kockolit

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

d.o.r.i

kockolit

Příspěvekod d.o.r.i » Čt Srp 24, 2006 12:14

Teď sem četla na cincila-obchod.cz, ze kockolit jako podestylka neni vhodny pro cincily. Jen terarni smes z bukoveho dreva nebo kukuricna drt. Muzu se zeptat proc? ja pouzivam takove drevene valecky...

Disable adblock

Avatar uživatele
Veronika
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 497
Registrován: Út Pro 07, 2004 13:17
Místo/Bydliště: Psáry
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Veronika » Čt Srp 24, 2006 13:12

Činča by kočkolit mohla jíst a tak si ucpat střeva a některé jsou napuštěné i nějakou vůní. Já tedy používám hobliny a je spokojenost na obou stranách. Ty dřevěné válečky jsou v pohodě.

d.o.r.i

Příspěvekod d.o.r.i » Čt Srp 24, 2006 13:14

jo díky... já sem totiz premyslela jak vubec kockolit vypada :oops: ... u tech mych drevenych valecku je sice napsane univerzalni podelstylka z mekkeho dreva ale je na nem obrazek kocky.... :) tak me to trochu zmatlo

Avatar uživatele
Veronika
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 497
Registrován: Út Pro 07, 2004 13:17
Místo/Bydliště: Psáry
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Veronika » Čt Srp 24, 2006 13:16


Disable adblock

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Čt Srp 24, 2006 13:59

Já kočkolit (nebo něco takového) používám do čůracího rohu. Navrch ale dávám kukuřiční drť, protože v kočkolitu se mi chtěli koupat. Ale že by to žrali jsem si nevšiml. Možná ale závisí od značky.

d.o.r.i

Příspěvekod d.o.r.i » Čt Srp 24, 2006 14:14

styro napsal:Já kočkolit (nebo něco takového) používám do čůracího rohu. Navrch ale dávám kukuřiční drť, protože v kočkolitu se mi chtěli koupat. Ale že by to žrali jsem si nevšiml. Možná ale závisí od značky.


jo, čůrací roh... ten bohužel moje činčilka nemá... asi nechce mít. čůrá všude dole... :) i když sem ji jeden vystlala hoblinama

Avatar uživatele
STYRO
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2636
Registrován: Čt Bře 16, 2006 23:26
Místo/Bydliště: Trnava, SR

Příspěvekod STYRO » Čt Srp 24, 2006 14:20

d.o.r.i napsal:jo, čůrací roh... ten bohužel moje činčilka nemá... asi nechce mít. čůrá všude dole... :) i když sem ji jeden vystlala hoblinama

Netvrdím, že mám 100% úspěšnost, odhadl bych to tak na 88,35% :roll:. Ale laminovaná deska to zatím přežívá bez následků 8).

akrubek

:o)

Příspěvekod akrubek » Pá Zář 22, 2006 22:22

My používáme takové ty granule z lisovaného dřeva, co se rozdanou ,když se pročůrají, je to skvělé, antialergické, hygienické, nesmrdí, paráda, vřele doporučuju...

Ála

Příspěvekod Ála » So Zář 23, 2006 12:34

Souhlasím, ty válečky jsou bezva!

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”