Naši noví ebonci

Vložili jste do své fotogalerie nové fotky a chcete se o ně podělit i prostřednictvím diskuze?

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

Avatar uživatele
Jana L
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 435
Registrován: Stř Dub 15, 2009 10:29
Místo/Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Naši noví ebonci

Příspěvekod Jana L » So Črc 25, 2009 10:10

Včera jsme si udělali velkou radost. Dovezli jsme si páreček ebonků. Samečka extra dark ebony a samičku medium ebony. :P :P :P Jsme z nich nadšeni a komu můžu tak se chlubím. Je to moje velké splněné přání. Ještě že mám tak tolerantního manžela, který taky činčilkám začal fandit. Bohužel to bude poslední páreček jinak by nás z paneláku asi vyhodily. :P :wink: Na fotkách nevypadají uplně černě ale sameček je černý jako uhel. :wink: :wink: :wink:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Disable adblock

Petunia
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 390
Registrován: Čt Říj 30, 2008 21:59
Místo/Bydliště: Nový Ples
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Petunia » Ne Črc 26, 2009 11:15

jo, tolerance, ta je potřeba, taky to znám. Naštěstí jsem si také vybrala moc tolerantního partnera :-)
činčilky jsou krásné, moc gratuluji k přírůstkům a vám i jim přeji hodně krásných společně prožitých chvil :-)

Avatar uživatele
Janča
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 983
Registrován: So Led 01, 2005 13:12
Místo/Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Janča » Ne Črc 26, 2009 11:42

Petunia napsal:jo, tolerance, ta je potřeba, taky to znám. Naštěstí jsem si také vybrala moc tolerantního partnera :-)
činčilky jsou krásné, moc gratuluji k přírůstkům a vám i jim přeji hodně krásných společně prožitých chvil :-)


já jsem si ho nevybrala - já jsem si ho prostě vychovala :lol: . Ze začátku nechtěl o žádných zvířátkách ani slyšet, tak činči zůstaly u rodičů... pak jsem mu nenápadně pořídila dvě potkanky, o který se teda začal starat a začal je mít rád.... no a když onemocněla Sára, tak jsem mu prostě oznámila že činči k nám musí, že nemá na výběr, tak mi na to kývnul.... teď se poctivě stará jak o nemocný činčilky (když jsem v práci tak Bonýska poctivě krmí on), tak o dva nový potkaní chlapy, a už vůbec nic nenamítá :). Akorát další si teď fakt pořídit nemůžeme, přece jen do garsonky a navíc s těma dvěma nemocnýma by to asi nebylo možný...

Avatar uživatele
Jana L
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 435
Registrován: Stř Dub 15, 2009 10:29
Místo/Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Jana L » Ne Črc 26, 2009 12:15

Děkuji za přání. U nás to bylo tak že manžel chtěl zvířátko. Začal s nějakou tou andulkou. To se mi moc nelíbilo tak mi řekl že v tom případě rybičky. a tak jsme si pořídili rybičky. Potom jsem řekla já, že chci taky nějaké zvířátko. Pes ani kočka mi neprošly a já nevěděla co jiného, paradoxně s nápadem na činčilku přišel manžel. Byl u známých kteří měli 2 činčilky a říkal že jsou moc hezké a když chci nějaké zvířátko tak to by mi schválil. No a tak jsme si pořídili 1 činčilku ve zverimexu.A od té doby v tom lítáme oba, rybičky už nemáme doma, má je manžel v práci a doma je činčilí panelák.Přeci jen panelák činčilek se stěhuje snáze než akvária s rybičkami. :P :P :P :P Taky přeju hodně hezkých chvilek s mazlíčky. Pro mně jsou všechny zvířátka mazlíci kteří stojí za to aby se o ně někdo staral a měl je rád.

Disable adblock

helenka35
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 546
Registrován: Út Ún 03, 2009 15:00
Místo/Bydliště: BÍLINA

Příspěvekod helenka35 » So Srp 01, 2009 18:19

ty jsou krásní :D gratuluji

Disable adblock


Vrátit se na “Galerie”