UŽ JSEM BYLA S NÍM NA KLINICE

Je vaše činčila nemocná? Hledáte správného veterináře?

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Host

UŽ JSEM BYLA S NÍM NA KLINICE

Příspěvekod Host » So Ún 03, 2007 8:56

Dobrý den, děkuji předem vám všem za radu. Jelikož jsem z Chebu, tak jsemjela do Mariánskách Lázní na kliniku s činčilákem. Tam mu zoubky zbrousili a ta bulka nad enisem to byl hnis!!!! Tak veterinář mu hnis vytáhl injekční stříkačkou. Dal mu narkozu a když jsem si ho přivezla domů tak se měl probudit do 2 hodin, mě se probudil až po 20 hodině. Přivezla jsem si ho v 18 hod. Ale ted mám zas epro změnu jiný problém, jde o to že můj brouček má neustále křeče!!! A já nevím co s ním mám dělat nevím jestli to je po narkoze a nebo jestli je to něco jinýho. Prosím napište mi co nejdříve dekuji!!! :cry:

Disable adblock

Avatar uživatele
žanda
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 2137
Registrován: Út Říj 24, 2006 12:45
Místo/Bydliště: Turnov, Sušice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod žanda » So Ún 03, 2007 10:20

Zkušenosti s křečema nemám, ale vim, že se doporučuje vápníkový kámen. Zkus zavolat na tu veterinu do Chebu, třeba ti poradí. Doufám, že ti sem napíše co nejdřív někdo v tomhle zkušený. Držíme malečky a pacičky.

Avatar uživatele
silva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1353
Registrován: Čt Srp 31, 2006 22:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod silva » So Ún 03, 2007 13:01

Petko. zaráží mě jedna věc: Jakto, že se měl Tvůj činčilák probudit až doma a až po několika hodinách?! :evil: To snad nemyslel pan doktor vážně! Dostali jste léky na tu zhnisanou infekci? Škoda, žes neřekla, že si počkáš, až se probere. Lucce zbrousili zuby v narkóze ve středu odpoledne (taky dělali RTG) a pan doktor mě vysloveně řekl, že si ji ve středu odpoledne nemohu odnést, protože bude přispaná a bylo by to pro ni nebezpečné zvlášť v tomto počasí. Činčily mám 7 let a narkózou prošly několikrát, a vždycky jsem si domů odnášela probuzené zvířátko. Jenom jednou byla Lucka po narkóze trochu mimo a padala z poliček, protože neudržela rovnováhu. Tak jsem ji nechala jeden den v kleci bez pater samotnou, aby se prospala a bylo to OK. KOntakty na Brno jsem Ti poslala v SZ, dej vědět, jak jste na tom. Udržuj činčiláčka v teple a v klidu.

Disable adblock


Vrátit se na “Nemoci a potíže”