Madlencin novy domo

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Chuckova Veverka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 296
Registrován: Pá Kvě 11, 2007 22:40
Místo/Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Madlencin novy domo

Příspěvekod Chuckova Veverka » Čt Ún 26, 2009 14:01

Ahoj. Tak jak vsichni vite, tak jsem pred 14 dny adoptovala 2,5 letou Madlenku. Nemusim tady snad psat proc ji Kiwi musela dat pryc. Jeji pripad urcite vsichni znate.
Za 1. tyden u me Madlenka trosku pohubla, ale to bylo nejspis ze stresu. Musela si zvyknout na novou klec, novy sousedy a hlavne na novou panicku. Sice jedla, ale asi to bylo malo. Proto jsem ji kazdy druhy den nasypala trosku vlocek. Ty ji strasne chutnali, ale musela jsem davat pozor, aby jedla i granule a seno.
Tento tyden se konecne dala dohromady. Uz krasne ji granule i seno. Vcera jsem ji vazila, ma 430g. A to jsem ji davala vlocky naposledy minuly tyden nekdy v patek, takze aby jste si nemysleli, ze pribrala diky vlockam.
Je jeste placha, ale jakmile ji zacnu drbat pod krkem nebo za ouskem, tak uplne zapomina, ze ma utikat. Je to takovej prchlivej mazel.
Jinak Kiwi rikala, ze mineralni blok nemusi. Tak si predtavte, ze mi pritel koupil mineralni blok. Vypada jak mydlo. Tak Madlenka uz u neho ma okousany vsechny kraje. A u osmaku mam takovej kulatej s dirou uvnitr. Tak kdyz je Madla pustena, tak si vyleze na klec osmaku (oni ten blok maji nahore v rohu) a okusuje ho z venku. (To stejny delal Cip)
Jinak se uz do zrcadla divat nechodi. A osmaky uz taky zlobi jenom obcas.
Sranda je, ze je vecer tak vizenu Madlu ven a za chvilku se kouknu a Madla sedi u misky a budto ji granule nebo kostuje seno.
Jinak jsem mela seno dany v kouli, ale neosvedcilo se to. Vite co delala? Ona si to seno vytahovala zubama. Nevim jestli se ho stitila, ze ho nechtela vzit do pacek. No a jak ho tahala, tak mlatila koulou o pletivo.
Jinak v noci spim dobre. Obcas si kousne do haluze, ale jakmile usnu tak o nicem nevim. Asi uz jsu zvykla.
Akorat me dneska pekne nastvala. Normalne celou dobu chodi curat do hoblin a dneska koukam. Na jednom patyrku kaluz. Teda uz zaschla. Tak jsem si pochvalovala, jak je sikovna. Nejspis nestihla dobehnout dolu. :D :D
Jinak je to zlaticko.

Disable adblock

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Čt Ún 26, 2009 14:05

veverko, napiš to prosim do svého tematu a nezakládej zbytečně nový ;-)

http://www.diskuze.cincila.com/viewtopi ... 9&start=25
http://www.diskuze.cincila.com/viewtopic.php?t=6905


Vrátit se na “Archiv”