funguje.
vám by se to ale každopádně hodilo, jak tak koukam. určo je to dobra vec!

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Út Črv 28, 2011 21:48

Jezis, Ty jsi me vydesila, jesteze to dobre dopadlo.Zo snad ani neni mozny:-(

saskie
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1515
Registrován: So Lis 27, 2010 23:32
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod saskie » Út Črv 28, 2011 22:24

Hele fakt jestli máte jen pocit, že by mohl ten oxid uhelnatej proudit do místnosti, nebo zkrátka něco úplně nefungovat, rozhodně si pořiďte ten hlásič, stojí snad jen čtyři stovky a za zdraví a život vám to stojí, škoda, že jsem o tom dřív nevěděla, jako já fakt měla štěstí, vyvázla jsem z toho dobře, sice ještě teď jsem celkem neschopná, furt ležim, mám trochu useklý přední zuby a kdesi cosi, ale žiju a dementík ze mě neni (zatim), no ale nikomu bych to v tý nemocnici a ani potom nepřála. Ten přístroj by se měl jen přidělat a prostě to zapíská, když už začne bejt problém. Žádný technický prohlídky tohle nevyčekujou. Nedavno nám karmu spešl prohlíželi. No a potom to s váma sekne a už si nic nepamatujete, vážně to šlo rychle, člověk to nemůže odhadnout sám. Snad nám přijde ten strojek už zejtra.

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”