ztratila se činča

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
jaji-nka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 574
Registrován: So Dub 04, 2009 21:20

Příspěvekod jaji-nka » Po Bře 08, 2010 20:08

Mně se také stalo.Jsem ho měla puštěnýho.Nemohla jsem ho najít 2 hodiny a našla jsem ho v krabici.Kde jsem viděla,že kocour prská :)

Disable adblock

Avatar uživatele
Nefertiti
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 648
Registrován: Ne Ún 07, 2010 8:57

Příspěvekod Nefertiti » Po Bře 08, 2010 20:18

jaji-nka napsal:Mně se také stalo.Jsem ho měla puštěnýho.Nemohla jsem ho najít 2 hodiny a našla jsem ho v krabici.Kde jsem viděla,že kocour prská :)

no a sa divíš, že kocúr prskal...chudáčiik sa zľakol aké veľlké myši to po byte behajú :D Ani potkan, ani myš...aj môj kocúr po prvý krát mal pocit, že mu šibe...bo skúmal činčilku a tá miesto toho aby utiekla mu jednu do frňáku dala :lol: Chudáčik môj kocúrik...odvtedy má rešpekt pred samčekom :wink:

Avatar uživatele
c.karina
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 62
Registrován: Ne Pro 27, 2009 21:00

Příspěvekod c.karina » Po Bře 08, 2010 20:34

tak, milí činčiláři, věřte nebo ne, činča se zvládla 3x protáhnout roztečí mříží 3cm- myslela jsem, že jsou to jen dva, ale byly to tři. Byla schovaná v obýváku a před půl hodinou si to šla přes něj na procházku :-) jsem šťastná jako blecha, děkuji Vám!

chocolate
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 648
Registrován: Pá Pro 18, 2009 22:05

Příspěvekod chocolate » Po Bře 08, 2010 20:35

uf,jsem ráda,že se našla :wink:
procházkovala potvůrka :lol: tak přeji,ať už na nepovolené vycházky se nevydává :lol: :wink:

Disable adblock

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Po Bře 08, 2010 20:43

To jsem ráda,už jsem se bála nejhoršího.Je šikulka. :D :D :D

Avatar uživatele
Nefertiti
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 648
Registrován: Ne Ún 07, 2010 8:57

Příspěvekod Nefertiti » Po Bře 08, 2010 20:46

to som moc rada, že už vyliezla :D ešte, že sa šla prejsť :wink: :D
no činčlky nám rady dokážu, že nemožné je možné :D

Avatar uživatele
elis2121
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 78
Registrován: Čt Říj 08, 2009 16:56
Místo/Bydliště: Brno, Černovice

Příspěvekod elis2121 » Po Bře 08, 2010 20:52

tak to je fajn, že už potvůrka vylezla ;-) jsem ráda že to dopadlo takhle, jen doufej, že příště už neuteče :-D

Avatar uživatele
c.karina
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 62
Registrován: Ne Pro 27, 2009 21:00

Příspěvekod c.karina » Po Bře 08, 2010 20:54

teď jsem jí dala do patrové klece pro potkany, z toho už neunikne, bude tam muset ale vydržet ještě týden, dokud nebude hotové její nové bydleníčko, když takhle utíká.

Měla úplně luxusní klec a teď je v daleko menší, hlavně, že se jí nic nestalo, protože byla víc mimo klec a tedy i mimo jídlo než v kleci a u jídla a ještě k tomu okusovala kabely, čili další ohrožení.

Nicméně vypadá ve formě, nezhubla, a už se zase snaží utéct, bede to potížistka :-D

Avatar uživatele
Yvetta
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 150
Registrován: Pá Bře 13, 2009 20:26
Místo/Bydliště: Ostrava

Příspěvekod Yvetta » Po Bře 08, 2010 22:56

Můj činčilák mi taky pořád utíkal a museli jsme opletit klec :D Ale stejnak nechápu proč ti dělal většinou zalezl pod skříň a spal jak dřevo. Nemohli sme ho poprvé najít protože ho fakt nic nebzbudilo a až sme tu skříň odtáhli tak prostě dál seděl na bobku a nechápu to prostě spal. Dodnes si myslím že to na nás hrál že spí aby nedostal za uši :lol:

Avatar uživatele
jan.svehla
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 59
Registrován: Út Kvě 11, 2010 3:20
Místo/Bydliště: Benešov u Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod jan.svehla » Čt Kvě 13, 2010 12:02

Tak to jsem rad, ze se cincilka nasla. Me Kubik taky utekl, kdyz jsem ho privezl, ale nastesti sem vedel, kde je - byl za skrini a za boha nechtel ven, tak sem ho musel vyndat. Sice kricel, ale ted uz je v pohode a je to zvedavost sama:-) Zkus jeste jednou projit byt s baterkou a podivat se vsude, jestli nekde nenajdes bobky, aby sis mohla vytipovat, kam se schovala, protoze si bud jista, ze kdyz si ji tam neobjevila a bude mit nekdy chut vzit do zajecich, tak ji tam priste najdes;)

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”