kukuricna drt

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » Pá Kvě 12, 2006 15:54

Nám se také nejvíc osvědčila kombinace novin do spodu klece a na to hoblovačky které zadarmo dostávám přímo od známeho stoláře a aby činči nedělali čurbes tak na hoblovačkách mají ještě pletivo. Stačí jim to měnit 1x za 1-2týdny podle počtu obyvatel v kleci :D

Disable adblock

Sona

CITROGREP & BAVLNENA PODESTYLKA

Příspěvekod Sona » Ne Kvě 21, 2006 19:10

Ja jsem vcera slysela od znameho, ze dava cincilam nejakou bavlnenou podestylku. Slyseli jste o tom? Pak taky rikal, ze klec dezinfikuje pripravkem CITROGREP, co kupuje v lekarne. Pry to neni tak drasticke jako Savo a dokonce se tim, pry, da lecit ta jejich casta plisen. Znate to?

Katka159

Příspěvekod Katka159 » Čt Kvě 25, 2006 15:48

Tak to já dávám Pištovi kukuřičnou podestýlku...ale jak sem četla ty některý příspěvky,žádný činčile to nechutná.Zato Pišta když jí má čistou tal jí chroustá ostošest.Zatim mu po ní nic nen,ale nemyslíte,že to vadí? :?:

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Čt Kvě 25, 2006 21:45

Tiež používam kukuričnú drť a Miška takisto po výmene za čerstvú pár kúskov hlodá. Ale nejako vo veľkom nie.

Disable adblock

Avatar uživatele
Biffi
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1048
Registrován: Ne Ún 26, 2006 11:51
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Biffi » Pá Kvě 26, 2006 5:34

A ta drť je nebezpečná když ji sní?

Avatar uživatele
vilverin
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 129
Registrován: Pá Dub 21, 2006 19:55
Místo/Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod vilverin » Pá Kvě 26, 2006 9:44

Katka159 napsal:Tak to já dávám Pištovi kukuřičnou podestýlku...ale jak sem četla ty některý příspěvky,žádný činčile to nechutná.Zato Pišta když jí má čistou tal jí chroustá ostošest.Zatim mu po ní nic nen,ale nemyslíte,že to vadí? :?:


No ak čítaš pozorne tieto stránky, tak sa dozvieš, že kukuricu činčilu nesmú. Takže preto to vadí...
Ja som mala ten istý problém a vymenila som ju radšej za hobliny a potom neskôr skúsim znova, či sa umúdril alebo to bude jesť znova

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Pá Kvě 26, 2006 14:43

vilverin napsal:No ak čítaš pozorne tieto stránky, tak sa dozvieš, že kukuricu činčilu nesmú. Takže preto to vadí...

Ja si myslím, že o škodlivosti kukurice sa písalo ako o zrnách. To môže obsahovať škodlivé tuky. Ale drť by podľa mňa mala byť v pohode...

Avatar uživatele
Ivanka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 775
Registrován: Ne Črc 24, 2005 23:14
Místo/Bydliště: Brno

Re: CITROGREP & BAVLNENA PODESTYLKA

Příspěvekod Ivanka » Pá Kvě 26, 2006 14:53

Sona napsal:Ja jsem vcera slysela od znameho, ze dava cincilam nejakou bavlnenou podestylku. Slyseli jste o tom? Pak taky rikal, ze klec dezinfikuje pripravkem CITROGREP, co kupuje v lekarne. Pry to neni tak drasticke jako Savo a dokonce se tim, pry, da lecit ta jejich casta plisen. Znate to?


bavlna jako podestýlka mně nezaujala, asi by ani nebyla k dostání, nikde jsem ji aspoň neviděla, ale zaujal mně ten CITROGREP!
znáte to? je to dobré?

Sona

Re: CITROGREP & BAVLNENA PODESTYLKA

Příspěvekod Sona » Pá Kvě 26, 2006 18:34

Ivanka napsal:
Sona napsal:Ja jsem vcera slysela od znameho, ze dava cincilam nejakou bavlnenou podestylku. Slyseli jste o tom? Pak taky rikal, ze klec dezinfikuje pripravkem CITROGREP, co kupuje v lekarne. Pry to neni tak drasticke jako Savo a dokonce se tim, pry, da lecit ta jejich casta plisen. Znate to?


bavlna jako podestýlka mně nezaujala, asi by ani nebyla k dostání, nikde jsem ji aspoň neviděla, ale zaujal mně ten CITROGREP!
znáte to? je to dobré?


Tak ted koukam na internet a ten citrogrep a asi to ma opravdu siroke pouziti, tzn. jako dezinfekcni pripravek i protiplisnovy. http://www.ds-soft.info/mimino/view.php ... 2006020804 Existuje dokonce nejaka knizka. Musim se na to jeste poptat..

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”