Změna podestylky - hysterická reakce činčily?

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Kač
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 215
Registrován: Ne Lis 25, 2007 17:40
Místo/Bydliště: Praha

Změna podestylky - hysterická reakce činčily?

Příspěvekod Kač » Pá Dub 04, 2008 16:36

Nas Pista je zvykly chodit curat jen do zachodku, kde ma podestylku Cats Best. Ted ho v obchode nemeli, tak jsem koupila jinou podestylku a vysledkem je hystericka cincila!! Pista sedi v zachodku a snazi se vsechnu podestylku dostat ven a vztekle na me prska, kdyz mu ji chodim sypat zpatky! Jsou vase cincily taky tak konzervativni? Ted jsem mu ji smichala s pilinami, na ktere je zvykly a stejne to vyhazuje dal a navic je olepeny pilinami! Asi pujdu shanet Cats BEst :lol:

Disable adblock

Avatar uživatele
Equiska
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 142
Registrován: Čt Pro 13, 2007 16:16
Místo/Bydliště: Nový Jičín

Příspěvekod Equiska » Pá Dub 04, 2008 16:48

:lol: :lol: Já jsem teď koupila Cats Best v Hornbachu za nějakých 105,- což je asi o 10 kč levnější než u nás ve Zveráku, ale každá korunka dobrá... tak jsem vzala rovnou dvoje, abych nemusela pořád lítat pro nový pytel :lol:

Avatar uživatele
lwici
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1462
Registrován: So Črc 29, 2006 16:45
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lwici » Pá Dub 04, 2008 20:12

... je hodl vybíravý.

Avatar uživatele
Lída
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 636
Registrován: Út Črc 24, 2007 23:19
Místo/Bydliště: OSTRAVA
Kontaktovat uživatele:

odpověď

Příspěvekod Lída » Út Dub 15, 2008 6:48

Kači,
tak co ten Pišta? ještě řádí jako tajfúúúúúúúúúún? nebo se mu hormony zklidnily :lol:

Disable adblock

Kač
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 215
Registrován: Ne Lis 25, 2007 17:40
Místo/Bydliště: Praha

Re: odpověď

Příspěvekod Kač » Út Dub 15, 2008 9:01

Lída napsal:Kači,
tak co ten Pišta? ještě řádí jako tajfúúúúúúúúúún? nebo se mu hormony zklidnily :lol:


Ahoj Lído, je to spratek rozmazlenej :lol: :lol: Krade nám věci ze stolu a tahá si je pod gauč!! Neustále mi prohledává ruce, kapsy a pusu jestli tam náhodou nejsou nějaké rozinky. :D Jo a nedávno se bavil tím, že mi z poličky skákal na hlavu, když jsem seděla u počítače. !! Uvažuju, že ho budu reklamovat u původní majitelky. :o)))))))

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

mám podobný problém

Příspěvekod Lenca » Ne Srp 29, 2010 19:28

náš činčilák měl 3 roky svůj domeček,jenže si ho za tu dobu rozkousal a zničil,před par dny jsem mu ušila zavesny domeček,něco jako houpací síť a jeho stary domeček jsem mu vzala.Vypadalo to,že se mu nové místo na spaní líbí,leze tam,spinká tam,jenže už druhý den je protivný,štěká na mě když se k němu přiblížím,stavi se na zadní a prská :( bojím se,že jsem ho uvedla do nějakého stresu tou změnou :?

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Ne Srp 29, 2010 19:32

Spíš dává najevo že jsi ho změnou znechutila.Nebo se mu to tak líbí že tě k tomu nechce pustit :D

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”