pomozte mi niekto..

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

simculka

pomozte mi niekto..

Příspěvekod simculka » Po Říj 03, 2005 14:24

prosim vas, stala sa mi taka jedna vec. Ked soim nebola doma, tak moja mama sa snazila vybrat z klietky Bertu, a ta jej omylom skocila do studeneho oleja. Akoze, sama o sebe ani neutrpela nejaky vazny sok, myslim tu cincilu, ale viete, teraz ma celu srsticku a brusko zamazane od oleja, bol to normalny olej na vysmazanie a ja neviem, ako jej to dat dole, je mi jej luto, chudatka, a este ju aj matka trosku okupala voi vode, no proste, poradte mi, co mam s nou robit a co najskor, piste mi odpovede na moju mailovu schranku simculka@centrum.sk
Dakujem vam velmi pekne uz vopred...

Disable adblock

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Po Říj 03, 2005 18:35

Je to sice nepříjemné, ale nebezpečí života jí nehrozí. Vodou jí nemyj, nemá to význam, mohlo by jí to jen uškodit. Co jde, utřela bych ubrouskem a dál to už nechala na ní a na písečných koupelích. Bude to trvat asi pár dnů, spíš týdnů, ale bude zase OK. Stalo se mi něco podobného. Ferdík skočil do dřezu na pánev, která se tam odmáčela, takže taky mastnota.

Avatar uživatele
camilla
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1721
Registrován: Pá Srp 26, 2005 21:08
Místo/Bydliště: Žatec (Ústecký kraj)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod camilla » Čt Lis 10, 2005 16:16

souhlasím s Terezkou....

A jak se činčilce daří?

Angela

Příspěvekod Angela » Ne Lis 20, 2005 15:11

juuu moc neprijemny. to moje cinca skocila do vrici krupice!!!
myslela si ze je to pevny a skocila do ni! kdo jiny je tehdy pustil nez muj tata 8)
tak sme ji rychle namocili ale jenom trosku, zabalili do rucnicku a koukala se mnou na televizi
to byl zazitek! :wink:

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”