posedlost cukrovim i po Vanocich

Diskuze o všem.

Fórum je deaktivované. Toto je pouze archív. Dotazy pokládejte zde.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

posedlost cukrovim i po Vanocich

Příspěvekod jasmin » So Led 22, 2011 21:21

Uz me to tak stve, ze jsem se rozhodla vas ostatnich zeptat.Od druheho adventu, az doted jsem sezrala, ale opravdu uz 6kg cukrovi a mam porad chut hlavne na vosi hnizda.Uz je po Vanocich a ja od Noveho roku je delala uz po ctvrte vzdy po kile a vydrzely tak akorat do druheho dne.Za 4nedele nato padla flaska rumu cela a mam na ne porad chut.Co tohle je?Uz se zacinam bat, ze jsou por me, jako droga, to asi ten rum:-).Co mam delat?Proste kdyz jdu nakoupit automaticky beru piskoty, sladkou tatru, masla.Jen za ty 4nedele jsem uz sezrala v tech hnizdech asi 10velkych masel, nechci videt cholesterol:-).

Disable adblock

Laďka
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 257
Registrován: Pá Dub 02, 2010 18:08
Místo/Bydliště: Hostinné,VČ kraj

Příspěvekod Laďka » Ne Led 23, 2011 9:39

Nic si z toho nedělej.Já přes svátky snědla 3kg čokolády a taky se tý závislosti nemůžu zbavit.Už jím i tu,co mě vůbec nechutná.A to si pořád říkám:"aspoň tři kila dostat dolů".Jenže nedej si. :oops:

Avatar uživatele
Wulfina
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 4033
Registrován: Út Črc 13, 2010 10:26
Místo/Bydliště: Okr. Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: posedlost cukrovim i po Vanocich

Příspěvekod Wulfina » Ne Led 23, 2011 9:39

Buď v klidu, já peču cukroví celoročně... třeba loni v létě jsem dělala slepovaný linecký a jak bylo super, k rannímu kafíčku :wink:
Vánoce nedržim, neslavim, tak co.. :)

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Ne Led 23, 2011 9:51

To já mám úchylku spíš na salámy,lovečák a poličan beru po 10 štanglích a brzy jsou pryč.
Njsi těhotná? :lol:

Disable adblock

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Ne Led 23, 2011 11:37

Tohle mi nehrozí. Jsem sice žravá, ale na maso. Ze sladkého se mi dělá zle, jen co to cítím. Ráda peču buchty, koláče, cukroví, marcipánové dorty, ale nejsem schopná to pozřít, mám prostě akorát radost, když druhým chutná.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Ne Led 23, 2011 12:34

Je, tak to bych potrebovala, aby se mi delalo zle, sotva cukrovi vidim.Na nic jineho ale nemam takovou chut, jako na ty vosi hnizda, zeby tim rumem?:-)
A jak to Terezko delas, ze nesnasis sladke?Mozna by to chtelo nejake odblokovani terapeutem, jako kinezka:-)
Tehotna urcite nejsem, to uz by to baby bylo alkoholik z toho mnozstvi rumu v tech ulech:-).A jak o tom pisu, tak zitra je zase budu urcite dalt, jenze rum uz dosel, takze uz druha flaska:-)
A nepribrala jsem ani kilo.asi tim, ze pravidelne cvicim a chodim do fitka, porad mam 58kg na 171cm

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Ne Led 23, 2011 12:48

Nevím, jak to dělám. Asi právě proto, že to sladký vyrábím, tak na to už nemám chuť. Taky mám nějakou alergii na čokoládu-kakao, vyskáče mi po tom vyrážka, takže to je dostatečná motivace to nejíst.
Co mám ráda, tak snad jedině medovník a větrník, ale to je vskutku výjimečně, jednou za měsíc až dva.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Ne Led 23, 2011 12:49

Do prcic, ja fakt nevim, jak s tim prestat.Nikdy jsem nepropadla alkoholu,cigaretam, az ted vosim hnizdum.No a tam je rum:-)

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Ne Led 23, 2011 13:28

Já jsem závislá zase třeba na kávě, ať už kvůli migréně, nebo abych se udržela v bdělosti (leč marně), nebo proto že mám třeba chuť.

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Ne Led 23, 2011 13:54

:D jé,to já bych přijela na návštěvu :D všecko ti sežeru,nic na tebe nezbyde a odvykneš si :D letos jsem neměla vubec chut na cukroví i jsem přes vanoce zhubla,jediny co jsem schopna jist,aniž by mi nebylo špatne,jsou zeleninovy vyvary s nudličkama :D jenže já si to nemužu dovolit hubnout se svyma 40kg :? bych přijela na ozdravný pobyt :wink:

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Ne Led 23, 2011 14:10

Problém s podváhou jsem měla taky. Pomohl tomu týden dovolené v horské chajdě s nezřízeným způsobem života, žranice, grilování, spousta nezdravých sladkých nápojů a alkoholu :-D. Přibrala jsem 5 kilo a už je neschodila.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Ne Led 23, 2011 15:29

To klidne prijed Leni, ale nezbylo nic ani na pritele:-) a uz zase premyslim, ze je udelam zitra:-).Kdyby tam nebyl ten rum, tak me to ani nechutna, ale ten rum tomu testu nepecenymu a kremu da proste tu spravou chut a vuni.A nemusim zduraznovat, ze kdyz jsem toho sezrala na posezeni kilo, ze jsem byla pekne nemamazana a pak mela ve dne fungovat:-)

Ivissek1985
Stříbrný uživatel
Stříbrný uživatel
Příspěvky: 310
Registrován: Út Led 26, 2010 13:07
Místo/Bydliště: Volanice

Příspěvekod Ivissek1985 » Ne Led 23, 2011 15:56

:-) Já na sladký chutˇ na Vánoce nemám cukroví mi nechutná poslední 3 roky ..miluju jeho přípravu(jsem vyučená cukrářka) ale nejím to.Letos jsem ochutnala jednu kokosovou kuličku.Jinak přez Vánoce 4 kg dolů :-)...makám v obchoďáku a tam jsme se fakt nezastavili :-)

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Ne Led 23, 2011 18:49

já už na to přišla :D ty nejsi závislá, nebo posedlá vosími hnízdy , ty jsi alkoholička :P :lol:

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Ne Led 23, 2011 22:56

Ty jsi nato kapla:-)
Ne, ale abych se nestala diky tem ulum:-)
kdyz me alkohol a rum samotnej vubec nechutna, ale tohle je proste namka a jeste vajecnej konak domaci, to bych se utloukla:-)
Baby, ja zase zitra je urco budu delat:-)

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Po Led 24, 2011 8:46

a jak je děláš ? :) jestli to teda prozradiš ;) že bych si je taky udělala, mně totiž ty,co dělam ja,nějak nechutnaj :D všichni řikaj,že jsou dobrý,ale uplně jiny.

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Po Led 24, 2011 11:25

jednoduse, zadny vejce syrovy kvuli salmonele, ale takhle.
Dva velky baliky piskotu, kvlaitni kakao, rum, maslo.
Rozmixuju piskoty na prasek, mam nato takovy robot, nasypu do misy, dam pulku masla posypu asi 3lzicema kakaa neslazeneho a zaleju rumem, asi 3dcl a necham odlezet na lince
Umixuju krem:slazene salko pulka plecovky, nebo slazene pikao, ctvrtka masla a zase rum, asi 1dcl.
Mezitim v ruce uhnacam to testo,udelam z nej takovou kouli, aby se vse spojilo a dam do druheho dne do lednice ulezet i krem.A druhy den z nej z testa delam ty vosi hnizda do formicky a plnim tim kremem.Smarja, ja mam zase chut, uz to vidim, ze je zase budu delat.:-)

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Po Led 24, 2011 11:36

my těsto děláme z piškotů, mléka, másla, cukru, kakaa a rumu

Avatar uživatele
minlub
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 6933
Registrován: Po Dub 20, 2009 22:05
Místo/Bydliště: okr. Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod minlub » Po Led 24, 2011 11:40

a neujíš půlku dřív než to uděláš? :lol:

Avatar uživatele
martej
Vážený uživatel
Vážený uživatel
Příspěvky: 6838
Registrován: Po Črc 17, 2006 13:57
Místo/Bydliště: Liberecký kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod martej » Po Led 24, 2011 11:50

nn. to až při plněny se jich hodně nepovede :-D

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Po Led 24, 2011 12:09

já snad začnu v lednu dělat cukroví :D já mám akorát takový problem, který mi to dost znepříjemnuje...nemám mixer :D a o vanocich jsem piškoty na hnizda strouhala a bylo to fakt hrozně nudný a zdlouhavý :? si někam zaskočim pujčit a zítra se do toho pustim :lol:

Terezka
MODERÁTOR
MODERÁTOR
Příspěvky: 4367
Registrován: Pá Črv 18, 2004 8:40
Místo/Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Terezka » Po Led 24, 2011 12:09

My dáváme do hnízd 3 lžíce rumu, ne 3 dcl :-D to je pak samý rum, skutečně.

Avatar uživatele
Lenca
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 1575
Registrován: Čt Kvě 27, 2010 19:18
Místo/Bydliště: Plzeň

Příspěvekod Lenca » Po Led 24, 2011 12:19

Nojo :D ted mi to taky došlo,že to je velka sklenička :D Tak pro jasminku jsou vosi hnizda jen zaminka,pod kterou do sebe může dostavat rum :wink: :lol:

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Po Led 24, 2011 12:55

Jo, Leni, to bych si to urcite tak masochisticky ztezovala a komplikovala nejakym delanim ulu, kdyz bych ho do sebe mohla kopnout bez prace:-)
To vis, ze jsem ujidala, zvlast, kdyz jsem je delala na Vanoce.Tak jsem nevydrzela to plnit a ukusovala z toho testa a zajidala lzickou kremu k tomu:-)a pak je musela delat znova:-)

jasmin
Zlatý uživatel
Zlatý uživatel
Příspěvky: 3275
Registrován: Čt Bře 18, 2010 11:19

Příspěvekod jasmin » Po Led 24, 2011 12:58

LenkaKarlovyVary napsal:já snad začnu v lednu dělat cukroví :D já mám akorát takový problem, který mi to dost znepříjemnuje...nemám mixer :D a o vanocich jsem piškoty na hnizda strouhala a bylo to fakt hrozně nudný a zdlouhavý :? si někam zaskočim pujčit a zítra se do toho pustim :lol:

Nedoporucuju, propadnes tomu, jako ja:-)
Ale to nemuze byt obycejny mixer na ty piskoty, ja mam asi let takovy zvlastni robot, ktery mixuje i led, ale da se to sehnat.Delam v tom pomazanky, mixuje to naprosto vse i dela ze zmrazeneho ovoce zmrzlinu.
lzice rumu?To by bylo malo:-)

Disable adblock


Vrátit se na “Chat”