jak na to nastavení uživatele?

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Zolty

jak na to nastavení uživatele?

Příspěvekod Zolty » Pá Zář 09, 2005 17:01

Ahoj, před dvouma dnama jsem si koupila činčilího rošťáka a hnedka jsem se sem zaregistrovala, abych se mohla zúčastnovat diskuze o těchto zvířátkách... vše proběhlo bez problému, ale nevim kde si mám vložit fotku do "portrétu"... zmenšila jsem si jí ve vašem programu, ale nevim kde jí mám vkládat.. díky za odpověď--- :)

tak už jsem na to přišla :D

Disable adblock

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » Pá Zář 09, 2005 17:26

já měla stejný problém před 5-ti dny!!!! :lol:
a to když jsem si kopila arturka!!!! :lol:
a jak se tvůj prcek jmenuje???
nebo to není prcek a je už velkej???????? :lol:

Zolty

Příspěvekod Zolty » Pá Zář 09, 2005 17:35

ahoj, mám ho od včera a je 2 měsíce starej... jmenuje se Saša.. teda původní pani majitelka ho měla za Helmuta, protože měl velkou hlavičku jako malej a ted je krásnej.. ( je to ten frajer na fotce )... teď je zrovna pod postelí, je skvělej, můžu ho nechat pobíhat a on na sebe nechá sáhnout, nekdy si pro pohlazení příde, prostě mě tyto zvířátka dostala... rozhodla jsem se je chovat.. pořídim ještě větší klec a pokusim se o to :D ... jakej je Arturek?... :)

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » Pá Zář 09, 2005 17:45

Arturek je ten na fotce(můj miláček) :lol: !!!!!
A taky jsou mu dva měsíce!!!! :lol:
Arturek nebyl zrovna moc ochočenej když jsem si ho brala, :cry:
ale dost mě překvapilo, že mi že první den spal ve svetru! :lol: :lol:
jinak mi vůbec nechodil na ruku, jenže z ruky papat, to jooooo! :lol:
myslím, že nejdůležitější je 1 týden!!
když si na sebe zvykáte atd...
asi jsem ho neměla hned pouštět na výběh, protože nebyl na ruky zvyklý, a tak jsem ho musela chytat :cry: :cry:
Teď už jse to však zpravilo :lol: když jsi lehnu na postel a on je puštěnej, tak za mnou přijde, a někdy se přijde i pomazlit :lol: (ale to moc nedělá :cry: , prozatím :lol: )
a stejně je to můj MILÁČEK!!!!! :lol: :lol: :lol:

Disable adblock

Zolty

Příspěvekod Zolty » Pá Zář 09, 2005 17:55

no, to Saša taky ochočenej neni... ale nebojí se mě a to beru taky jako úspěch.. v ruce se mu moc nelíbí, ale pohladit se nechá.. nebere si ale ode mě z ruky žádný jídlo... je to možná tim, že si ještě nezvykl na tu svou klec a je v ní nervózní.. včera jsem ho přinesla a byl v teráriu a dneska jsem přinesla klec, tak zase změna, teď si už bude zvykat.. když jsem přišla odpoledne domů, tak spal v domečku.. furt je pod postelí a nechce se mu vůbec ven.. jdu ho lovit.. drž mi palce :lol: :lol: :lol:

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » Pá Zář 09, 2005 18:01

tak hodně štěstí!!!!!!!!!!!! :lol:

Zolty

Příspěvekod Zolty » Pá Zář 09, 2005 18:02

no, bude to zajímavý... hezky si mě vychutnává :lol: :lol: :lol:

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » Pá Zář 09, 2005 18:09

já mám v pokoji křeslo, staré a velké, Arturek pod to křeslo zaleze, a nechce vylézt!!!!! :lol:
já to křeslo potom musím nadzvedávat!!!!, :twisted: to je vždycky fuška, :lol:
jenže já mám zlomenou nohu!!!!!!!! :cry: :twisted: :lol:

Zolty

Příspěvekod Zolty » Pá Zář 09, 2005 18:13

tak to mě mrzí.. to Saša zalezl pod postel,kde je škvýra okolo 6 cm.. pod tou postelí je místa víc, ale takovej ten okraj... sakra.. nevejde se mi tam ruka ani po loket..je teda docela těžký ho odtamtud vytáhnout.. :lol: :lol: .. to děláš dobře s tim křeslem, ale myslim že tu moji postel bych nenedzvedla... :roll: ..

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » Pá Zář 09, 2005 18:16

tak to je smůla :cry:
já mám takovou postel s otvíráním vevnitř, takže pod ní nevleze, jedině do ní(já to ale neotvírám) :lol: :lol: :lol:
přeji ti štěstí při lovu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zolty

Příspěvekod Zolty » Pá Zář 09, 2005 18:18

uffff, mám to.. už mě začínala bolet hlava, jak jsem ji měla skloněnou a ruka jak jsem ji měla zařízlou do toho okraje a tak jsem vzala koště a jemně ho vedla před tou násadou ke kraji.. takže už je v kleci... sláva..

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » Pá Zář 09, 2005 18:24

tě mumusím pochválit!!!!!! :lol: :lol: :lol:
to s tím koštětem by mě asi nenapadlo!!!!! :lol:
proč jses vlastně rozhodla pro činčilu, a né jiné zvíře?????? :?:

Zolty

Příspěvekod Zolty » Pá Zář 09, 2005 18:30

já jsem ji chtěla jako malá, ale měli jsme vždycky "jen" morčata... morčata když se povede dobrej kus tak jsou taky skvělý.. a ted jsem se pro ni rozhodla proto, protože mám školu vedle zverimexu a tam maj činčilu a já se na ni každej den chodila koukat, protože se mi moc líbila.. jenže jsem si řikala, že na ni nikdy nenaštřim ( tam stojí 1100kč ) a tak jsem koukala na netu a najednou jsem viděla inzeráty, kde běžně byly za 300 - 500kč... tak jsem na jeden zavolala a mám jí tady a už si nedovedu představit lepšího hlodavce .. ( i když bratr má křečka, kterej je úplnej miláček, ale nejsou všichni křečci takoví )... proč ty jsi si přinesla Artura?.. máš s nimi více zkušeností ??

jo a ještě se zeptám.. lidi tady mluví o plyšácích... jakej záměr je dát činčilce plyšáka a jakýho?

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » Pá Zář 09, 2005 18:46

přes prázdniny jsem se prostě rozhodla, že si pořídím nějakého "hlodavce"
a tak jsem šla hledat na internet toho "nejvhodnějšího" a nějak(omylem)
se mi tam naklikla fotka činčilky(takové maličké) :lol: a já si hned řekla, že to zvířátko musím mít, a potom jsem každý den visela na internetu, psala si o nich různé poznámečky, a tak všechno!!! :lol:
Pak jsem s tímhle "plánem" začala seznamovat rodiče, ty se mnou zprva vůbec nesouhlasili, a mysleli si, že si vymýšlím!!!!! :twisted:
ale já jsem s nimi potom večer sedla u ohně, a všechno jsme si vyvětlili!!!! Skončilo to tak, že jsme s mamkou narychlo kupovaly klec, napáječku, seno, domeček a všechny daší základní věci, protože Arturek už byl "domluvenej" :lol: (u jednoho chovatele kousek od brna) a tak ho mám jsem šťatná a neviměnila bych ho za nic na světě!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Samozdřejmě, že jsem si ho přála asi tak v 5-ti až 6-ti letech, ale to jsem byla ještě "prcek", takže z toho nic nebylo :cry: :cry:
ale teď ho mám, tak je to super!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » Pá Zář 09, 2005 18:47

jak jsi říkala tu cenu té činči ve zverimexu, to byla normální standard?????

Host

Příspěvekod Host » Pá Zář 09, 2005 19:02

khelis napsal:jak jsi říkala tu cenu té činči ve zverimexu, to byla normální standard?????

jojo... hrozný.. dospělá... víš o těch plyšácích?... jestli jsi přehlídla mou otázku tak se prosim vrať k mýmu psaní a jestli víš odpověz prosííím.. moc by mě to zajímalo...

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » Pá Zář 09, 2005 19:09

když máš jedinou činču v kleci, tak se jí dává plyšák, aby si měla s kým "povídat", hrát si, aby se k němu tulila, no prostě a by jí nebylo smutno během dne, a aby se cítila dobře!!!!! :lol:
můj Arturek tam plyšáčka má, a musím říct že se k němu každý den tulí a snaží se ho dostat do domečku, a když ho při tom pozoruješ, sranda!!!!! :lol: :lol: ale je to vážně užitečná věcička!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
DOPORUČUJU!!!!!!

Host

Příspěvekod Host » Pá Zář 09, 2005 19:11

hmmm, to zní zajímavě.. jdu hledat nákýho vyhovujícího... díky

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » Pá Zář 09, 2005 19:16

nemáš zač, je to vážně šikovná věcička, jestli tam bude nejaký v barvě činčilky, tak ho hned vem, ale to není podmínka!!!!!!!! :lol: :lol:

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Janča » Pá Zář 09, 2005 19:18

plyšáček může sloužit činčilce, která je v kleci sama, jako kamarád - rádi se ve spaní tulej a tak, takže když tam nemá jinou činču tak si hodně činčilek zamiluje právě nějakýho plyšáčka. ty moje ho nikdy nechtěli - nikdy jsem totiž neměla v kleci žádnou činču samotnou :). Ale přijde mi to jako moc dobrej nápad.

Zolty

Příspěvekod Zolty » Pá Zář 09, 2005 19:21

no ale to se chci zeptat... jakej má mít tvar?... jako takovej jako činčilí postoj?.. nebo je to fakt jedno?

Avatar uživatele
Iva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1050
Registrován: So Říj 02, 2004 16:31
Místo/Bydliště: Kladno

Příspěvekod Iva » Pá Zář 09, 2005 19:34

Lumpík měl šedou myšku, ale měla tvar spíš jako hruštička nebo jako strašně tlustá činčilka :lol: Tu zbožňoval.

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » Pá Zář 09, 2005 19:35

tak to je vážně úplně jedno, venku mi vyje pes, já tam musím!!!!!!

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » Pá Zář 09, 2005 19:37

já mám tvar spíše taková tlustá sedící činčila :lol: :lol: :lol:

Host

Příspěvekod Host » Pá Zář 09, 2005 19:38

fakt díky všem moc.. musim jít.. mějte se hezky a zase někdy u diskuze.. ahoj..Saša taky zdraví :lol: :lol: :lol:

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”