Pomoc,jak je mam skamaradit???

Vše co se týká březosti a odchovu miminek

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Lenkulos

Příspěvekod Lenkulos » Čt Říj 19, 2006 12:38

No tak az dnes prijdu domu tak to vyskousim... Ty jooo mam z toho strach... Ale musej se skamaradit na dalsi tak velkou klec doma bohuzel uz nemam prostor... :roll:

Disable adblock

Lenkulos

Příspěvekod Lenkulos » Čt Říj 19, 2006 20:46

Ach jo tak stale nenachazim odvahu je tam mrsknout spolecne do te prepravky... Ted jsem mela Natalku pustenou a Malicka mi usnula v naruci,mile kdyz si ji k sobe pritisknu,hnedle spinka...:o) Myslite ze je hloupy napad zkusit to nejdrive s tou rozpulenou kleci,je dost velika takze by meli prostoru obe dve a nebylo by to tak drasticky... :cry: :cry:

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » Pá Říj 20, 2006 7:00

Lenkulos napsal:Ach jo tak stale nenachazim odvahu je tam mrsknout spolecne do te prepravky... Ted jsem mela Natalku pustenou a Malicka mi usnula v naruci,mile kdyz si ji k sobe pritisknu,hnedle spinka...:o) Myslite ze je hloupy napad zkusit to nejdrive s tou rozpulenou kleci,je dost velika takze by meli prostoru obe dve a nebylo by to tak drasticky... :cry: :cry:

to není hloupý nápad taky jsem to tak dělala

Lenkulos

Příspěvekod Lenkulos » Pá Říj 20, 2006 9:40

Uffff tak alespon v tom nejsem sama..:o( Pak je do te prepravky zkusim dat ale ted nemuzu...:o) Diky vsem..:o)

Disable adblock

Avatar uživatele
Vlasticka
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1266
Registrován: Út Lis 22, 2005 11:42
Místo/Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Vlasticka » Pá Říj 20, 2006 9:46

Lenkulos napsal:Ach jo tak stale nenachazim odvahu je tam mrsknout spolecne do te prepravky... Ted jsem mela Natalku pustenou a Malicka mi usnula v naruci,mile kdyz si ji k sobe pritisknu,hnedle spinka...:o) Myslite ze je hloupy napad zkusit to nejdrive s tou rozpulenou kleci,je dost velika takze by meli prostoru obe dve a nebylo by to tak drasticky... :cry: :cry:


Neni to hloupe, pokud ti to vyhovuje vic tak klidne, ale je to pomalejsi. Ja jsem rada ze jsem to tak udelala protoze pres mrize by se mi nezkamaradili snad nikdy...

Lenkulos

Příspěvekod Lenkulos » Pá Říj 20, 2006 17:20

Ty jo tak jsem to zkusil a Natalka tu nalou male zakousla a mohla jsem bouchat jak chtela,musela jsem je odtrhnout. A ted kdyz ji vidi tak cvaka zubama.... -ach jooo :cry: :cry: :cry:

Avatar uživatele
Radka.o
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 750
Registrován: Čt Kvě 11, 2006 12:26
Místo/Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Radka.o » Pá Říj 20, 2006 18:17

Lenkulos napsal:Ty jo tak jsem to zkusil a Natalka tu nalou male zakousla a mohla jsem bouchat jak chtela,musela jsem je odtrhnout. A ted kdyz ji vidi tak cvaka zubama.... -ach jooo :cry: :cry: :cry:

Můj Mišák tak cvaká zubama většinou když Maju "bolí hlava" :oops:

Lenkulos

Příspěvekod Lenkulos » Pá Říj 20, 2006 18:24

Ach jo jsem zufala kdyz se neskamaradej budu ji muset dat pryc...

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » Pá Říj 20, 2006 18:59

Lenkulos napsal:Ach jo jsem zufala kdyz se neskamaradej budu ji muset dat pryc...

to se někdy stává, ale ja myslím, že to bude v poho :wink:
skamarádí je, zkus tu malou klec, je to rychly a učinný

Lenkulos

Příspěvekod Lenkulos » Pá Říj 20, 2006 19:02

To jsem prave udelala a nic... Ach jo nechci ji dat pryc je to takovy malinkaty Zlatico... :cry: :cry:

Avatar uživatele
khelis
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 526
Registrován: Čt Zář 01, 2005 14:31
Místo/Bydliště: olomouc

Příspěvekod khelis » Pá Říj 20, 2006 19:38

Lenkulos napsal:To jsem prave udelala a nic... Ach jo nechci ji dat pryc je to takovy malinkaty Zlatico... :cry: :cry:

neboj, chvilku to potrvá

Disable adblock


Vrátit se na “Březost a odchov mladých”