PH*******

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

jsem fanda HP?

ano!
20
54%
ne
17
46%
 
Celkový počet hlasů: 37

Avatar uživatele
Denča Bártková
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 953
Registrován: Čt Říj 19, 2006 20:11
Místo/Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Denča Bártková » Út Črc 24, 2007 15:06

Monika napsal:Tak to mě taky nikdy nebralo a zásadně nebere a při vyslovení knížka či film HP obracím oči v sloup.....pro mě je to totálně infantilní :roll:


Mě to teda dětinské nepřipadá.. Obdivuji JR, že má takovou představivost.. Její knížky se mi dost dobře čtou (sem tam je tam slabší pasáž, ale většinou hltám odstavce a nemůžu se dočkat, až se dozvím, jak to dopadne)..
Naposledy upravil(a) Denča Bártková dne Út Črc 24, 2007 15:08, celkem upraveno 1 x.

Disable adblock

Avatar uživatele
Denča Bártková
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 953
Registrován: Čt Říj 19, 2006 20:11
Místo/Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Denča Bártková » Út Črc 24, 2007 15:08

Mišulka napsal:Harry Potter je přesně jedna z věcí, která lidi rozděluje - buď "super" nebo "blbost" :wink: :wink: ALE JÁ TO PROSTĚ ŽERU!!! HP knížky mi po dlouhé době naprosto upoutaly a nadchly (dostala jsem se k nim totiž naráz a tak jsem četla a četla...) :D :D :D

Na druhou stranu Pána prstenů nemusím, to mi nijak nezaujalo...


Přesně moje slova.. Kámoška je zase blázen do Pána prstenů (nebo spíš do Froda :lol: ).. a taky ji nechápu.. :lol:

Avatar uživatele
Mišulka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 794
Registrován: Stř Kvě 17, 2006 9:33
Místo/Bydliště: západočeský kraj - Rokycany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mišulka » Stř Črc 25, 2007 8:04

tak jsem to včera shlídla 8) A na knížky prostě nedám dopustit!!! Celkem povedené, ale strašně detailů tam prostě nenarvou a děsně mě štvalo, že celý obraz filmu byl jaksi rozostřený. Tak nevím, jestli je to takhle natočený, nebo to bylo naším kinem... Ale celkem fajn, i když Harry už není ten správnej naivka jako byl.... Zato Umbridgová se trefila naprosto do mé představy!!!! :D A Snape je naprosto dokonalej, ale trochu odulý herec - hihi

Zkrátka už aby přeložili sedmičku a až bude v kině další, stejně půjdu zas!!!! Rowlingová je prostě unikát (jen nevím, kam na to chodí - ta nemůže bejt normální...)

boruvka311
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1179
Registrován: Po Srp 07, 2006 13:04
Místo/Bydliště: Moravskoslezský kraj- Ostrava, F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod boruvka311 » Stř Črc 25, 2007 8:47

Taky jsem na tom byla v pondeli:-) a muzú taky rict ze na knizky to rozhodne nema, detaily chybi a taky aby si to zjednodusili tak nektere akce se dely uplne jinak nez jak to je v knizce..ale jinak zazitek super, nejvice se mi libila hudba :lol: a na zacatku u mozkomoru jsem mela strach o sestru kamaradky ktera sedela uplne v prednich radach sama a jeji jen 10 tak jsem nevedela jak to tam asi snasi...no ale mohly sme se i pobavit kdyby tam zaradili aspon nektery z tech povedenych figlu bratru weasleyovych, treba s tou bazinou, skoda no, ale verim ze pro ty co necetli knizku to muselo byt super aspon segra rikala ze to bylo bomba a to necetla ani 1.dil :D :wink: ..uz ted se tesim jak za nejakych 5 let budou v tv opakovat vsechny dily jako serial- kazdou sobotu jeden dil :lol:

Disable adblock

Iveta47
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 450
Registrován: Po Črv 25, 2007 20:08
Místo/Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Iveta47 » Stř Črc 25, 2007 10:34

to si viem prestavit :lol: všetci budu doma a budu pozerat pottera :wink:
a jasne že ja budem medzi nimi :P

Avatar uživatele
Mišulka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 794
Registrován: Stř Kvě 17, 2006 9:33
Místo/Bydliště: západočeský kraj - Rokycany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mišulka » Stř Črc 25, 2007 12:32

na zacatku u mozkomoru jsem mela strach o sestru kamaradky ktera sedela uplne v prednich radach sama a jeji jen 10 tak jsem nevedela jak to tam asi snasi...


taky mi celkem fascinovaly děti - to že bylo kino od půl 9 večer tam bylo celkem dost malých capartů, cca kolem 5 let... Nějak si nedokážu představit, co dělali při scénách typu mozkomorů, nebo závěrečné bitky na ministerstvu a boj Brumbála s Lordem Voldemortem??? Umocněný obrovským plátnem a hudbou, nevím.... Ale Harry je prostě fenomén, no :wink:

Avatar uživatele
Mišulka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 794
Registrován: Stř Kvě 17, 2006 9:33
Místo/Bydliště: západočeský kraj - Rokycany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mišulka » Stř Črc 25, 2007 15:13

tak už se mi dokonce podařilo i najít neoficiální překlad 7. dílu !!! Je to komplet prvních 13. kapitol. A oficiální český název by měl být HP a relikvie smrti. Vyjde zřejmě až kolem přelomu roku 2007/2008....

Burýska
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 614
Registrován: So Kvě 14, 2005 18:55

Příspěvekod Burýska » Stř Črc 25, 2007 15:26

8) kdo hledá najde :wink:

Iveta47
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 450
Registrován: Po Črv 25, 2007 20:08
Místo/Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Iveta47 » Stř Črc 25, 2007 15:31

snad tam tie deti neboli samy :shock:

Avatar uživatele
hani
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 400
Registrován: Po Kvě 08, 2006 15:31
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod hani » Stř Črc 25, 2007 20:09

Mišulka napsal:tak už se mi dokonce podařilo i najít neoficiální překlad 7. dílu !!! Je to komplet prvních 13. kapitol. A oficiální český název by měl být HP a relikvie smrti. Vyjde zřejmě až kolem přelomu roku 2007/2008....


Ja uz mam prectenych 14 kapitol (v cestine) :wink:

Avatar uživatele
Mišulka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 794
Registrován: Stř Kvě 17, 2006 9:33
Místo/Bydliště: západočeský kraj - Rokycany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mišulka » Čt Črc 26, 2007 7:28

no, já včera začala a mám přečtený 4 :lol: Můžeš mi kdyžtak písnout, kde to ztahuješ????? Zajímalo by mě jestli je to ten samý překlad, nebo jak se to liší :wink:

dík

Iveta47
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 450
Registrován: Po Črv 25, 2007 20:08
Místo/Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Iveta47 » Čt Črc 26, 2007 9:24

no včera som bola na harryx potterovy a podla mna to bolo dobre lepšie ako tie prve časti :wink:

Avatar uživatele
Denča Bártková
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 953
Registrován: Čt Říj 19, 2006 20:11
Místo/Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Denča Bártková » Čt Črc 26, 2007 10:05

Já jsem byla taky včera na Harrym.. a bylo to super.. Ronovy hlášky prostě nemají chybu.. :lol: a efekty byly boží (bitva na ministerstvu nebo jak Brumbál zmizel pomoci Fénixe..) :D

Avatar uživatele
Sharona
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 887
Registrován: Čt Kvě 18, 2006 11:46
Místo/Bydliště: Postřižín u Prahy

Příspěvekod Sharona » Čt Črc 26, 2007 10:10

No já HP taky docela můžu, na film se pujdu určitě podívat a prý už vyšel 7. díl kniha, tak si jimusím od někoho půjčit.

Avatar uživatele
Mišulka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 794
Registrován: Stř Kvě 17, 2006 9:33
Místo/Bydliště: západočeský kraj - Rokycany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mišulka » Čt Črc 26, 2007 10:17

7. díl je zatím pouze v originále a má cca 650 stránek :shock: Máš můj obdiv 8) :D Český překlad bude nejdříve tak kolem Vánoc... :( :(

to Denča Bártková:
Brumbál je prostě šikula !!! (fakt supr, škoda jen že film nemá moc hezký obraz z hlediska ostrosti)

Avatar uživatele
hani
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 400
Registrován: Po Kvě 08, 2006 15:31
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod hani » Čt Črc 26, 2007 10:26

Mišulka napsal:no, já včera začala a mám přečtený 4 :lol: Můžeš mi kdyžtak písnout, kde to ztahuješ????? Zajímalo by mě jestli je to ten samý překlad, nebo jak se to liší :wink:

dík


http://hp7-deathlyhallows.blogspot.com/2007/07/1-kapitola-pn-zla-povstv_22.html :wink:
http://hp7cz.blogspot.com/2007/07/kapitola-prvn-temn-pn-povstv.html - tady je jich zatím jenom 9

Jinak oficialni cesky preklad ma vyjit v unoru.Bude hotovy jiz v prosinci, ale schvalne ho nechteji vydat, aby lidi nekupovali na Vanoce pouze HP.Slysela jsme ale, ze na netu uz koluje petice proti vydani knihy az v unoru :lol:

Avatar uživatele
Denča Bártková
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 953
Registrován: Čt Říj 19, 2006 20:11
Místo/Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Denča Bártková » Čt Črc 26, 2007 10:56

už koluje.. naposledy když jsem se dívala tam bylo kolem 500 podpisů.. ale je to asi týden zpátky a každým dnem to razantně narůstalo.. :D

Avatar uživatele
Mišulka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 794
Registrován: Stř Kvě 17, 2006 9:33
Místo/Bydliště: západočeský kraj - Rokycany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Mišulka » Stř Srp 01, 2007 12:17

tak čtete někdo????

fakt hustý!!! Docela zamotaný a celkem dobrodružný!!!! Hltám každou novou kapitolu, co se objeví - ti lidi jsou fakt blázni, překládaj to s úctyhodnou rychlostí a řekla bych že moc dobře!!!! Čte se to sqěle p outavě :lol:

Burýska
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 614
Registrován: So Kvě 14, 2005 18:55

Příspěvekod Burýska » Stř Srp 01, 2007 17:11

8) :lol: jasan, už mám v sobě 28 kapitolu, teda ten kousek co v ní je a je to božííííí! :wink: Kéž by všichni používali hlavu a srdce, že???? :lol:

Iveta47
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 450
Registrován: Po Črv 25, 2007 20:08
Místo/Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Iveta47 » Čt Srp 02, 2007 16:20

pochybujem u nas by sa to nestalo :lol: :lol:

Iveta47
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 450
Registrován: Po Črv 25, 2007 20:08
Místo/Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Iveta47 » Pá Srp 03, 2007 17:08

inak počula som že si ten preklad nie je originalny že si ho niekto vraj vymyslel neviete niečo o tom ?



http://hp7-deathlyhallows.blogspot.com/ ... tv_22.html Wink
http://hp7cz.blogspot.com/2007/07/kapit ... ovstv.html - tady je jich zatím jenom 9

Avatar uživatele
hani
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 400
Registrován: Po Kvě 08, 2006 15:31
Místo/Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod hani » Pá Srp 03, 2007 17:26

Tak vcera jsem docetla posledni kapitolu.Fakt supr, napinavy az do konce :)

Avatar uživatele
ajtik
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1690
Registrován: Po Črc 09, 2007 16:38
Místo/Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ajtik » Pá Srp 03, 2007 18:06

Já už to mám taky přečtený teď jsem jenom zvědavá na originál zda to bude stejný.Nemá to ale chybu prostě super :lol:

Burýska
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 614
Registrován: So Kvě 14, 2005 18:55

Příspěvekod Burýska » So Srp 04, 2007 20:05

:lol: i já jsem to včera doslova dohltala! :lol: :lol: :lol: Sice se mi ten epilog zdá trochu zmatečnej a přehnanej, ale jinak to bylo súúúúpr!!!! Naprosto napínavý a úžasnýýý až do poslední chvíle :wink: Třikrát hip hip huráááá!! A co teď? Bando co budeme číst dál? Nemáte něco zajímavýho? :P

kovbojicek
Bronzový uživatel
Bronzový uživatel
Příspěvky: 174
Registrován: So Lis 04, 2006 17:45

Příspěvekod kovbojicek » So Srp 04, 2007 20:08

tak ja jsem taky prelouskala poslední kapitolu, pravda epilog jsem musela cist dvakrat abych pochopila ktery dite patri komua uznejte ALbus Severus je desny,... ale ano. preklad nebyl oficialni, ale od toho oficialniho se asi moc lisit nebude,.. nekde to nebude tak kostrbaty a snad tam nebudou hrubky...

jinak dalsi namet na knizku je Eragon a Eldest (netrpelive cekam na Empire jenze ten Amik asi dela maturitu a ne a ne to dopsat) super cteni...

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”