Cůrají činčily na koberec?

Diskuze o bydlení, venčení a klecích.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Myš
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 31
Registrován: Čt Říj 04, 2007 15:26

Příspěvekod Myš » Po Bře 10, 2008 19:34

žanda napsal:Zkus místo kočkolitu dát piliny. Popřípadě dej kočkolit na dno a na vrch piliny. Jakmile je něco jako písek, tak se v tom popelí. Mě jednou činčilka vlezla do popela z kamen a vykoupala se - z bílé činčily byla šedivá. :lol:


no já už tam právě ten kočkooit nemám,dala sem jim tam t dřevěný špalíčky co maj jako podestýlku,a doto i to so bylo načůraný okolo,tak snad se na to naučej no,a místo písku jim můžu dávat kočkolit a místo kočkolitu budou čůrad snad do těch špalíčků :shock:

Disable adblock

boba
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 63
Registrován: So Pro 29, 2007 17:41
Místo/Bydliště: Rajec, SR

Příspěvekod boba » Čt Bře 13, 2008 21:12

ahoj ja som davala zo zaciatku piliny ale z toho sa mi dost prasilo ked skakali v klietke tak som zacala davat take tie podlozky pod chorych (alebo inak aj pod babenka ked sa prebaluju) ked som im to dala na celu polochu tak curali vsade, ale teraz im to davam len do rohu tak 20x30 cm a prilepim im to lepiacou páskou. zo zaciatku tu vatu ohrizali a trhali ale teraz je to uz dobre. prisla som na to ze ked nemaju daco na okus to hryzu len vtedy. a curaju len na to. Bobky zametam.

neposedna
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 42
Registrován: Čt Bře 18, 2010 20:20

ocikal mi stenu

Příspěvekod neposedna » Út Dub 13, 2010 19:37

poradte moja cincilka mi ocikala stenu je to normalne?
vyliezla na vrch klietky a odtial mi ocikala stenu

petuskad
Nový uživatel
Příspěvky: 25
Registrován: Stř Pro 23, 2009 10:21

Příspěvekod petuskad » Út Dub 13, 2010 20:48

aj moja uz ocikala stenu, aj koberec ked som ju vencila, tak ten teraz davam vzdy prec, a potom sa vycikala este aj na rohozku od topanok. Ked som ju vencila u mna v izbe tak aj na perinu pustila. A v klietke cika na piliny, ale nie len na jedno miesto. Ked jej davate ten zachod to akoze date podstielku iba do misky a inde nedate ??? alebo ako

Disable adblock

Avatar uživatele
LUCIA
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1517
Registrován: Út Srp 15, 2006 13:16
Místo/Bydliště: Bratislava, SR
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod LUCIA » Út Dub 13, 2010 20:53

Dost ludi dava podstielku len do rohu klietky.

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Stř Dub 14, 2010 10:00

U nás to dělali činčilky ze začátku.Když byli malé a nebyli zvyklé na výběh a větší klec.Čůrali nám i venku při běhání a na poličky.Časem se to odnaučili a už chodí většinou jen v kleci do podestýlky

Avatar uživatele
Kitty1a1
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 88
Registrován: Čt Led 20, 2011 20:45
Místo/Bydliště: Náchodsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Kitty1a1 » Ne Led 23, 2011 14:52

Pozor na to aby ten kočkolit nejedla, četla jsem tu někde, že to některé činči dělají.

backie
Nový uživatel
Příspěvky: 11
Registrován: Čt Led 20, 2011 21:51

Příspěvekod backie » Po Led 24, 2011 10:39

Nase cincilka v kleci cura skoro vsude na podestylku z pilin, na policce sem nasla zatim flek snad jen jednou.. A venku kdyz beha tak to nikdy, kdyz se ji chce, tak zabehne do klece, vykona potrebu a jde zase behat..
Do pisku na koupani curala snad jen jednou uplne na zacatku, nez pochopila co to je a k cemu je to dobre..

Disable adblock


Vrátit se na “Bydlení”