Je tato klec vhodná?

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
nikolka135
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 579
Registrován: Stř Ún 28, 2007 15:26
Místo/Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod nikolka135 » Čt Lis 08, 2007 19:48

šířku 105cm na hloubku 60cm a na výšku 80
omlouvám se toto jsou rozměry přesné

Disable adblock

Avatar uživatele
lwici
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1462
Registrován: So Črc 29, 2006 16:45
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lwici » Čt Lis 08, 2007 23:00

nikolka135 napsal:Jo a ještě Lwici,jak jsem byli spolu u Jany,jak má tu velkou klec tak tu tady ted maj za 1270 :wink:

No cena je to suprová.

Avatar uživatele
LídaK
Nový uživatel
Příspěvky: 29
Registrován: Ne Ún 18, 2007 11:59

Příspěvekod LídaK » Po Lis 19, 2007 13:06

ahoj,

kolik rámusu nadělají činči v takové kleci? Naše dřevěná se nám rozklížila :evil: a musíme obstarat novou. Nevím, jestli máme pořizovat zase skříňovou, která ale nede pořádně umýt (míněno osprchovat jako to dělám s klecí pro morče), nebo vzít takovouhle, ze které ale asi bude lítat všechno ven, že? :D
díky

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Po Lis 19, 2007 13:55

LídaK napsal:ahoj,

kolik rámusu nadělají činči v takové kleci? Naše dřevěná se nám rozklížila :evil: a musíme obstarat novou. Nevím, jestli máme pořizovat zase skříňovou, která ale nede pořádně umýt (míněno osprchovat jako to dělám s klecí pro morče), nebo vzít takovouhle, ze které ale asi bude lítat všechno ven, že? :D
díky

Jedině skříňovou :wink: . Laminovaná dřevotříska snese hodně a v pohodě jde umýt mokrou houbou.

Disable adblock

Avatar uživatele
LídaK
Nový uživatel
Příspěvky: 29
Registrován: Ne Ún 18, 2007 11:59

Příspěvekod LídaK » Po Lis 19, 2007 14:18

všude, kde se pletivo dotýká lamina (dveře, jedna stěna), mi okousaly tu dřevotřísku :roll: Tak snad to nevadí.
Jak máte udělané zavírání, aby sedělo napevno? Naše s tím mlátily tak vytrvale, že dvířka už mají vůli, takže se při tom lomcování třese celá klec. :lol:
Chtěla bych se u nové klece takových chyb vyvarovat, ale zdá se mi, že by to chtělo spíš prosklený výběh s odvětráváním :lol: :lol:
I kdybych část chtěla zasklít, nevím, jak udělat ten rám, aby ho nezačala zase okousávat a nedostala se až k okraji skla?

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Po Lis 19, 2007 14:30

Obrázek
Pletivo je přichyceno zevnitř takže se ke hryzání nedostanou (je to vidět vpravo). Dvířka drží klasické panty jako na kuchyňské lince, je pravda že s nima dokáže Miška lomcovat, ale to už musí být fakt vytočená :twisted: . Zamykání nemám žádné, dveře drží jenom síla pantů, zatím nepřišli na to že by stačilo pořádně zatlačit :lol: .

Avatar uživatele
lwici
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1462
Registrován: So Črc 29, 2006 16:45
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lwici » Po Lis 19, 2007 15:00

To že se skříň rozpadla bude spíš špatně provedenou prací a nekvalitním materiálem. Doporučuji laminovanou dřevotřísku a nechat spojit kolíky a klihem. Montáž pomocí šroubů je velmi nestabilní a skříň se velmi rychle opotřebuje. Souhlasím se Styrem, laminovaná dřevotříska se dá omývat vodou i savem, čistí se velmi dobře (řekla bych že lépe než klasická klec), a bobečky lítají jen jednim směrem. Pletivo na dvířka se musí přichytit buď hliníkovými profily, nebo tak, jak to má styro.

Tyto skříně mám 3 a jsem s nimi naprosto spokojená.

Avatar uživatele
LídaK
Nový uživatel
Příspěvky: 29
Registrován: Ne Ún 18, 2007 11:59

Příspěvekod LídaK » Po Lis 19, 2007 15:18

Styro, to si děláš legraci s tím zavíráním ne? :lol: :lol: Mám dvířka na petlici, ty fakt ne? :shock:

klec mám tuhle, nevím, jestli sem půjde dát odkaz
http://fotogalerie.cincila.com/displayi ... at=0&pos=0

Je na zakázku z činčilího obchodu a bohužel opravdu nebyla moc dobře udělaná. Menší dvířka už nejdou otevírat.
Jo, to pletivo máme úplně stejně. Mezi těmi dráty jsou jamky, jak tam prostrčí zuby a hlodá :roll: Asi mám demoliční četu a vy andílky :D

Avatar uživatele
lwici
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1462
Registrován: So Črc 29, 2006 16:45
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod lwici » Po Lis 19, 2007 15:37

Já taky nemám zámky. Vše drží jen silou pantů.

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Po Lis 19, 2007 15:47

Myslím že jsi myslela tuto :wink: : (jinak je hezká =D> )
Obrázek
Já jsem právě zarovno spodního okraje dvířek dal vodorovní drát pletiva, takže ho chrání. A na vnější hranu nedosáhnou v žádném případě 8) .
Dvířka fakt nejsou ničím jištěna, mám tam malou umělohmotnou petlici ale nepoužívám ji. Ono kdyby je chtěla činča odtlačit, tak se nemá o co zapřít, prostě by místo tlačení dvířek sama ujížděla dozadu. Maximálně se k nim posadí, zakousne do pletiva a lomcuje :twisted: . Ale to jenom když má zaražený vycházky :lol: .

Avatar uživatele
LídaK
Nový uživatel
Příspěvky: 29
Registrován: Ne Ún 18, 2007 11:59

Příspěvekod LídaK » Po Lis 19, 2007 16:19

tak to já mám zřejmě smůlu v tom, že u mě se zapřít může :D
http://rodina.cz/scripts/album/photo.AS ... _kid=17396

To je ještě z doby, kdy v kleci byla dělicí přepážka, ale hlavní dvířka jsou podobně zapuštěná.

A tu okousanou klec vám nafotím :lol:

Jesse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1202
Registrován: Stř Ún 20, 2008 14:36

Příspěvekod Jesse » Ne Črv 22, 2008 21:36

LídaK napsal:tak to já mám zřejmě smůlu v tom, že u mě se zapřít může :D
http://rodina.cz/scripts/album/photo.AS ... _kid=17396

To je ještě z doby, kdy v kleci byla dělicí přepážka, ale hlavní dvířka jsou podobně zapuštěná.

A tu okousanou klec vám nafotím :lol:

To je dobrýý :lol: :lol:

Jitka Řeháková
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 738
Registrován: Po Ún 25, 2008 13:46
Místo/Bydliště: Špindlerův Mlýn, Bedřichov 36, 543 51

klece

Příspěvekod Jitka Řeháková » Po Črv 23, 2008 8:53

chválím šikuly, možná, že někoho přemluvím z rodiny, aby mi udělal skříň. Já sice pro Žiliho mám docela velkou pozinkovanou klec, ale púřestěhovali jsme se, a tak prolézačky mám extra a denně je na tu běhací hoďku přinášim a pak zase uklízím do společné chodby v bytovce a nevím, kdy se někdo ozve proti, jak vímel spolupbydlící dokáží být pěkní protivové. Větší skříň by mi řešila to jeho proskákání, písek aj., samozřejmě, že by se dostal i volně ven, ale to pak stačí pár tunýlků z jekoru / jegoru - koberce/ krabice, ve které má normálně seno a druhá, co má zase granule a jiné dobroty. No klece JENOM POZINKOVANÉ ne barvené. Měla jsem Berušku, která lneokusovala, protože neměla čím. Žoli začal okusovat a měl hrozný průjem, než jsem si stačila uvědomit z čeho :roll:, barevná šla hned pryč. Mám tedy tři, jednu větší pozinkovanou, jednu menší pozinkovanou - to byl mimčo- a jednu pro činču nepoužitelnou. Ó já se mám.Kdyby měl někdo zájem, klidně tu menčí pozinkovanou za 500,-- prodám a barevnou - třeba pro morče, nebo nevím za 300,--. 728 171 849, klece mám v Harrachově v Krk.

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”