Bojí se

Je vaše činčila nemocná? Hledáte správného veterináře?

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Martinka
Nový uživatel
Příspěvky: 11
Registrován: Po Kvě 20, 2013 14:47

Bojí se

Příspěvekod Martinka » Ne Črv 09, 2013 11:30

předem se omlouvám, jestli to tu už někde bylo, ale já nic podobného nenašla.. :(
Mám 2 měsíční činčilku, u mě je dva týdny, je zvědavá, všechno musí vždy prozkoumat, ale připadá mi, že se mě strašně bojí.. pamlsek z ruky si vezme, ale jakmile ví, že jí chci chytit, tak nemám šanci, a když už se mi to podaří, tak s sebou strašně škube.. když běhá, tak mi vyleze klidně i na hlavu, ale jakmile vidí moje ruce, tak je v ten moment pryč.. i když se přiblížím ke kleci, tak hned běží do domečku a jen vykukuje.. je možné že si za ty dva týdny na mě ještě nezvykla když jsem s ní každý den.? má všechno, co potřebuje, ruce mi očichá, kouše mi do nehtů ( to má mimochodem strašně ráda .. :D ), ale chytit ji, to je nadlidský výkon. pohladit se nechá jen v domečku, protože odtamtud neumí vylézt když tam mám ruku.. bojím se že jí něco udělám když jí chytnu, ale do klece jí nějak musím dát.. pouštím jí jinde než má klec, a do klece sama stejně ještě nikdy nevlezla.. prosím o radu jak jí přimět k tomu, aby se mě tolik nebála.. děkuju :)

Disable adblock

Martinka
Nový uživatel
Příspěvky: 11
Registrován: Po Kvě 20, 2013 14:47

Re: Bojí se

Příspěvekod Martinka » Ne Črv 09, 2013 11:37

omylem jsem to vložila do jiného fóra, nevím jak se mi to povedlo tak se omlouvám.. :?


Vrátit se na “Nemoci a potíže”