Názor

Zamknutá témata a zbytečné hádky.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Bobanecek
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 281
Registrován: Stř Led 16, 2008 21:32
Místo/Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Názor

Příspěvekod Bobanecek » Po Ún 02, 2009 15:18

Zdravim lidicky minuly rok jsem si koupil od Romany Kaiserové dva samecky. Domluva byla takova ze zustanou jen jako mazlicci z duvodu ze zemrela samicka a mladatko dokrmovala sama s tim jsem souhlasil a mel to v planu. Po case mi starsi samecek zacal napadat mladsiho tak jsem je oddelil a pak jsem je zkousel dat k sobe, ale neslo to. Tak jsem nechtel aby byl kazdy zvast a kazdemu jsem dal samicku aby meli spolecnost. Vse bylo v poradku. Ted cekam od samicek mladatka a pani nebo slecna Kaiserova je po me chce na zpatek ze jsem nedodrzel domluvu i kdyz nastal ten problem. A nelibi se ji to a chce oba samecky ktere ted cekaj rodinku na zpet. Jsou spokojeni a maji kazdy svuj zivot a nic jim nechybi. P. Kaiserova mi pise emaily v tom smyslu ze jsem to nedodrzel a vse bude resit prez Ceskou policii pokud ji je nevrati na zpet. Jakej mate na toto nazor. Mam samecky vratit zpet ji a at mladatka vyrustaj bez rodicu i kdyz jsou spokojeni a stastni. Nebo je mam vrati zpet a mladatka budou vyrustat bez otcu a samecci se zase budou ucit na neco jineho porad se stehovat. Kdyz jsou spokojeni tak proc je trapit? dekuju za vas nazor

Disable adblock

Avatar uživatele
verýk
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 423
Registrován: Stř Črc 09, 2008 12:08
Místo/Bydliště: Jablonec nad Jizerou- okres Semily
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod verýk » Po Ún 02, 2009 16:28

A to máš nějak napsaný na papíře?? Jako smlouvu?? Jetli ne tak přece nemá důkaz, a bude to tvrzení proti tvrzení...já bych teda dělala vše proto abych je nemusela vrátit :lol: Jen můj názor...já tomu nerozumím :D :wink:

Avatar uživatele
Bobanecek
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 281
Registrován: Stř Led 16, 2008 21:32
Místo/Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bobanecek » Po Ún 02, 2009 16:30

Na papire to neni. Vsak jsem ji napsal email at mi ukaze kupni smlouvu kterou jsem ji podepsal a pak vse bude v poradku a vratim ji je. Smlouvu nema takze ma smulu.

Avatar uživatele
Plačková Kamila
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2350
Registrován: Pá Lis 02, 2007 12:21
Místo/Bydliště: Želetava, Bítovánky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Plačková Kamila » Po Ún 02, 2009 16:31

Ja být Romčou tak bych je asi chtěla taky z5 protože bych je dala na mazlíky z nějakého důvodu. Nezdá se mi že by se servali jen tak, podle mne museli citit samici. Myslim že bych se zachovala tak jako Romča

Disable adblock

Avatar uživatele
Bobanecek
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 281
Registrován: Stř Led 16, 2008 21:32
Místo/Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bobanecek » Po Ún 02, 2009 16:36

samice jsem mel ve vedlejsi mistnosti. Spole nebyly spolu behavali po mistnosti a pohoda s malym jsem si hraval a pak jsem ho vracel z pet do volierky

Avatar uživatele
Plačková Kamila
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2350
Registrován: Pá Lis 02, 2007 12:21
Místo/Bydliště: Želetava, Bítovánky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Plačková Kamila » Po Ún 02, 2009 16:41

Ja mam skusenost že se mi činčily cítí i do vedlejší místnosti taky sem mela kluky vedle a začli se mi honit pak sem prisla na to že samice ve vedlejěí místnosti jsou v říji.

Avatar uživatele
Bobanecek
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 281
Registrován: Stř Led 16, 2008 21:32
Místo/Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bobanecek » Po Ún 02, 2009 16:43

To je mozny ja ji slibil ze budou v jine mistnosti kde neni zadna cincila. A to jsem nevedel ze je mozne ze se uciti i do druhe mistnosti.Ted cekaj malinke a nechci a nebudu oddelovat samce. Samicky budou potreba vypomoc. Kdyby mela kupni smlouvu tak je vratim takhle ne.

Avatar uživatele
Plačková Kamila
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2350
Registrován: Pá Lis 02, 2007 12:21
Místo/Bydliště: Želetava, Bítovánky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Plačková Kamila » Po Ún 02, 2009 16:46

Ja si porad mislim že je to vuči Romči nefer je to na tvym svedomi ;) skuste se s Romčou nějak dohodnout

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Po Ún 02, 2009 16:57

Pokud je mi známo, tak Romča nabízela samečky za 1000 korun a to na mazlíčka, že chce aby zůstali spolu a nikdo je nerozdělil. Pokud opravdu se stalo to, že se samečci začali hašteřit, z jakého důvodu si ji nekontaktoval? Já osobně i když vím, co v této situaci dělat, tak kdyby nešlo nic jinýho dělat, než že je rozdělit, tak bych člověku, co mi dal samečky na mazlíčka, zavolala a poradila bych se s nim, jestli s tim souhlasí a co by ještě udělal on.
Samečci byli prodání někdy v listopadu, ted je leden a a když už si poznal, že jsou samičky v březí, tak si je musel oddělit hned.
Já osobně bych se zachovala stejně jako romča. Chtěla bych je zpět

Jesse
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1202
Registrován: Stř Ún 20, 2008 14:36

Příspěvekod Jesse » Po Ún 02, 2009 17:12

Pokud si Romaně slíbil , že půjdou na mazlíčka , ne k samici , je to od tebe podraz . Určitě bych je oddělil a zkusil to s nimi znova , né je takhle dát k samici a "udělat" si na nich miminka . Ja bych je chtěl taky zpatky , nedodržel jsi slib a to se prostě neděla . Miminka to bez otce zvladnou , určitě nebudou nešťastna .
Je na vas , jak se ke člověku , ktery vam proda činčily pod určitou podminkou , zachováte . Pokud uděláte to co bobaneček , je klidně možne , že vam už žadny jiny seriozni chovatel činčilku neprodá .

Avatar uživatele
katchenqua
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 623
Registrován: Út Lis 04, 2008 19:57
Místo/Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvekod katchenqua » Po Ún 02, 2009 17:25

Pokud sis Bobanečku naivně myslel, že když dáš samce k samičce, že budou mít JEN společnost, tak ses opravdu spletl...Musel si vědět, že se spářej pokud je nedáš od sebe, tak nechápu nač tu hraješ.
Jo, máš pravdu, nemá v ruce nic čím by Tě mohla napadnout,ale většinou se najde sebemenší a ona na tu policii může jít...
Mimochodem od tebe je to prohnané a tvoje jednání se mi ani trošku nelíbí a souhlasím s Romanou...
Pokud se jich domáhá zpátky, být tebou, a pokud máš v sobě trošku charakteru, vrátím je...

Avatar uživatele
Bobanecek
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 281
Registrován: Stř Led 16, 2008 21:32
Místo/Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bobanecek » Po Ún 02, 2009 18:29

Tak tohle tema prosim uzavrete po tel domluve jsme se dohodli. dekuju za nazory

Avatar uživatele
silva
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1353
Registrován: Čt Srp 31, 2006 22:14
Místo/Bydliště: Brno

Příspěvekod silva » Po Ún 02, 2009 19:14

Mohla bych se zeptat, jak jste se dohodli?
Děkuji, S.

Avatar uživatele
Bobanecek
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 281
Registrován: Stř Led 16, 2008 21:32
Místo/Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bobanecek » Po Ún 02, 2009 19:16

Ze zasemcci zustanou u me tak jak jsou. A domluva byla bezproblemova

Avatar uživatele
Plačková Kamila
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 2350
Registrován: Pá Lis 02, 2007 12:21
Místo/Bydliště: Želetava, Bítovánky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Plačková Kamila » Po Ún 02, 2009 19:29

Je dobře že jste se domluvili ;)

Avatar uživatele
Bobanecek
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 281
Registrován: Stř Led 16, 2008 21:32
Místo/Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Bobanecek » Po Ún 02, 2009 19:31

ale jak jsem psal delal jsem vse proto aby byly spolem ale neslo mi to.

Avatar uživatele
OkoTygra
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 548
Registrován: Čt Říj 04, 2007 20:51
Místo/Bydliště: Semily-Jičín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod OkoTygra » Po Ún 02, 2009 19:31

katchenqua napsal:Pokud sis Bobanečku naivně myslel, že když dáš samce k samičce, že budou mít JEN společnost, tak ses opravdu spletl...Musel si vědět, že se spářej pokud je nedáš od sebe, tak nechápu nač tu hraješ.
Jo, máš pravdu, nemá v ruce nic čím by Tě mohla napadnout,ale většinou se najde sebemenší a ona na tu policii může jít...
Mimochodem od tebe je to prohnané a tvoje jednání se mi ani trošku nelíbí a souhlasím s Romanou...
Pokud se jich domáhá zpátky, být tebou, a pokud máš v sobě trošku charakteru, vrátím je...
Na policii??? Nemám slov.. :wink:

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Po Ún 02, 2009 21:20

toto téma raději zamknu, aby se to nedostalo jinam. Romana sem určitě napíše, na čem se dohodli.

Disable adblock


Vrátit se na “Archiv”